logo Sita Polska

Sita Polska

Lublin

Opinie o Sita Polska

dominik 2013-03-29 06:28:50
mpo sita w lublinie omijajcie z daleka po zmianie zarzadu gdzie do władzy dorwał sie były prezes browarów tragedia wszedzie syf brud i smród , smieci lataja w powietrzu szczury opalaja sie na słoncu ludzie boja sie cokolwiek powiedziec bo prezes zatrudnił swoich ludzi którzy mu donosza , starych pracownikow nie sznuje , samochody obraz nedzy i rozpaczy ogólnie szambo
jarek 2013-03-29 15:13:37
dominik - 2013-03-29 06:28:50

Popieram firma dziad prezes na niczym się nie zna chyba tylko na tym żeby zniszczyć i doprowadzić do upadłości firmę
Yeti 2013-04-23 15:24:37
To co on pisze to swięta prawda istny [usunięte przez moderatora] pracy żadnych praw tylko strach i strach to nie firma to niewola omijajcie to bagno .
no to frugo 2013-05-25 16:19:31
chyba na oczy nie widziałeś [usunięte przez moderatora] pracy... Praca jak każda, w lublinie wyboru nie ma nie chcesz nie pracuj nikt nikogo nie zmusza. Nie było jeszcze pracy co by każdemu odpowiadała i nie będzie. Jak się chce pracować a nie pajacować to polecam...
., 2013-05-30 11:00:39
Przez takich jak ty nie ma podwyżek, premii bo będziesz robił za grosze a na wsi obrabiał swoje hektary w mpo jest pełno chłopków co zabieraja prace ludziom z miasta
7up 2013-12-05 09:26:16
post wart samego warszawskiego prezesa
ukrainiec 2013-12-29 19:03:39
(usunięte przez administratora)albo dla tych co maja kogos w rodzinie!ogolnie nie spelniajaca zadnych norm pelno kierowcow na umowie ktorzy babraja w smieciach i rozrywaja worki,kierowca na umowie-a robi co mu kaze i popadnie-smutne i przkre to ale prawdziwe!
pawel 2014-03-17 18:37:53
mpo lublin to totalna porażka, prezes -... bez komentarza - wciska do pracy po znajomosci, zero podwyzek ... (usunięte przez administratora).. nie polecam normalnym ludziom
anonim 2014-04-24 15:33:12
Kiedyś fajna firma , teraz odradzam każdemu.
Tylko od początku tego roku odeszło 2 "starych" pracowników , plus 1 zatrudniony już za czasów "nowych" prezesów , i dwóch "świeżaków" co rzucili to po tygodniu pracy. Razem 5 osób. W tym momencie od początku roku nie ma ani jednej nowej osoby na dziale wywóz nieczystości czyli "sól" tej firmy. Statystyki mówią same za siebie.
wałkoń 2014-04-24 20:43:49
jesli jest tak źle jak opisujesz to po co tam pracujesz?hm....
maniek 2014-05-27 15:01:18
Za komuny byłem przymuszony korzystania z MPO (jedna firma)Po wejściu na rynek KOMEKO zostałem jej klientem.Z usług KOMEKO byłem zadowolony dobrze wykonane usługi i ludzie w niej pracujący uprzejmi pojemniki zawsze wstawione na miejsce.Po zmianie przepisów zostałem przymuszony jak za komuny do korzystania MPO Sita,nie dano mi wyboru do korzystania z lepszych usług czyli KOMEKO.Pracownicy są nie sumienni,od początku świadczenia usługi przez Sita raz wstwili pojemniki za bramkę i to bezpośrednio w przejściu że nie można było przejść zawsze zostawiają na ulicy.Może ze cztery razy zamknęli z powrotem bramkę notorycznie zastawiają otwartą.Poprosiłem sąsiada żeby zwrócił im uwagę(jestem w tym czasie w pracy)odpowiedz pracownika Sity to nie pańska posesja ja się panu nie podoba to pan zamknij.Nic dodać nic ująć.Może ktoś mi podpowie jaka jest możliwość zerwania umowy z Sitą i przejść z powrotem do KomEko.Będę bardzo wdzięczny już dość mam tej dziadoskiej firmy.
ukrainiec 2014-08-13 19:30:57
aj robota jak znalazl mam chociarz na suchy chleb,taki jak dla golebi, robota extra pod wzgledem lustracyjnym -chodzi mi mianowicie ze przetargi poprzegrywane zimy nie bedzie i takie jelcze sie zmarnuja co stoja u nas- a sciagaja za brak kamizelki prawie jak w altakraz,polecam ludziom ze wsi co maja pola, i chca dorobic na suchy chleb:) pelna ubekow i sb-ekow
coca cola 2014-08-24 00:52:33
wygląda na to, że dwóch przestraszonych chłopców rządzi firmą. czym większy cykor, tym więcej kontroli chociażby nad kamizelkami :) a że w firmie nie najlepiej to każdy powód do wyładowania złych emocji dobry
ruska morda 2014-09-15 18:38:22
powiem tak,przetragi przegrane i zamiast szukac jakis rozwiazan probowac sie dogadac z innymi firami zejsc z ceny, byc jako podwykonawca lub szukac innych rozwiazan to kierwonictwo zamiast utrzymac dzial i ludzi w koncu ktorzy tam pracuja wola sciagac za brak kamizelki scigac za brak pasow...a zima tuz tuz.....
kacap 2014-09-30 18:43:08
ustawa o smieciach nic tutaj nie ma,poporstu sa przegrane przetargi iinne niz na odpady i jest redukcja etatow kazdy boi sie o swoja dupe! nie wiadomo kotrego dnia i o ktorej godzinie zaprowadza cie do kazdr...
Karmin 2015-01-31 04:21:45
Nie wiem dlaczego miałaby nastąpić redukcja etatów. Śmieci przecież przybywa, a do tego wcale nie ma tak dużej ilości chętnych do pracy ludzi. Nie oszukujmy się praca przy śmieciach nie należy do niczego prestiżowego... Jedyna zachęta to chyba standardowo oferta finansowa, ale to musiałby potwierdzić jakiś pracownik.
były pracownik 2015-03-28 13:48:56
Przetargi na zime przegrane, na oczyszczanie letnie i zimowe też. Sortownia jedna stoi a druga ledwo sie kreci na jedną zmiane. Śmieci co ruż przegrywają na dwa sektory. Ludzi zwalniają. Nie udało się z Perłą to rozwalą Site. o to im chodziło jak tylko przyszli!!!!!!!!.
Jon Snow 2015-07-22 14:03:58
Pytalem sie w sekretariacie to mi kobitka powiedziala ze poszukuja kierowcow C czyli jakies przyjecia sa.Zerknelem na auta to slabo to wyglada star,mannn jakies trupy. Jak wyglada robota? 1 zmaiana? 2 zmiany? co z weekendami? ile godzin dzienie? Dieki za info .pozdrawiam
gosc z UK 2015-09-30 18:44:11
Przepracowałem w tej firmie prawie 16 lat i powiem wam szczerze do póki prezesem był Pan Buczyński firma prosperowała na rynku Lubelskim bez większych problemów każdy kto tam pracował może to samo powiedzieć . Praca była spokojna bez stresu i tzw SPINY. Nie wiem jak jest obecnie ale z tego co słyszałem jest nie wesoło wiec raczej nie polecam tam pracy. Pozdrowienia dla wszystkich z Sity :)
badak 2015-10-02 08:43:47
Sam pracowałem tam przez kilka miesięcy i kurcze gorzej niż kołchoz, zero organizacji, płace głodowe. Szefostwo niedoświadczone i firma zaczyna kuleć. Oferty pracy w tej firmie to wogóle już nie ma w Lublin chyba się kurcze przekwalifikuje dla nauczycieli polski (usunięte przez administratora)
tomek 2015-10-27 18:44:16
Witam Pana. Bardzo proszę o kontakt na adres: basygarde@interia.pl. Chciałbym zamienić z Panem słówko na temat Lubelskiego MPO. Bardzo pilna sprawa. Ewentualnie proszę o kontak do Pana.
Były pracownik 2016-03-12 06:53:57
Agonia firmy Sita Wschód trwa. Zwalniają starych pracowników. Zatrudniają nowych za 1450 na rękę, którzy po trzech miesiącach odchodzą. Sortownia śmieci nie istnieje. Oczyszczanie ręczne pada ( mają tylko giełdę elizówkę ). Zieleń nie istnieje. Przegrali wszystko co się da albo nawet nie przystąpili do przetargu. Brakuje starego Zarządu i Inteligentnych dyspozytorów, którzy kiedyś pracowali w MPO LUBLIN.
ukrainiec 2016-07-28 18:10:21
brakuje szczegolnie profesora.pawlunia misztyla...-ten chlopek wiedzial jak rozlozyc oczyszczanie reczne....pada doszczetnie....a on wietrzy dupe na uliczce kolorowej. pozdrawiam cie serdecznie
były pracownik 2016-08-13 11:14:37
Był Pan Józef K. Wszystko było i wygrane przetargi na zimę i zieleń i praca była. A teraz rządzi Niedawna i starych Pawlunio misztul. Pozdrowienia dla wszystkich którzy wiedzą o kogo chodzi.
ukrainiec 2016-08-14 18:08:56
owszem zgodze sie z byly pracownik-byl pan Jozef K-byla robota. odszedl pan Jozef K -stery przejol Pawlunio Misztyl i wszystko rozlazyl na lopatki,oczyszczanie reczne pada doszczetnie,slyszalem nawet ze podobno chca wziasc podwykonastwo na gieldie elizjowke;-)...kto by pomyslal...
były pracownik 2016-08-18 06:49:04
Chodziło mi że Pawlunio misztul to niedorajda i zdrajca który zamiast przenieść pracowników na śmieci to ich pozwalniał a niektórzy sami podchodzili.
Ukrainiec 2016-08-23 18:50:21
Zgodze sie z byly pracownik,ze pawlunio misztul to zdrajca calej sitwy,byla mozliwosx przeniesc ludzi na odpady-lecz on wolal starych praxownikow zwolnic. Zwykly tchorz i niedorajda zyciowy,nic nie zrobil by zattzymac ludzi i ixh nie zwalnjac! Pozdrawkam site i bylego pracownika - nick. Wtajemniczeni woedza o co chodzi...
były pracownik 2016-09-23 12:00:07
O widzę że znowu zmienili nazwę firmy i tylko po to żeby podatków w Polsce nie płacić. Tak co cztery lata. Można powiedzieć dobra zmiana. A co do Pawlunio Misztul to podobno że dział całkiem upadł a ludzi wieście oddał na śmieci. Tylko że o wiele za późno. Wielu ludzi by pracowało nadal. A lepiej było ich zwolnić. MISZTYL ty zdrajco !!!!
Ukrainiec 2016-10-11 17:47:33
Wiesc niesie ze pawlunio misztyl siedzi na kolorowej 6 i grzeje dupke na chorobowym.....patrzcis jednak to prawda za te krzywdy ludzkie co pawlunio wyrzadzil pan Bog odplacic mu pieknem za na dobre.... misztyl to zdrajca i paszerna gnitka!!!!!
dsksj 2016-10-12 13:10:14
Wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo sam posiadam odpowiednie doświadczenie, a to się ceni.
Zostaw swoją opinię o Sita Polska - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sita Polska