Kent Staff Services 2000 Ltd.

Sittingbourne

Opinie o Kent Staff Services 2000 Ltd.

Hmmm 2009-11-14 13:02:37
Praca jak kazda w chlodni wiec lekko nie jest. Z reguly nigdy nie konczy sie o danej godzinie. Natomiast prolem stanowi sama agencja Kent Staff. Nie placa za wszystkie godziny (trzeba ssie o nie klocic) problem z wyplacalnoscia nadgodzin i wielki problem z komunikacja z parcownikami z Kent Staff. Generalnie nikt nic nie wie
poprostu 2010-02-16 22:38:47
Nieporozumienie!!! Nawet pisanie o tej agencji odbiera mi chec pracy....
Olka 2010-02-25 20:17:10
Zdecydowanie najgorsza agencja. Bywa ze brakuje dniowek, problem z pay slipami(jak powiedzialam ze brakuje mi jednego dnia nie moglam otrzymac nastepnego pay slipa bo gdzies 'zaginal'). Panie w biurze sa calkowicie niekompetentne i wszystko jest dla nich problemem. Nie polecam. Jedyny plus ze maja [usunięte przez moderatora] i to ciagnie ludzi
anty-KSS 2010-03-21 21:49:33
Jedno wielkie DNO. Mowa o biurze w Maidstone. Panie srednio uprzejme. O kase i godziny trzeba sie klocic. Najlepiej omijac baaardzo szerokim lukiem
d.u.p.a 2010-09-23 20:27:48
Czesc wszytkim,
chce wam powiedziec, ze Kent Staff to dno. Szukaja ludzi, a pozniej im pracy nie daja, ciezko o cos sie doprosic. Kent staff pewnie zamkna do konca rok, maja balagan papierach, i wiecznie cos mieszaja. Traca kontrakty.
Omijajacie ich.
Dzieki
anonim 2010-12-03 15:08:56
Ja nadal "pracuje" dla Kent staff. Zgadzam sie ze wszystkim co do tej pory napisane bylo. Po 10 dniach pracy, udalo sie uzyskac 1 dzien offa, popracowalem po offie 3 dni i 4 dzien dzis jest jak nie pracuje. Nie dobieraja telefonow, nie odpowiadaja na smsy.
masakra 2011-01-31 17:47:59
Pracowalismy z mezem dla tej agecji pol roku TOTALNE DNO!!!!!!!Nie wyslala bym tam najgorszego wroga!!! Nie placili nam przez 4tyg ani grosza i jeszcze twierdzili ze nas nie bylo pracy. Za kazdym razem jak do nich sie dzwoni to mowia ze odzwonia a nigdy tego nie robia!!!!!Gubia papiery KLAMIA za karzdym razem trzeba miec wzgledy zeby dostac prace!!!! MAJA PO PROSTU LUDZI W [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!Nie polecam!!!!!!
acmarin 2011-09-20 14:40:29
agecja kent staff to dno
teksas 2016-05-20 16:23:35
rzeczywiście jakoś niespecjalnie się tutaj ludzie udzielają
Zostaw swoją opinię o Kent Staff Services 2000 Ltd. - Sittingbourne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kent Staff Services 2000 Ltd.