Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Laboratorium Analiz Lekarskich "ALAB"

Pracowałeś w firmie Laboratorium Analiz Lekarskich "ALAB" i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-11 22:09:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Daj poznać tą spółkę innym. Nie chowaj bardzo cennych wiadomości wyłącznie dla Siebie. Najciekawsza opinia to opinia osób zatrudnionych, o ile pracowałeś w ALAB laboratoria (10 Wojskowy Szpital Kliniczny) punkt pobrań, wyraź ją dla potencjalnych pracowników. Bydgoszcz i inne miasta czekają na Twoje opinie. Opinia zwyczajnego pracownika o firmie to swego rodzaju dźwignia na dzisiejszym rynku pracy. Od kiedy tam pracujesz? Czy można tam zarobić?
zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-23 09:36:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pomóż innym Polakom, opowiedź o tym co wiesz na temat tego pracodawcy. Najlepsza opinia to opinia pracowników, jeżeli już pracowałeś w ALAB laboratoria (Szpital MSWiA) punkt pobrań, pozostaw ją dla najstępnych pracowników. Bydgoszcz i inne miasta oczekują na Twoje opinie. Co pozytywnego a co negatywnego wiesz o tej spółce? Inni z ogromną chęcią także o tym przeczytają. Ewentualni pracownicy będą bardzo wdzięczni za opinię pomocną w poznaniu przyszłego pracodawcy.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratorium Analiz Lekarskich "ALAB"

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Laboratorium Analiz Lekarskich "ALAB"?
Zadaj pytanie
x