Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.

marek 2011-01-27 02:14:21
jak dla mnie to przykład firmy, której pracownicy traktowani są zwyczajnie po ludzku. wszystko dzieje się według litery prawa. prezes, [usunięte przez moderatora], jest człowiekiem, który swoją postawą budzi niekłamany szacunek - to o czymś świadczy, prawda?

polecam, były pracownik
tolek 2012-12-21 21:38:42
Dziadostwo, kolesiostwo i komuna. Średnia wieku 55+, dziadki borowe z jednego podwórka, błędy w katalogach, towar brudny i chiński w kosmicznych cenach. NIE POLECAM.
alan 2012-12-21 21:42:37
Firma kompletnie nierozwojowa, brak szkoleń, ludzie traktowani są jak debile. Ważne żebyś był kolegą prezesa z dawnej firmy to jesteś kimś pracować nie trzeba, reszta traktowana jak śmieci za marne grosze. W firmie znajdziemy alkoholików, nawiedzeńców i debilną rodzinę prezesów którzy autorytet budują na terroryzowaniu podległych pracowników. Firma nie jest spójna, sprzeczne decyzje pomiędzy działami. Nic się tu nie nauczysz.
kilkuletni pracownik 2013-03-07 14:18:00
witam,

Ergom to dobra, stabilna firma o miłej atmosferze. Ludzie traktowani po ludzku, wypłaty na czas, ZUS opłacony. Na produkcji i w biurze czysto, nikt nikogo nie terroryzuje. Wiem, bo pracuję tu od kilku lat.

Pozdrawiam

P.S.
Szczególnie pozdrawiam tego trolla nade mną, który napisał 2 nieprawdziwe komentarze w tak krótkim czasie :)
2013-10-06 17:07:51
Zgadzam się z kolegą . Tony chińszczyzny trzeba spolszczać i udawać że wszystko produkujemy. A spróbuj się tylko odezwać ..... kolesiostwo i jeszcze raz kolesiostwo ...
kowal 2014-01-01 22:07:22
Dużym plusem pracy w ZAE ERGOM jest na pewno stabilizacja. Prezes J.M. prowadzi firmę w "starym stylu" więc każdy pracownik otrzyma tu oprócz pensji minimum szacunku. Jesteś uczciwy i rzetelny, nic złego nie ma prawa ci się stać. Rotacja pracowników mała, kadra niezmienna od lat. To niestety powoduje że można "przymarznąć" do stanowiska bez możliwości rozwoju. Znam wielu znakomitych fachowców z tej firmy z imponującą wiedzą w swojej dziedzinie za których konkurencja słono by zapłaciła. Pensje zawsze na czas, raczej nie za wysokie. Jeśli szukasz stabilnej spokojnej pracy to miejsce dla ciebie. Kokosów nie zarobisz ale jak wpasujesz się w trybiki ERGOMu to i do emerytury można popracować :-)
Pijok 2014-03-18 19:19:42
Komuna
Mega 2014-04-06 16:41:16
A jaka firma przyjmuje do Ergomu????? czy może zakład przyjmuje ludzi bezpośrednio????
Sylwio 2014-04-13 16:28:09
Do jakiego pośrednika muszę się zgłosić żeby dostać tam pracę??????
Olaf 2015-02-27 05:54:46
To zamiast wierzyć od razu jakimś plotkom nie lepiej samemu zweryfikować sposób w jaki są zatrudniani pracownicy do zakładu aparatury elektrycznej ergom? Proponuję po prostu wziąć udział w rekrutacji i się dowiedzieć, chyba że ktoś ostatnio aplikował do nich to mógłby się tym radosnym faktem podzielić.
hr Ergom 2015-04-16 07:44:03
Witam, do naszej firmy można aplikować poprzez adres: rekrutacja@ergom.com Pozdrawiam - pracownik hr ZAE Ergom :)
Miki 2015-05-15 22:54:54
Ergom to rewelacyjna firma dla poważnych osób, które nie chcą się martwić o dostatnie jutro. Szanuje się tam człowieka i docenia za ciężką pracę. Praca jest pełna wyzwań a kadra dba o należyty poziom szkoleń dla podległych pracowników. Ogłoszenia pojawiają się niezwykle rzadko ponieważ praktycznie nikt nie odchodzi, chyba że na emeryturę.
EOM 2016-01-18 08:23:58
Zapraszamy na stronę ww.ergom.com w zakładkę praca (https://www.ergom.com/cms/o-firmie/praca.html) gdzie znajdują się aktualne oferty pracy wraz z wymaganiami.
Leo 2016-02-16 21:46:39
Z tego co się orientuje to firma jest jednym z najbardziej stabilnych łódzkich pracodawców. Nowe ogłoszenia pojawiają się pewnie dlatego, że firma ciągle się rozwija i zwiększa zatrudnienie. Dwa razy do nich wysyłałem CV, ale ani razu nie zostałem zaproszony na rozmowę - pewnie było sporo dużo bardziej atrakcyjnych kandydatów na wolne wakaty.
DARIA 2016-03-18 15:40:07
Czy rozmowę przechodziłeś przez agencję pracy?
saimon 2016-03-22 16:38:15
@Daria
ze mną bezpośrednio kontaktował się dzial HR
pomocny 2016-05-14 18:46:46

Proszę, tutaj są ofert pracy w ERGOMIE, dla chcącego nic trudnego, jak mawiają.
Zadowolony 2016-09-20 15:36:27
Na magazynie jest na śmietniku mały tam dziuplę urządził gdzie głupoty wygaduje a gienek oczami ponoć skanuje i kiwając weryfikuje
pola 2016-09-20 16:45:52
no ale chyba nie ma u nich nowych ofert pracy z tego co widze.
Zenon 2016-11-08 16:00:03
Witam. Od 2007r przepracowalem do 10-06-2016r,bylo super .Niestety musialem sie zwolnic bo zmienilem miejsce zamieszkania z lodzi na Gdansk.Z pracy bylem zadowolony.a bardziej z tego ze mam przy sobie osobe z ktora spedze reszte zycia.Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.