MobileMS Inovatica Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o MobileMS Inovatica Sp. z o.o.

Kasia 2015-06-11 12:25:51
Szkoda czasu na tą firmę. Projekty robi się studentami bo tylko tak im się to opłaca... Nie jest to typowa firma IT, bardziej garaż wytwarzający CMSy
Lw 2015-07-01 08:31:59
Mają jakieś fajne projekty? Jak wygląda praca? Co jest złego, a co dobrego? Bo aplikuję tam właśnie i sam nie wiem...
Bartuś 2015-07-21 22:01:07
Projektów fajnych brak - wiecznie CMS i portale, na które nikt nie wchodzi. Ogólnie firma na granicy upadku.
mary 2016-03-02 12:33:44
Spółka funkcjonowała przej jakiś czas, obecnie są to dwie różne firmy. Z tonu powyższych wypowiedzi wnioskuję że są to opinie o Inovatice. Ja pracuję w MobileMS ponad 5 lat jako UX/grafik i nie narzekam. Atmosfera jest pozytywna i co jakiś czas pojawiają się ciekawsze tematy.
zainteresowany 2016-04-27 09:30:02
można prosić o link?
Marek P. 2016-08-25 11:10:28
Nie wypłacają pieniędzy, biorą najtańszych studenciaków, ludzie nie mają pojęcia o procesie w którym oczestniczą, robią to tylko, aby wziąć kasę z unii.
MS 2016-10-01 06:18:23
@Marek P. i inni - Bardzo proszę nie mieszać już tych dwóch firm, bo jest to krzywdząca generalizacja Od ponad 18m-cy firmy ze sobą nie współpracują z różnych względów i każda działa na własny rachunek tzn.
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,955153 Inovatica
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,670309 MobileMS

Rzucam wyzwanie - niech napisze ten kto nie dostał wynagrodzenia za prace w MMS.
Anyone?
Zostaw swoją opinię o MobileMS Inovatica Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MobileMS Inovatica Sp. z o.o.