Opinie o Jucha Beton Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jucha Beton Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jucha Beton Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jucha Beton Sp. z o.o. w Wrocław

Gruszkowy

Nie polecam przepracowałem dwa lata na betoniarce, beton u nich produkowany jest nieporozumieniem zawsze inna konsystencja z wytrzymałościami także różnie. Słaby nadzór nad jakością przez kadrę, każdy sobie rzepkę skrobie, przedstawiciele wysyłają na lewe kursy bez batu a później się tłumaczysz jak (usunięte przez administratora)

waldi
@Gruszkowy

co za bzdury i nie na betoniarce tylko na betonomieszarce lub gruszce w żargonie kierowców ty nie pracowałeś w tej firmie bo piszesz głupoty jak laik .beton akurat jest bardzo dobry robię w tej branży 20 lat w różnych bekoniarniach i wiem

Konkurencyjne wynagrodzenia w ofercie dla Laboranta w laboratorium budowlanym. Konkurencyjne to jakie? Bo tak przeczytałem w ogłoszeniu o pracę. Jest ktoś w stanie podać jakiś przedział zarobkowy podstawy i premii jeżeli takie są? Czytając opinie widziałem, że poruszacie często temat finansowy a nawet są wpisy, że zarobki mogłyby być większe. Chciałbym spróbować ale wiadomo, że głównie kierują mną właśnie zarobki.

Czy firma Jucha Beton Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

obiektywny Nowy wpis

Nie wiem po co w ogóle są te opinie. Nie mam zamiaru kogokolwiek chwalić ani negować, uważam że pisząc jakieś bzdury robi się krzywdę właścicielom firmy GJB. Jeżeli ma ktoś jakieś pretensje to nie ma co nimi dzielić się na tym ,,forum", idzie się do brygadzisty, kierownika, dyrektora lub właściciela i jestem pewien że w tej firmie każdy z przełożonych wysłucha problemu. Pracowałem jakiś czas i znam tą firmę. Pozdrawiam.

Ja siedzę w pracy tam gdzie mam dobre zarobki a nie gdzie mam blisko, było by to bez sensu. Po waszych opiniach zastanawiam się jak wyglądają zarobki dla laborantów? Panuje wziąć udział w rekrutacji ale zarobki są dla mnie jednym z większych motywatorów do działania. W ofercie napisane jest też o ponadnormatywnym czasie pracy, czyli po ile h?

Jucha Beton Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca techniczno-handlowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gruszkowy

waldi
@Gruszkowy

Generalnie firma oczekująca wyników niezupełnie oferując narzędzia. U juchy przepracowałem kilka lat, ale jest to takie miejsce w którym siedzisz nie ze względu na zarobki, czy atmosferę, a na to, że masz stosunkowo blisko. Dyrektorów więcej niż pracowników, gdzie każdy umie używać ładnych słów, rysować ekstra wykresy i robić tabelki tak, aby zaangażować pracowników w zwiększenie zysków, ale nic poza tym. Nie sądzę żeby dla kogokolwiek była to praca marzeń.

A co to znaczy, że niezupełnie oferuje narzędzia? Piszesz, że przepracowałeś tam kilka lat ze względu na to, że masz blisko, ale chyba były jednak jakieś inne plusy? Może jakieś dodatki w postaci premii?

wujek

Pisać każdy może...jeden prawdę a drugi nie. Przepracowałem tam trochę i mogę coś napisać. Nie pracuję już bo wygasła mi umowa o pracę a dalszej umowy nie podpisali ze mną z przyczyn losowych. Firma Jucha Beton jest jak mało która w naszej okolicy, gratyfikacje świąteczne(całkiem okazałe), zero problemu z wymianą zużytej odzieży roboczej, zarobki niezłe, terminowe wypłaty a atmosfera w zakładzie przy ul. milickiej jest jak w każdym zakładzie...jest ciśnienie na produkcję bo wszyscy z tego żyją, tak właściciele jak i pracownicy a narzekanie że ktoś pracuje po 12 godzin to jest nieprawdą bo jak ja pracowałem to nikt tyle godzin nie pracował. Osoby które mają problem z samym sobą to narzekają na kierownika, brygadzistę, właściciela. Pozdrawiam.

@wujek

Możecie napisać, jaki konkretnie jaka odzież ochronną daje firma? Super, że ją wymieniają jak się zrzyje. Ale co wchodzi w skład tego kompletu? Jakie ubrania, obuwie, akcesoria?

Czy rotacja pracowników w Jucha Beton Sp. z o.o. na Kierownik Transportu jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 29 stycznia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Brak możliwości

GRUPA JUCHA BETON

Faktycznie są przypadki, kiedy nie jest to możliwe. Istnieje jednak szereg przykładów, kiedy osoba bez doświadczenia po przebytym przeszkoleniu i wykazująca zainteresowanie, ale przede wszystkim spełniająca kryteria pracodawcy awansuje. Pracownicy produkcji na operatorów zaawansowanych maszyn, brygadzistów, pracowników serwisu, operatorzy maszyn na stanowiska kierownicze, a nawet dyrektorskie. Pracownicy biurowi zaczynający od zera przechodzą szkolenia i zdobywając doświadczenie przechodzą na wyższe stanowiska. Takich przypadków jest wiele w naszej firmie.

@GRUPA JUCHA BETON

Szkolenia? Proszę podać termin i tematykę profesjonalnych szkoleń w ostatnim roku.

Aleksandra

Nie istnieje tutaj żadna ścieżka awansu? To w jaki sposób obsadzane są wyższe stanowiska? Osobami z zewnątrz? No i czy mimo braku awansu jest szansa na jakąś podwyżkę?

@Aleksandra

Oczywiście istnieje. Osoby chcące podwyższać swoje kwalifikacje zgłaszają takie wnioski do przełożonych. Te są rozpatrywane i na tej podstawie podejmowane są decyzje.

Aleksandra

A przełożeni sami z siebie nie organizują żadnych form podnoszenia kwalifikacji dla pracowników? Pracownik przecież może nie wiedzieć za bardzo jakie umiejętności okażą się tutaj kluczowe... A jeśli już pracownik zgłosi chęć wzięcia udziału w jakimś szkoleniu to jest ono w pełni finansowane przez pracodawcę?

Agnieszka
@Aleksandra

Jak zgłosi, to go odeślą na szkolenie do innych pracowników. Problem w tym, że każdy z nich ma "swoją" teorię ????

Dorota
@Agnieszka

Tylko takie wewnętrzne szkolenia są praktykowane? Fajnie byłoby jakieś certyfikowane móc od czasu do czasu zrobić, jest taka możliwość?

Agnieszka
@Dorota

Nie było możliwości skorzystania z certyfikowanych form szkolenia. Wybierasz wg. Twojej intuicji, kto jest autorytetem w przekazaniu wiedzy. Jak nie trafisz...masz pecha.

xxx
@Agnieszka

Bywa, że ukończenie jakiegoś szkolenia jest brane pod uwagę, gdy chodzi o awans lub podwyżkę. A tu co w takim razie decyduje o tych sprawach? Ktoś tu się zarzekał, że można awansować.

henua

Zdecydowanie odradzam! Firma na równi pochyłej w dół, brak konkretnych celów, 1000 pomysłów z których nic nie wynika i co najważniejsze zakłamana i fałszywa atmosfera w firmie, która wszystkich paraliżuje. Właściciel oderwany od rzeczywistości z portfelem pełnym wymagań i uprzedzeń otoczony doradcami, którzy myślą że zjedli wszystkie rozumy. Najlepiej siedzieć cicho i przytakiwać ot strategia firmy Jucha Beton.

Właściciel
@henua

Nie mogę się zgodzić z tą opinią. Na potwierdzenie swoich słów mam jedyny argument, że minęły dwa lata od wpisu, a my ciagle się rozwijamy. Autor zapewne patrzył na równię pochyłą ze złej perspektywy i nie zauważył kierunku nachylenia. W mojej ocenie realizując rok do roku ponad 30% wzrost obrotów, założenia właściciela i realizacja ich przez zespół są na właściwym torze. Są zawsze dwie strony medalu i zainteresowanych wystawieniem własnej opinii zapraszam do współpracy, a nie do sugerowania się krzywdzacym wpisem jednej osoby.

@henua

Zgadzam się. Wyjątkowo trafnie opisana rzeczywistość w tej firmie.

Mietek

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Wyzysk, obłuda i obiecanki cacanki. Coraz mniej roboty a i tak po 12 godzin dziennie i soboty. Nikomu nie zależy żeby było lepiej. Co dziennie po woli w stronę dna. Jeszcze tylko muł został.

@Mietek

jeśli podobno było mniej pracy to faktycznie był jakiś sens, żeby dłużej być? w sensie to czym ludzie się wtedy zajmują gdy jej nie ma i czemu było jej coraz mniej? teraz jak z tym jest wiadomo?

W Dobroszyce Jucha Beton Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko operator produkcji. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Kazimierz

Wciąż aktualne? nie ma chętnych?

przepracowałem tam kilka miesięcy, atmosfera zastraszania, szczególnie ML uważa się za pana boga a jest laikiem, ignorantem i głównym sprawcą toksycznej atmosfery

tak
@były pracownik

prawda

Justyna
@tak

Też uważasz, że jest jakiś problem z atmosferą i traktowaniem ludzi, a możesz trochę precyzyjniej, co się dzieje? Bardzo mało tutaj jest wpisów, chciałabym mieć dosyć dobry obraz tej firmy, bo mam kilka do wyboru aktualnie.

Jucha Beton Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Dyrektor zarządzający. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Alojzy

Nie. Bo nie ma takiej oferty.

@Alojzy

Jak to możliwe, żeby komuś się tak pomyliło? To Dyrektor tutaj jak długo niezmiennie sprawuje się na swoim stanowisku?

klient

brak kontaktu, odwoływanie ustalonego terminu dostawy towaru, jakość wątpliwa i wciskają że to standard

firma że szkoda prądu żeby pisać, bałaganiarstwo, a najważniejsze jest to że władze firmy w ogóle nie interesują się co i jak się robi, przecież sprzęt na którym się produkuje prefabrykaty sypie się jest wprost dewastowany

Dominiqs
@były pracownik

Muszę się zgodzić. Jako niedoszły kandydat mocno wierzyłem w ta firmę jednak bardzo się rozczarowałem. Była to moja pierwsza i ostatnia próba podjęcia współpracy z firma Jucha. Faktycznie szkoda prądu…

Mumingo

Widze ze na ta chwila firma poszukuje pracownika na stanowisko Logistyka w Trzebnicy. Czy rekrutacja się już rozpoczęła, jak wyglada proces rekrutacyjny, z ilu etapów się składa?

@Mumingo

Zapewne nie doczekasz się na żadne potwierdzenie, rekrutacje widmo…

@Mumingo

Dzień dobry, Rekrutacja jest otwarta, zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez portal lub bezpośrednio na adres mailowy sekretariat@jucha-beton.pl Ilość etapów będzie zależała od ilości kandydatów którzy zostaną zakwalifikowani do pierwszego etapu rekrutacji. Zapraszamy!

@Jucha Beton

A do kiedy jest rekrutacja? Czy z ewentualnym sezonem urlopowym może być wydłużona?

@Mumingo

Rekrutację na stanowisko logistyka przewidujemy zakończyć do końca sierpnia. Zapraszamy do aplikowania.

@Jucha Beton

Czy rozmowy odbywają się tylko w Państwa firmie czy ewentualnie jest możliwość rozmowy zdalnej skype/tims w przypadku wyjazdu wakacyjnego?

@Mumingo

Rozmowy odbywać się będą tylko w głównej siedzibie Grupy Jucha Beton.

Kinimod
@Mumingo

Czy rekrutacja na poniższe stanowisko jeszcze trwa czy jest już rozstrzygnięta?

@Kinimod

Nie wiem, to nie do mnie pytanie :)

Grupa Jucha Beton
@Kinimod

Rekrutacja na stanowisko Logistyka jeszcze trwa. Jeśli jest Pan zainteresowany zapraszam do przesłania CV na adres mailowy sekretariat@jucha-beton.pl

Lucjan

Firma dramat. Detektory i kierowniki w białym domu mają jak u Pana Boga za piecem. Reszta ora za ochłapy. 250-300 godzin pracy to standard. Za godzinę niżej niż w Amazonie. Ale i za to trzeba Bogu dziękować (raczej panu właścicielowi).

Grupa Jucha Beton
@Lucjan

Panie Lucjanie. Dziękujemy za wypowiedź. Firma rzeczywiście stara się utrzymać standardy wynagrodzeń adekwatne do stanowisk i zakresów pracy i kompetencji. Jako jedna z niewielu zrobiła 5% wzrost wszystkich wynagrodzeń początkiem 2022 roku, żeby pomóc wszystkim pracownikom w radzeniu sobie z rosnącymi kosztami życia. To ma się nijak do Pana opinii. Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że każdy pracownik negocjuje własne warunki pracy i płacy podpisujac umowę współpracy ciężko nam zrozumieć niezadowolenie. Skoro zgodził się Pan na nie podpisując umowę pracy, skąd biorą się dziś Pana pretensje. Jeśli z porównania, które Pan opisuje, to niestety nie możemy pomóc. Nie zna Pan warunków zatrudnienia zespołu zarządzającego Spółką, więc możemy jedynie przypuszczać, że jest to opinia bazująca na przypuszczeniach. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pracy zawierająca wszystkie świadczenia i opłaty z nią związane, jest uczciwa i rozsądna. Nie proponujemy jednak wszystkim pracownikom takich samych warunków na różnych stanowiskach, co wg nas jest uczciwym i słusznym założeniem. Odpowiedzialność dyrektorów i kadry kierowniczej z założenia jest większa, a osoby na tych stanowiskach rzeczywiście mają w naszej firmie godne warunki pracy, podobnie jak kierowcy, jeżdżący nieustannie odnawialnym taborem samochodów specjalistycznych, operatorzy maszyn mający do dyspozycji serwis i zaplecze techniczne, czy osoby pracujące na produkcji, gdzie do dyspozycji jest pełne zaplecze sprzętowe oraz środki bhp. Zostawiając taką wiadomość na tym portalu próbuje Pan zniechęcić innych pracowników lub potencjalnych pracowników, a my tylko przypominamy wszystkim, że najlepiej sprawdzić nas na własnej skórze zaczynajac od rozmowy kwalifikacyjnej i negocjacji warunków pracy. Po tym etapie dwie strony decydując się na współpracę nie powinny mieć wobec siebie żalu, a my na pewno od tego momentu zajmiemy się profesjonalną realizacją zapisów umowy. Życzymy powodzenia. Zespół GJB

bolo
@Grupa Jucha Beton

jucha zawsze obraca kota ogonem

@bolo

To się nazywają argumenty. Nie trudno wylać na kogoś „wiadro z pomyjami” podpisujac się pseudonimem. Ja tu pracuję 16 lat, widziałem różne problemy, ale zawsze jest szansa i zawsze widać, że wyciągane są wnioski z popełnionych błędów. W przeciwnym przypadku już by mnie tu nie było, a jestem i nie zamierzam zmieniać pracy.

Kinimod
@Grupa Jucha Beton

Na te chwile firma poszukuje logistyka w Trzebnicy. Jak wyglada proces rekrutacyjny na to stanowisko?

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Jucha Beton Sp. z o.o.?

GRUPA JUCHA BETON

Dzień dobry, Branża produkcyjna jest ciężką branżą, szczególnie w procesie produkcji betonu, prefabrykatów betonowych i wykonawstwie posadzek. Nasza firma przestrzega i zapewnia pełne zaplecze środków BHP oraz socjalnych. Posiadamy i stałe modernizujemy bazę sprzętową oraz obiekty w których pracownicy przebywają w godzinach pracy. Wyposażamy każdego pracownika w niezbędny sprzęt do pracy, jeśli to praca biurowa lub narzędzia i odzież roboczą, jeśli to praca fizyczna. Każdy pracownik pracuje na umowę o pracę lub umowę współpracy, jeśli świadczy dla nas swoje usługi, a Spółka pokrywa wszelkie koszty pracownicze i nie zalega z wypłatami wynagrodzeń. To trudny biznes, ale w ramach naszych kompetencji i możliwość staramy się zapewniać coraz lepsze warunki pracy z Grupa Jucha Beton niezależnie od stanowiska. GJB

Kamil

Zawsze można zmienić pracę ale generalnie to fajnie firma, polecam!

marcin
@Kamil

pracowałem tam, dosyć krótko i co mi utkwiło w głowie to że jak kierownik zrobi byka to przemija z wiatrem a jak pracownik coś wykona negatywnie to płaci-czyli ma nie zapłacone za wykonanie pracy często nie z jego winy

Zostaw merytoryczną opinię o Jucha Beton Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Jucha Beton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jucha Beton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jucha Beton Sp. z o.o.?

Jucha Beton Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Sołtysowicka 27D
    51-168 Wrocław