Gravo-Serwis S.C.

Gdynia

Opinie o Gravo-Serwis S.C.

ania1 2010-12-30 10:41:16
Nie wiem gdzie Ty pracowałeś że chwalisz tą firmę?? z tego co wiem, bo w tej firmie pracowałem to praca może jest i spoko ale człowiek który tam rządzi jest nie kompetentny swojego stanowiska i zmienia ludzi jak rękawiczki dlatego nikt tam dłużej jak miesiąc nie popracuje i mają w tej firmie ludzi za nic za zwykłych parobków pracujących na dziwnych umowach Jednym słowem firma dziad-nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wojtek 2011-01-17 13:11:12
... pracuję tam od ponad pol roku i zgadzam sie z tym ze bardzo duzo ludzi stracilo tam prace z tym , ze kazda osoba ktora traciła tam prace byla wskazywana przez energo montaz poludnie ktorej gravo serwis
jest podwykonawca. takze osoby z ktorymi sie zegnano zasluzyly sobie na to brakiem umiejetnosci brakiem checi do pracy i zamilowaniem do alkoholu. od kiedy tam pracuje ani razu nie zdarzylo sie zebym nie dostal pensji na czas lub zostal oszukany na godzinach . nawet jak byly jakies niejasnosci wszystko pozniej bylo regulowane. kiedy chcialem dostawalem wolne.
anonim 2011-02-08 11:18:57
Tak się zachwycasz firmą w której nadal pracujesz ale zapomniałeś dopisać że praktycznie pracujesz na czarno.Masz umowę o pracę ważną?...masz płacony ZUS?...podatek?...NIE!!!
Czemu nie napisałeś o sławetnej brygadzie "big łyk" i jej pseudo majstrze (czyżbyś w niej pracował)?
Reasumując.....ta firma miała szanse wejść na rynek,bo dobrze zaczęła,Tylko niestety jest zarządzana na stadionie przez kompletnie niekompetentnych ludzi (kierownik [usunięte przez moderatora] i jego "przydupas" majster [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-03-02 04:06:01
Wyczuwalne rozgoryczenie i zawod co u niektorych ... pewnie nabroili a teraz pan bóg i cała kadra temu winna. Ja jestem zadowolony i pracuje do dzisiaj. Reasumując kazdemu mozna cos zarzucić ale najpierw spójrzmy na siebie ...
anonim 2011-10-07 09:24:20
A to ciekawe rzeczy się dowiaduje. Ja pracowałem w tej firmie przez trzy tygodnie i ani pieniędzy ani umowy. Mało tego dowiedziałem się że zalegają z pieniędzmi i innym ludziom. A jak się zacząłem upominać o pieniądze i umowę to pan [usunięte przez moderatora] zaczął mi się odgrażać że nie wiem z kim zaczynam i że nawet po mnie płakać nie będą jak mi się coś stanie. Stanowczo nie polecam tej firmy i to nie przez to że mają nie ciekawą robotę tylko przez to że jest nieudolnie zarządzana a ten pseudo kierownik [usunięte przez moderatora] to faktycznie jakiś z kosmosu zupełnie nie wie za co się wziąć i z czym to się je. I to tacy ludzie jak on rozkładają tą firmę.
anonim 2011-11-10 23:26:36
to prawda że to dziady ,trzy miesiące nie mam kasy i jak jest dzień NASTEMPNYze ma być, to nikt telefonu nie odbiera.W TEJ FIRMIE MAJSTER NIE MA POJĘCIA O PRACY to jak może być dobrze
ten co ich usadzi 2011-11-12 11:08:57
Ta firma to kompletna popelina, [usunięte przez moderatora] który pisał powyżej też już poleciał, nie dają umów, pieniędzy nie wypłacają, a prezes robi z siebie idiotę przychodząc w dzień wypłaty z 200 złotymi w kieszeni... co za palant! Pijąca brygada przydupasów, kierownik "mam 2 lewe ręce i głowę w dupie prezesa" to też prawda... Niestety miałem nieprzyjemność tam pracować, o pieniądze będę walczył w sądzie.
anonim 2011-11-14 03:17:07
Powiem jedno uwaga ta tą firmę. Prezes [usunięte przez moderatora] , miałem tą przyjemność pracować w Gravo-serwis przez 2 miesiące do tej pory nie otrzymałem wynagrodzenia . Nie wiem co ten facet sobie myśli i wyobraża , ludzie mają rodziny i zobowiązania finansowe , jak tak można z ludźmi postępować . Sprawę zgłaszam do sądu , że taki koleś nie boi się chodzić po ulicach , Kto trafi na tą firmę niech ucieka bo popadnie w kłopoty finansowe .
lechia 2011-11-24 13:41:57
Moim zdaniem w Gravo mają problem z osobami kierującymi. Mieli brygadziste który chlał i pobierał kasę na ludzi. Potem Prezes musiał wypłacać za pijaka odbiło się to na wszystkich. Teraz ma dobrego brygadziste ale znów gościu ma wszystko w dupie i słyszałem że go okrada. Majster to [usunięte przez moderatora] a inżynier to [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-11-28 20:48:28
to prawda [usunięte przez moderatora] ja od wrzesnia czekam na rozliczenie i nic do sadu z nim
anonim 2011-11-30 10:46:54
Za Elbląg kiedy kasa to pana wina brak dozoru robotnik nic nie winien
anonim 2011-11-30 23:09:21
[usunięte przez moderatora] kiedy rozliczysz ludzi za st pulnocna czy powiesz ze przelewu nie bylo
z elblaga 2011-12-11 14:25:43
KIEDY SIE POROZLICZASZ W ELBLAGU Z LUDZMI [usunięte przez moderatora] .JAK SIE PRZYJMUJESZ DO PRACY DAJA 25 ZL A PRZY WYPLACIE OKAZUJE SIE ZE MASZ 15 .DO SADU Z PROSTAKIM Z WIOCHY
spawy 2011-12-11 14:28:06
ON SIE DOIGRA ZE BEDZIE SPOWROTEM ROZBIERAL TO CO W ELBLAGU ROBIL .NICH DALEJ WALI I PALI [usunięte przez moderatora] WSZYSTKO JEST DO CZASU
spawacz 2011-12-20 18:25:03
aaaa
nikita 2012-01-13 22:10:07
Ponieważ ja również do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia. kieruję sprawę do prokuratury. Jest nas więcej. Jeżli jesteś zainteresowany zadzwoń [usunięte przez administratora]
nikita 2012-01-16 08:44:44
zakładamy pozew zbiorowy przeciwko Gravo. Jest nas już 8 osób. Kto jeszcze chce się dołączyć?
pracownik 2012-01-18 21:45:30
jak ktos wali pozew zbiorowy niech poda namiary dołacze i z tej mani mu tez pojade jak dożyje pacan
zgryźliwy tetryk 2012-01-20 19:10:36
bueheh barany jesteście, a pip powinien Wam zajebać karę za Wasz iloraz inteligencji :)
ps. Trzeba było rzucać w szkołę kamieniami ? :)
aa 2012-01-22 09:39:10
dajcie namiary, też się dołącze
ciekawy 2012-08-19 09:56:13
a tak swoją drogą to[usunięte przez administratora] o niczym nie wie?bo ogłoszenia pojawiają się cały czas
555555555 2012-09-08 16:11:02
nikita - 2012-01-13 22:10:07

Ponieważ ja również do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia. kieruję sprawę do prokuratury. Jest nas więcej. Jeżli jesteś zainteresowany zadzwoń[usunięte przez administratora]
AMBER _ SERVIS
wypłata 2012-09-10 20:29:14
i znowu 10-ty i jak tam wypłata w super firmie LUKMARINE
HAM 2012-09-13 18:43:01
PRUSAKOLEP
Worker 2012-09-16 14:21:01
Czy ta firma zatrudia/ła spawaczy, monterów itp. Kogo tam potrzebują? Czy któś z Was znalazł prace w innej firmie?
555555 2012-09-16 15:28:49
tak w tej chwili pracy dla spawaczy czy monterow jest tyle ze nie trzeba sie tylac po firmie PUCUJ DZIADA i ostrzegam wszystkich aby unikali takiej firmy bo wyjda bez pieniedzy zreszta przygotowana jest petycja podpisana przez wielu bylych pracownikow GRAVO PRZEKRET i w najblizszych dniach po podpisaniu przez wszystkich zostanie wyslana do prezesa stoczni niech on zobaczy jaka firme zatrudnia moze to zweryfikuje i zrobi z nim porzadek czyli wykopie poza brame.Ten / czlowiek/ nie powinien prowadzic zadnej firmy jest nieodpowiedzialny,nie posiada co jest najazniejsze zadnej fachowej wiedzy na temat budowy i spawania statkow ,pozatym z ludzmi trzeba wspolprzcowac a to niestety jest na samym koncu co go zreszta dyskwalifikoje jako pracodawce z zaufaniem.Jezeli ktos zostal pokrzywdzony przez ta firme niech na blogu zostawi nr.tel.oddzwonie
oszukany 2012-11-22 10:36:25
no nareszcie jest nowe ogłoszenie od LUKMARINE bo już się martwiłem że nie będzie gdzie robić tylko tym razem na PORCIE PÓŁNOCNYM a co się stało że nie na stoczni PÓŁNOCNEJ ?[usunięte przez administratora]
jevhen 2015-01-08 00:38:11
nie wiem czy warto wchodzić w interesy z firmą o której praktycznie nic się nie wie, a z tego co widzę , po tym co piszesz @kurko, właśnie niewielką masz wiedzę o Gravo -Serwis. Najlepiej zrób najpierw dobry research albo licz na to , że ktoś z dobrym sercem się nad Tobą zlituje i naskorbie kilka zdań tutaj
kinia90 2015-03-24 14:53:47
ja również nie za wiele wiem o tej firmie ale wyrażam chęci aby dowiedzieć się więcej, tylko problem leży w tym że nie wiem gdzie mogę się w internecie dowiedzieć więcej o Gravo i żeby było to jak najbardziej zaufane i rzetelne źródło - tak więc jeśli ktos ma jakieś miejsce sprawdzone to proiszę niech poda, dzięx
czekolada 2016-05-14 11:54:55
ja jestem tego samego zdania.. mnie firma Gravo interesuje, więc prędzej czy później wykonam tam telefon :)
Zostaw swoją opinię o Gravo-Serwis S.C. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gravo-Serwis S.C.