Opinie o Factor Security Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Factor Security Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Factor Security Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Factor Security Sp. z o.o. w Poznań

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Factor Security Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Factor Security Sp. z o.o.?

Marlena Nowy wpis

Nic firma upadła, ponieważ nie mogła znaleźć handlowca do szukania nowych tematów

Asia Nowy wpis
@Marlena

Zarząd firmy zaprzestał poszukiwania nowych pracowników w dotychczasowej branży (security) i rozszerzył działalność w innym obszarze (IT) i mają się świetnie.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Factor Security Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Factor

Tak, jak najbardziej! Pracownicy mają dostępne szkolenia z oferty Ośrodka Szkoleniowego Factor EDU oraz partnerów firmy. Jest też możliwość własnego wyboru szkoleń i skierowania przez firmę. Praktycznie nie ma możliwości funkcjonowania w tej branży bez doszkalania się i rozwoju.

Jan
@Factor

To jak dobrze rozumiem osoby, które stale podnoszą swoją wiedzę i umiejętności z czasem będą mogły awansować na wyższe i lepsze stanowisko? Czy firma Factor Security docenia swoich pracowników, którzy ponadprzeciętnie angażują się w wykonywanie obowiązków? Fajnie by było móc to rzetelnie ustalić.

Factor
@Jan

Te kwestie są jasne w Factor i rzetelnie o tym informujemy w czasie rekrutacji :). Zapraszamy do rekrutacji kiedy taka będzie otwarta, obecnie nie poszukujemy aktywnie nowych pracowników. Pozdrawiamy Panie Janie.

Czy Factor Security Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Factor Security

Tak, jako firma handlowa jesteśmy otwarci dla Klientów od 8:00 do 16:00 w dni robocze. Pracownicy jednak mogą z pewną elastycznością planować godziny pracy w uzgodnieniu ze współpracownikami - tak, aby zawsze była obsługa handlowa oraz, aby wykonane były realizowane zadania.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Factor Security Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Maciej

Brałam udziałem w rekrutacji i moje spostrzeżenia - firma na bezpłatnych portalach ogłoszeniowych poszukuje handlowca . Na rekrutacji dowiedziałem się praca handlowca ma polegać na pozyskiwaniu nowych klientów i obsłudze stałych klientów . Praca na dwóch województwach Firma jest mała , ale ma rodzinną atmosferę i robi pozytwne wrażenie (można poczytać opinie na Google Maps). Jeśli chodzi o zarobki to zależy czego oczekujesz. Jeśli pracowałeś w korporacji i miałeś dobrą podstawę i realizując plan sprzedaży z premii miałeś co miesiąc drugą wypłatę i więcej to w tej firmie nie ma takiej możliwości. Firma nie oferuje również żadnych benefitów dodatkowych. Prawdopodobnie firma działa na mocno konkurencyjnym rynku. Podstawę jaką oferuje pracodawca to minimalne krajowa lub troszkę więcej. Premia to wysokość 30-35 procent wysokości podstawy przy realizacji planu (wiele składowych). Myślę, że warto aplikować jeśli jesteś pasjonatem branży technicznej, seciurity i nie masz dużych oczekiwań finansowych , ale cenisz sobie atmosferę rodzinną.

@Maciej

Trochę pomyłkowo odpowiedź została przedstawiona powyżej. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia przy poszukiwaniu pracy! Dziękujemy za opinię. Factor Security

Factor Security

Dziękujemy za opinię! Tak firma jest mała i kameralna, z rodzinną atmosferą. Ważne są dla nas określone wartości: rzetelność, słowność, kooperacja oraz szacunek dla drugiego człowieka. Działając na tym wysoko konkurencyjnym rynku już od ponad 25 lat mamy swoje miejsce w branży i współpracujemy też tyle lat z niektórymi Klientami i Dostawcami! Poszukujemy handlowca do naszego zespołu, jego zadaniem będzie zarówno opieka nad już współpracującymi Klientami, jak i pozyskiwania nowych Klientów. Wymagane są pewne umiejętności techniczne, nowych pracowników szkolimy, umiejętności sprzedażowe są niezbędne ???? Zatem jeśli zastanawiasz się nad aplikowaniem w odpowiedzi na ogłoszenie, które mogłaś/eś znaleźć na pracuj.pl, gumtree.pl lub na naszej stronie (www.factor.pl) lub na FB, to zapraszamy do rozmowy. Nie było wśród kandydatów, z którymi rozmawialiśmy dotychczas żadnego Macieja ????, choć wystawił tę opinię…. Podajemy dodatkowe informacje, aby łatwiej było się decydować czy składać aplikacje: • oferujemy szkolenia z zakresu technologii, jaką oferujemy, • w okresie próbnym wynagrodzenie będzie na poziomie średnim, ale też odpowiadającym ocenie umiejętności kandydata (negocjacje mile widziane), ale jeśli się sobie spodobamy, to, jak to w sprzedaży, limit jest daleko ????, bo to Klient „płaci nam pensje” i od wyników ona zależy. Premia to od 25% wynagrodzenia do 50% w zależności od osiągniętych wyników. • umiejętność współpracy jest bardzo ważna dla nas, ale kochamy też osoby kreatywne i mające nowe pomysły. • nie ma benefitów typu karta Multisport itp., ale obiad, śniadanie czy ciasto (lub wino ????) na koszt firmy to częsta praktyka, bo lubimy razem siedzieć przy stole i po prostu rozmawiać, cieszyć się osiągnięciami i wspólnym towarzystwem. • ważne dla nas jest zrównoważone podejście do życia, zatem nie samą firmą żyjemy, jest czas na pracę, urlop, rodzinę, sport i co Wam w duszy gra. • preferujemy współpracę na bazie umowy o pracę i pensje są wypłacane na końcu miesiąca. Zatem, choć „Pan Maciej” nie połączył z nami swojej drogi, to zapraszamy innych kandydatów!

admin

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Factor Security Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Factor Security Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Factor Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Factor Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Factor Security Sp. z o.o.?

Factor Security Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Garbary 14B
    61-867 Poznań

Factor Security Sp. z o.o.