Opinie o Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. w Łódź

Jakie są warunki zatrudnienia w Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.?

Jaga

No to jak piszecie o zarobkach to ja bym chciała wiedzieć ile można dostać na produkcji. Akurat mąż przegląda ofertę i to jest dla niego najważniejsze. Na produkcji też można dostać podwyżki jak się ktoś wykaże? Widzieliśmy, że dają trochę w pakiecie socjalnym, może ktoś wie ile dokładają do wypoczynku.

Jakie są warunki zatrudnienia w Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.?

Urszula

A możesz napisać coś więcej? Dlaczego nie da się tutaj zrobić kariery? Nie ma awansów? Jak wygląda ścieżka kariery?

Wiele osób karierę tu zrobiło.

to zależy "od kogo jesteś"- jak od pana P z antresoli w Topoli Królewskiej to możesz liczyć na same plusy, dobre wynagrodzenie i parasol ochronny. W sumie zatrudnił już chyba pół wsi i rodziny. Tam zatrudniają tylko specjalistów...

@pracownik

Generalnie nie polecam patrząc na to co się dzieje np u nas w Topoli Królewskiej na wtryskarkach- tylu fachowców już zatrudnili i żaden nie "wytrzymał" tempa z wszechwiedzącym z antresoli.Przemiał ludzi straszny, wyniki z maszyn coraz słabsze. Stawki tylko walom coraz większe nowym niekoniecznie współmierne do umięjętności a my jako "starzy" robimy za grosze.

Jaga Nowy wpis

Czy w Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Assfg Nowy wpis

Haha tak szczególnie do działu tt. Odpowiedź jest zawsze. pracownik zrobił coś źle. Sami nie wiedzą(tt) co i jak zrobic i nie wiem za co biorą pieniądze. Za siedzenie 8 godzin na (usunięte przez administratora)

Znalazłem ofertę na stronie firmy dla pracownika produkcji. Widziałem, że firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w systemie 2 zmian. W jakich godzinach jest praca? Nocne zmiany też są? Oprócz wynagrodzenia jakieś premie wpadają?

Nie. Ja nie jestem przed emeryturą. A czemu polecasz tym, którym blisko do zakończenia zawodowej kariery?

Lolek

Jak wygląda praca w zaopatrzeniu? Jest tam możliwość rozwoju?

Kamila
@Lolek

Także jestem zainteresowana. I może jak będzie ktoś odpowiadał, to czy w zaopatrzeniu pracuje się na zmiany? Czy jest tylko jedna zmiana? A jak więcej to jak godzinowo to wygląda?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Co znaczy luźna atmosfera? W pracy takiej nie ma. Może być na imprezie firmowej ewentualnie. Sytuacja jaką teraz sprezentowała nam epidemia - może falszywie tak wykreowana do celów zupełnie innych m.in. recesji sprawia, że mamy napiętą atmosferę w firmie.

Gienek

luzno to bedzie jak wprowadza 80 proc wynagordzenia

Seba
@Gienek

Prezesi powinni przyjrzec sie inwestycyja co za ile itd. I tu zacisnac pasa a nie ograniczac pensje ludziom ktorzy wypracowuja wartosc dodadana dla firmy prosze przyjrzec sie inwestycja w topoli krolewskiej przeciez tam utrzymanie infrastruktury kosztuje okolo 400000 czy nie mozna utrzymywac maintenance ktora by kosztowalo o polowe taniej i dawaloby gwarancje na naprawione maszyny i tak jak jest powazniejsza awaria to i tak wzywane sa firmy zewnetrzne wiec po co tam sa tam te (usunięte przez administratora)

bastek
@Seba

Ludzie to tylko ludzie, przychodzą, odchodzą, taka kolej rzeczy. 80% to i tak za dużo dla tych leni i nierobów co siedzą i udają że coś robią.

Kris
@bastek

Ciekawe co piszesz a kto niby jest leniem i nierobem w tej firmie? Bardzo mnie to zaciekawiło panie bastek?

Bastek
@Kris

Zacznijmy od palących papierosy, tylko widać ich w drzwiach/bramach albo przy popielniczkach i tak do godzinę

Rob
@Bastek

Zgadzam się. Dużo jest tych co mają czas na papierosa w tej firmie. Nawet parami chodzą i trójkami.

Kermit
@Rob

a pracuja jak kazdy 6-14

Ryś
@Bastek

Najwidoczniej mają na to pozwolenie. Nikt nie chcę niczego zmieniać bojąc się narazić. Wszystkim wszystko wolno więc korzystają.

nikt

oczywiści koledzy utopili by cię w łyżce wody by tylko się dowiedzieć ile dostajesz na rękę. bardzo luźno.

Diadzia

Proponuję nowym kandydatom zapytać na rozmowie o pracę czemu odszedł poprzedni pracownik piastujący to stanowisko. Najlepszym momentem będzie jak prowadzący spotkanie zacznie się pocić i głowić co teraz powiedzieć

Teresa
@Diadzia

Ciekawa sugestia, sprawdzone na Twoim przykładzie? Jeśli tak to co odpowiedzieli? I w sumie na przyszłość już przypadkiem nie przygotują się z rzetelną odpowiedzią zamiast się pocić i stresować niepotrzebnie? ;p

Kuba i ubaw
@Diadzia

Proponuję kandydarom też zapytać się o możliwości awansu to wiele powie o firmie

@Kuba i ubaw

Nie można prezesem zostać po 2 tygodniach pracy?! Nie aplikuję.

Teresa
@ja

serio 2 tygodnie? to w takim razie ciekawa jestem okoliczności, bo to pewnie jakieś drugie dno jeszcze ma

Kandydatom na stanowisko technologa produkcji w topoli Wielkiej doradzam się zapytać jak wyglądają reakcje z produkcją w tym zakładzie szczególnie z mistrzami, by nie było rozczarowań

Covid, to był trudny okres wyrzeczeń, zarząd dał na początku po 4 bilety do kina a później zamiast tego 100 zł bo wiele osób nie miało jak dojechać. Mamy rekordową inflację a od 2 lat brak podwyżek to niektóre powody czemu ludzie uciekają gdzie indziej.

@Michał

A rozmawialiście w ogóle o możliwości podwyżki? Może by coś wam sypnęli?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.?

Karol

Tak, poprzez zmianę pracy

enon

A o jakim dziale myślisz

zakład jaki jest każdy wewnątrz widzi część maszyny epoki Gierka wykonujące gro produkcji. Część asortymentu to elementy chińskie firmowane przez zakład. Kilkanaście lat temu gdy Ergom był jedynym na rynku to wystarczało ale dzisiaj gdy rurki zaciskane same się "rozłażą" to trochę mało. oczka z cienkiej rury miedzianej nie dające się porządnie zacisnąć nie wróżąc nic dobrego. Topola królewska raczej nie błyszczy na tle innych zakładów o tym potencjale . ogólnie praca dla ambitnych to strata czasu, a dla bezrobotnych to doczekanie do pierwszego. DZIĘKUJĘ

Zenek

Jak atmosfera na lutowaniu? Ile osób na zmianę, na jaką wypłatę można liczyć?

kandydat

proszę o informacje o stanowisku Zastępca kierownika działu utrzymania ruchu/infrastruktury zamierzam złożyć aplikacje i nie wiem czy warto prosze o opinie czy warto.

Kandydat 2
@kandydat

Ktoś odpowie? Też chciałbym zgłosić aplikację, praca wydaje się ciekawa, co z wynagrodzeniem? Można liczyć na więcej niż 8000 zł brutto?

mechanik
@Kandydat 2

Tak, na dwie osoby będzie w sumie 8000 brutto pensji.

Kandydat 2
@mechanik

Żarty na bok, poważnie zapytałem

Czy jest zapotrzebowanie na pracownika Galwanizerni do Ergom Łódź ?

Czy w Ergom sp zoo w łodzi jest galwanizernia ?

Jest i to bardzo nowoczesna. Jeden z prezesów bardzo o nią dba

@Marcin

Ilu zmianowa jest praca i czy może potrzeba galwanizera z doświadczeniem

Olga

@qaz to prezesi nie mają pomysłu na firmę i jej rozwój?

Sławek
@Olga

Prezesi mają wiedzę o firmie i jej problemach. Nie każdy problem da się rozwiązać natychmiast. Firma radzi sobie na rynku od przeszło 30 lat. I zapewne kolejne 30 wytrzyma bo ma pracowników lojalnych i wspólnie tworzą rozwiązania.

WaszEx
@Sławek

Nie do końca tak jest, niestety. Jeden z prezesów ma mydlone oczy przez kierownika jednego z działów. Oznacza to, że dana osoba przedstawia rzeczywistość pod swoją strategię utrzymania władzy w obszarze którym zarządza (czasami także wychodząc za ten obszar).

Mario
@WaszEx

Jak tyle lat mu się udaje to znaczy że zna się na rzeczy, nie można ukryć że ma w swoim obszarze liczne sukcesy.

workaholic
@WaszEx

Chodzi o kierownika działu IT ?

Miki
@workaholic

Jasne że tak, ci co mogli mu zagrozić już są poza firma albo planują produkcję ;). Chłopaki co się znali na robocie znaleźli sobię nowa robotę bo za tą stawkę nikt nie chciał się szarpać

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.?

Ahoi

Jasne że tak, większość zaczyna bez doświadczenia i je zdobywa, aplikuj to fajna firma.

Majk
@Ahoi

Bez doświadczenia za najniższą krajową, później 300 zł podwyżki a następnie 300 albo 500 i podwyżki się kończą.za to kierownik pokazuje kimś nieprawdę jesteś jak masz inne zdanie

Kuba
@Majk

Masz 55+ lub więcej dorobiłeś się w życiu śmiało aplikuje robota lekka łatwa i przyjemna dużo nie zarobisz ale jak wpasujesz się w trybiki to się nie narobisz spędzisz tam spokojnie czas do emerytury

WaszEx

Aplikuj, jeżeli masz jakiekolwiek pojęcie w obszarze w którym chcesz pracować to masz spore szanse. W trakcie samej pracy masz duże szanse na podwyższenie swoich umiejętności i wiedzy. Kiedyś było więcej szkoleń, teraz ich liczba jest znacznie ograniczona. Raczej nastawiaj się na samodoskonalenie i pozyskiwanie wiedzy od współpracowników. Ogólnie nie jest źle, ale...kiedyś było znacznie lepiej.

nikt
@WaszEx

bóg cię opuścił namawiać ludzi do samobójstwa? ten zakład to ruina połączona z kumoterstwem z lat 70-tych. powodzenia wszystkim skazanym na dożycie do emerytury (zresztą niezbyt wysokiej).

qaz

większość maszyn pamięta minioną epokę i potrzebuje obsługi z tamtych czasów. ludzie na "dożywociu" przed emeryturą za śmieszne wynagrodzenie. więc ludzie młodzi nie daj boże ambitni nie mają co szukać chyba że chcą obsługiwać całe życie maszynę do lutowania końcówek lub zaginarkę cnc w Topoli królewskiej.

qaz

zakład z niepewną przyszłością.Dwóch starszych prezesów nie mogących dogadać się ze sobą co do dalszej drogi rozwoju. Młodzi sukcesywnie utrącani przez ojców. Próby wprowadzenia "skutecznych zasad zarządzania" doprowadziły do skutecznego chaosu i bałaganu.Produkcja "kręci" niż bardziej z rozpędu niż z jakiejkolwiek koordynacji ze strony planowania produkcji. "inwestycje" w Topoli królewskiej to raczej przejaw megalomanii niż zapotrzebowania ze strony rynku. Wszyscy podchodzą do pracy jak by musieli tam pracować za przysłowiową(usunięte przez administratora). Nikogo nic nie obchodzi wyliczając prezesów a kończąc na pracownikach produkcji.

Zbyszek
@qaz

Nadal nikt nie przyjeżdża, jakby ergom zapomniał o klientach z okolicy Łodzi. Ktoś tam jeszcze pracuje poza panią co jest wiecznie na diecie?

Kalus
@qaz

Czy w firmie ergom jest system wdrożenia nowych pracowników biurowych? Czy jest ścieżka kariery i szkoleń? Jakie możliwości awansu

adam z nowych sadów
@Kalus

Szkolenie nowego jest pod okiem kierownika, znaczy kierownik wyda polecenie komuś z pracowników to jak będzie mu się chciało to Cię wyszkoli. Awans również możliwy jak wszyscy inni już się zwolnią z pracy w Ergomie i zostaniesz ostatnim wyjadaczem w dziale, to za wysługę lat dostaniesz, oczywiście jak kierownik pójdzie na emeryturę albo zostanie z jakiegoś powodu zdegradowany to wtedy się świetlana przyszłość dla takiego kandydata do awansu otwiera. Cała rzeczywistość w firmie przy nowych sadach.

Milkosz

Firma gdzie jest wizja prezesów, ta wizję wyznają dyrektorzy i kierownicy, jak nie wpasowujesz się w tą wizję to cię zjedzą od kierownikowi po dyrektorow, na prezesach kończąc. Albo się podporządkujesz schematowi albo zginiesz. Nie jest ważne czy przyjęli Cię jako szeregowego pracownika czy kierownika. Masz robić to co każe góra nawet jakby to było głupie. Pozdrawiam

kotek
@Milkosz

Czyli tak jak wszędzie! ;-)

Zapytajnik

Wypowie się ktoś o aktualnej sytuacji na produkcji w firmie Ergom, jak radzą sobie w czasach pandemii, na jakie średnie wynagrodzenie można liczyć i czy są jakieś nadgodziny oraz jak wygląda godzinowo praca zmianowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.