Opinie o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Balex Metal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Balex Metal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Mr jack

Owszem może nie oczekują nic poza.mozliwosci Ale.doprosic się o.cokolwiek ciężko jest każdy pracownik zarabia inaczej I.kazdy dział zarabia inaczej taka polityka tej firmy I na lepsze się nie zapowiada

@Mr jack

Rozumiem że Ty dałbyś każdemu tyle samo? Czy się stoi czy się leży... Podoba mi się ta koncepcja. A na ile można liczyć? Mnie na przykład zastanawia fakt że głównie piszą tu ludzie z produkcji... A znamienita cześć firmy to pracownicy innych działów a oni nie specjalnie tu piszą.

@Flacha

Piszą ludzie z produkcji bo mają gorsze warunki pracy i nie mowa tu tylko o zarobkach, praca w różnych temperaturach, pyle i smrodzie chemikaliów których nikt do końca działania nie przebadał, ciasne szatnie brak prysznica i stołówka razem z szatnią, jak wpada koleś po 12 godzinach i zdejmuje buty a ty jesz to nie jest miło jak w biurze z klimatyzacją więc sam się zastanów co piszesz bo chyba nie wiesz jakie są realia pracownika produkcji...

@Mob

No właśnie nie wiem, ale takie rzeczy, typu stołówka i prysznic, da się załatwić. Wystarczy zgłosić problem i zaproponować 3-4 rozwiązania - komunikacja koledzy! na marginesie, chyba nie widziałeś stołówki biura....pryszniców też nie mamy.

@Mob

fakt, ale takie problemy chyba można rozwiązać.... Polecam wizytację stołówki w biurze dla kontrastu i na marginesie prysznica w biurze nie ma. Kwestie wynagrodzenia załatwiasz z przełożonym i kadrami.

@Flacha

Napisz z kim gadać bo jak narazie to wszyscy słuchają i przytakują jest jak dawniej a nawet gorzej bo ludzi z Ukrainy przybywa a miejsc na szatnie i stołówkę coraz mniej, nikt socjalu nie poprawi bo zawsze są ważniejsze sprawy niż pracownik ma być zysk dla firmy nie komfort pracownika wykąpać może się w domu, w pracy mam pracować i nie narzekać zjeść i wypocząć w chacie w pracy tylko praca

@Mob

Aktualnie pracujemy nad poprawą warunków socjalnych w zakładach. Rozwój firmy jest bardzo dynamiczny, jest związany ze zwiększaniem zatrudnienia i dostosowanie infrastruktury wymaga nakładów finansowych i czasu. Pracujemy również nad zwiększeniem efektywności pracy i badamy w związku z tym, organizację pracy w poszczególnych jednostkach. Tak - zakładamy, że w pracy zajmujemy się pracą. Natomiast przerwy związane ze spożywaniem posiłków są w zakładach przestrzegane i nikt nie ogranicza takich możliwości. Jeżeli jest inaczej i miał Pan/Pani kontakt z sytuacją łamania praw pracowniczych proszę o tym poinformować przełożonego lub skontaktować się z Działem Personalnym poprzez adres praca@balex.eu

Słoneczny patrol
@Mob

Stop. Jak sie nie podoba to się zwolnij. Nikt na siłe nie trzyma

@Flacha

Nie porównuj biura do produkcji, gdzie jest ciągły kontakt z pyłem, brudem i oparami chemii w biurze macie klime i okna a na produkcji jest wysoka temperatura, nie wspomnę o portalu gdzie temperatury są dużo za duże - po za tym to pracodawca powinien zapewnić pewne rzeczy pracownikowi a nie pracownik ma cięgle chodzić i do praszać się o godne warunki... Jest kodeks pracy więc go przestrzegajmy.

Kihaka
@Mob

Na portalu ciężka praca może ktoś się temu przyjrzy.. Siedzi ospały operator ledwie patrzy na oczy bo nic do roboty nie ma pomocnik tak samo i to ciężka praca.... Po co zostajesz nadgodziny jak się tak męczysz....? Kpinaaa...

@Kihaka

Przepracowany, jak siedzi to nic nie robi, idź do biura i im to powiedz oni też siedzą i nic nie robią, zostaje po godzinach bo nie ma kto robić, a oczy się kleją od prajmera który strasznie cuchnie i reszty chemii której na portalu pełno pomocnik pilnuje uszczelki i robi przezbrojenia jak masz ochotę pomóc zapraszamy...

Bnbr
@Mob

Telefon w rękę i patrzy cały boży dzień z nudów.... Może wkoncu ktoś zrobi zakaz telefonow na hali....

Pracownik 0123

Czy opłaca się zostac Mistrzem w Balex Metal czy lepiej sie zwolnic??

@Pracownik 0123

Po pierwsze nie opłaca się tam pracować ze względu na słabe zarobki pracowałem i nie polecam.

A po drugie?

@Jo

A po drugie to firma się rozwijająca licząca na zyski A nie na ludzi których brak

@Anonim

Liczą na pomoc z Ukrainy, Białorusi i chcą zrobić w Tomaszowie Bangladesz

@Pracownik 0123

Każdy kandydat do pracy, jak również pracownik, który awansuje lub zmienia stanowisko pracy w ramach firmy jest informowany o proponowanych zarobkach i pozostałych warunkach pracy. Umowa o pracę to kontrakt, który podpisują obie strony, po zapoznaniu się z jego treścią - w tym warunkami wynagradzania.

@Jo

Zatrudniamy pracowników tymczasowych z Ukrainy w obszarze produkcji w sytuacji, kiedy nie możemy zapewnić pełnej obsady zmian naszymi pracownikami. Jednocześnie informujemy, że Bangladesz to kraj na kontynencie azjatyckim, który nie jest częścią ani Ukrainy ani Białorusi wspomnianych powyżej. Pracowników z Bangladeszu aktualnie nie zatrudniamy. Sugerujemy również rozwagę w zamieszczaniu komentarzy, których treść można uznać za dyskryminującą lub rasistowską.

@Balex Metal Sp. z o. o.

Widzę to co widzę i w ogóle się nie wstydzę niech się wstydzi ten co robi nie ten co widzi, firma to już sama nie wie kogo zatrudnia i co się dzieje na produkcji liczą się tylko zyski a ludzie są jak roboty mają pracować na każde zawołanie i siedzieć cicho bo jest super więc o co ci chodzi, przyjdź w sobotę na dwanaście a niedzielę na noc bo produkcja musi jechać....

Słoneczny patrol
@Jo

Stop. Jak nie chcesz to nie przychodz w sobote i niedziele i tak będzie jechało jechało

@Słoneczny patrol

No i się na jechało brak chemii i firma stoi

@Jo

To raczej zdrowe że w firmie liczą się zyski. To ważne aby były pieniądze na rozwój, badania i inwestycje. Dobrze ze są pracownice wspierające firmę i dzienna porcja mleka. Pracują mili i życzliwi ludzie. Przykro mi się to czyta bo ja nie mam firmie nic do zarzucenia.

Prawo
@Flacha

Powiedz ile ci płacą za te wpisy to może i ja zacznę pisać takie bzdury- w firmie liczą się zyski- jest wiele punktów na których da się oszczędzić na baleksie a nie dojeżdzać pracownika.

@Prawo

Niestety, nic mi nie płacą za to. Skoro widzisz możliwości na oszczędności, wprowadź zmiany - poprawa efektywności się opłaci i Tobie i firmie.

Zdzisław

Firma produkcyjna jak każda inna, pracujesz i zarabiasz tyle na ile się zgodziłeś ustalając warunki.

Pracownik123

Czy polecacie zostac Mistrzem zmiany w Tomaszowie??

@Pracownik123

Zdecydowanie tak.

@Flacha

Najlepiej po flaszce żeby lepiej się pracowało

@Kolo

Bardzo prosimy o niepromowanie zachowań karalnych i niezgodnych z podstawowymi zasadami BHP. Jednocześnie przypominamy, że portal GoWork jest platformą do wymiany opinii merytorycznych na temat danego pracodawcy a nie czatem pracowniczym. Wpisy, które nie są opinią merytoryczną i zachęcają do zachowań karalnych są usuwane z portalu.

Pan rekruter sympatyczny, natomiast kierowniczka pionu produkcyjnego starała się być miła, jednak czuć było oschłość i apodyktyczność podczas spotkania. Sama rozmowa przebiegła raczej profesjonalnie jak na standardy: Opis struktury firmy, stanowiska, pytania techniczne(z zakresu poliuretanów) a także krótka rozmowa w języku angielskim. Na minus można poświadczyć brak odpowiedzi po ponad 3 tygodniach(co było zapewnione).

Pytania branżowe(podczas telekonferencji z kierownikiem z Tomaszowa), krótka rozmowa w j. ang.

Jakie są zarobki w DOK w Bolszewie

jak?
@Zainteresowany

Słaba podstawa, premia kwartalna, chyba że coś nie tak to Ci zajumają. Atmosfera słaba bo ciśnienie straszne. A dyrekcja, szkoda gadać, zastraszanie, szantaż i robienie z ludzi (usunięte przez administratora)

@jak?

Wszystkie warunki zatrudnienia są przedstawiane w momencie składania oferty pracy i są zapisane w umowie o pracę, którą pracownik podpisuje po uprzednim zapoznaniu się z jej treścią. Balex Metal jak każda firma jest nastawiony na uzyskanie odpowiedniego wyniku finansowego i tym samym ma określone wskaźniki, których osiągnięcie gwarantuje rozwój i zysk. Tak - przyznajemy pracy jest dużo i się z tego cieszymy. Jeżeli natomiast obserwujesz zachowania innych pracowników, które nie powinny mieć miejsca lub mają znamiona mobbingu - zapraszamy do kontaktu z bezpośrednio z Działem Personalnym lub pod adresem praca@balex.eu

SONEK

Dlaczego pozwala się w firmie która stawia na profesjonalizm i doświadczenie pracowników aby po wieloletnim zatrudnieniu byli zmuszeni szukać pracy o GODNYM wynagrodzeniu. Obecne podstawowe stawki wynagrodzeń to zupełne minimum a wraz z rosnącym stażem rosną o ,,grosze"(po kilku latach).

@SONEK

Zapraszamy do indywidualnej rozmowy z przełożonym lub kontaktu z Działem Personalnym w firmie, aby indywidualnie porozmawiać o swojej stawce wynagrodzenia.

jak?
@SONEK

prawda w 100% , nikt Ci nie da podwyżki za Twoje zasługi i staż o wszystko musisz się prosić.

@jak?

Rozmowy o wynagrodzeniach w firmie Balex Metal są prowadzone indywidualnie a stawki są objęte tajemnicą przedsiębiorstwa. W firmie Balex Metal nie występuje taki składnik wynagrodzenia jak dodatek za staż pracy, nagradzamy jakość wykonywanych obowiązków oraz indywidualne zaangażowanie pracownika. Nadal zachęcamy do indywidualnych rozmów na temat wynagrodzeń z przełożonymi lub Działem Personalnym.

Kkkk

Dobra firma, rekrutacja na najwyższym poziomie,a co najważniejsze w milej atmosferze .Jako pracownik dowiesz sie wszystkiego o firmie, zarobkach zakresie obowiązków, nikt nic nie ukrywa. Co do placy , nagodzin, Wszystko jest dobrowolne i jak ktoś chce zarobić to zarobi. Podpisując umowę czarno na białym jest wypisane co się należy, ile i za co , podpisując ja jedynie na co narzekać możemy to na brak umiejętności czytania że zrozumieniem I własną głupotę

The End is Nigh
@Kkkk

Ok. Mrugnij dwa razy, jeśli piszesz to z przystawionym pistoletem do skroni

Ukraiński operator

Szybko znikają komentarze dobra ta fucha jest. Siedź i pilnuj żeby nic złego nie napisali.

Rozmowa kwalifikacyjna Bolszew

Rekrutacja przebiega bardzo sprawnie od wysłania CV mija tylko kilka dni do telefonu z zaproszeniem na rozmowę. Sama rozmowa rzeczowa i konkretną. Pytania związane z doświadczeniem w pracy. Co należało do Twoich obowiązków. Jakiego wynagrodzenia oczekujesz. Pani od rekrutacji bardzo pomocna i miła. Rozmowa przebiegła bezstresowo.

@Rozmowa kwalifikacyjna Bolszew

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat procesu rekrutacji. Cieszymy się, że pierwszy kontakt z nami jest miły i profesjonalny z punktu widzenia kandydata. Życzymy powodzenia.

Alabama

Plusy pracy w Balex Metal - pensja na czas ale Jej wysokość nie powala na kolana. Minusy pracy w Balex Metal- jako handlowiec jesteś tylko numerem który ma przynieść firmie zysk. Słaby marketing, strasznie obciążony pracą BOK. Handlowiec jakby mógł to powinien wozić w samochodzie drukarkę i fax ... Słaba integracja w zespołach - prawie żadna. Dział HR Ok. Czy powtórzyłaby przygodę z Balex-em? Nigdy więcej!

Karon

Witam. Jak wygląda praca w Tomaszowie w tej firmie jakie zarobki ? Czy warto się skusić na tą pracę ?

@Karon

Roboty sporo łącznie z sobotami a nawet w niedzielę każą przyjść co niektórym, zarobki raczej średnie jak przepracujesz wszystkie soboty i na tygodniu parę nadgodzin to zarobisz jak nie ma nadgodzin to wypłata licha.

Th3
@Jo

Jest taki jeden ja każe i tak ma być haha. Ogólnie jak chcesz wolne to nie dostaniesz chyba że l4 kryzys taki że przerabiać nie nadążają zamiast dokładać ludzią to mają to gdzieś. Jak nie narobisz nadgodzin to nie zarobisz.

Halo
@Karon

Jak szukasz pracy po 8h żeby zarobić normalnie to nie miejsce dla Ciebie, te 50 nadgodzin w miesiącu to minumin żeby coś zarobić.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Balex Metal Sp. z o. o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

W Balex Metal stosujemy obie formy rozliczania pracy w godzinach nadliczbowych, w zależności od aktualnej sytuacji w firmie. W wysokim sezonie preferujemy rozliczenie finansowe, w sezonie niskim preferujemy odbiór godzin.

@Pracodawca

Jak narazie jest tylko wysoki sezon

Firma Balex Metal oferuje bardzo słabe zarobki (stanowisko techniczne). Mimo znajomości oczekiwań finansowych kandydata na etapie przesłania aplikacji firma zaprasza do siedziby firmy licząc nie wiadomo na co. Za niewiele niższe wynagrodzenie można pracować bez studiów i z diametralnie niższym poziomem odpowiedzialności w zakładach przemysłowych na produkcji. Krótko mówiąc wizyta w tej firmie to strata czasu.

Mis
@Kandydat

W baleksie pracuje się dla przyjemności i z pełnym poświęceniem łącznie ze swoim prywatnym czasem, kasa i rodzina nieważne, najlepiej przeprowadzić się gdzieś blisko firmy i być na każde zawołanie za śmieszną kasę a firma ci się odwdzięczy kopniakiem jak upomniesz się o swoje... Pozdrawiam

@Kandydat

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy na spotkania rekrutacyjne kandydatów, którzy na podstawie CV - deklarowanych umiejętności i doświadczenia najbardziej odpowiadają naszym oczekiwaniom względem danego stanowiska. Nasze doświadczenie rekrutacyjne pokazuje, że kandydaci często podczas rozmowy deklarują zupełnie inne oczekiwania finansowe niż na etapie wysyłania CV. Bardzo nam przykro, że nie udało nam sie porozumieć w kwestii oferty pracy.

@Mis

Firma Balex Metal nie oczekuje od swoich pracowników żadnych działań czy sposobu pracy, który nie jest zgodny z ustaleniami umowy o pracę i przepisami Kodeksu Pracy. Prosimy o zgłaszanie wszelkich nadużyć wewnątrz firmy bezpośrednio na adres praca@balex.eu

Leszek

Jestem pełen uznania zarząd zatrudnil następnego kierownika od utrzymywania porządków zielone tablice są mega widać wiele lat w zarządzaniu rozwojem firmy ukończone mgr to mało ja się dziwie jak ta firma za rządów pana Leszka przetrwała bez takiego człowieka pan kropek

Rekrutacja

Napiszę swoją opinie odnośnie rekrutacji. Otóż jakiś czas temu odbyłem rozmowę z kierownikiem oddziału oraz dyrektorem balexu. Dramat !!! Pierwszy raz spotkalem się n rozmowie że osoba rekrutowana nie ma prawa żądać pytania do tej pory byłem przekonany że obie strony mają takie same prawa a tu okazało się inaczej. Jak to zaznaczył "dyrektor" słyszy sie nie przychylne opinie " to on tu zadaje pytania". Cały Przebieg rozmowy sami możecie sobie wyobrazić. Komuna. Pozdrawiam

@Rekrutacja

Dziękujemy za opinię na temat procesu rekrutacyjnego. Bardzo nam przykro, że sposób prowadzenia spotkania został odebrany tak negatywnie. Nieustająco doskonalimy nasze procesy, w tym proces rekrutacji i każda informacja na temat ich przebiegu jest dla nas cenna. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja się więcej nie powtórzyła.

Bibi

Nie wiem kogo przyjmują do balexu, ale piszemy dopóki, a nie dopuki

zxjeszcze raz

(usunięte przez administratora) Czy jest tu ktoś z oddziału w długołęce ? i mógłby sie wypowiedzieć na temat fracy w firmie ? Zarząd, jakie płace i jaka atmosfera panuje w firmie ? Bd wdzieczny za odpowiedz.

zx

Czy jest tu jakiś pracownik z ok. Wrocławia, czy mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w firmie ? Atmosfera, zarząd, zarobki ? Będę wdzieczny za opinie. Pozdr

Ehh

Dlaczego tylu kluczowych pracowników z H1 się zwalnia?

Hwc
@Ehh

Zwalniają się bo mają lepszą pracę, czy to tak trudno pojąć. Jeśli jesteś wieloletnim pracownikiem a pracodawca Cię nie docenia to albo słabo się starasz albo za bardzo się starasz i pracodawca myśli że może robić z tobą co chce.. smutne ale prawdziwe na szczęście na balexie świat się nie kończy i jak jest okazja to warto z niej skorzystać, nie zawsze pieniądze są przyczyną zmiany pracy, nieraz wystarczy zmienić otoczenie i człowiek lepiej postrzega świat i pracodawcę a balexie to take samo (usunięte przez administratora)jak gdzie indziej nie śmierdzi dopuki wnie nie wdepniesz.... Temat rzeka szukać pracy tam gdzie lepiej na bok sentymenty....

Do Ehh

Ehh Bo w Balexie wypłaty zatrzymały się w 2010r ;), podnieśli godzinówke a odebrali pracownikom stawki akordowe, czyli tyle co zarabiałeś 10 lat temu zarabiasz teraz, no niestety 100zł dziś a w 2010r. to była różnica.

Zostaw merytoryczną opinię o Balex Metal Sp. z o. o. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Balex Metal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balex Metal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balex Metal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Balex Metal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Balex Metal Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balex Metal Sp. z o. o.