Opinie o AGMAR S.A. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AGMAR S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w AGMAR S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGMAR S.A. w Mielec

Zośka Nowy wpis

Nie wiecie czasem czy Export Managerowie nie są jeszcze zatrudniani? Widziałam ofertę ale jest dość wiekowa, po spojrzeniu na daty komentarzy jest z tym raczej podobnie. po prostu mam doświadczenie i chce sobie porównać warunki, bo po Mielcu zatrudnienia szukam

Jakub Nowy wpis

To jakie to były pytania? Bo nic konkretnego nie napisałeś

andy Nowy wpis
@Jakub

Wystarczy już opisał dużo

Czy w AGMAR S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Mimi

W firmie która ogłosiła upadłość spodziewacie się szkoleń?

AGMAR

Niniejszym zawiadamia się, iż w postępowaniu układowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, V Wydział Gospodarczy, Sekcja ds. Restrukturyzacyjnych i Upadłościowych, w stosunku do dłużnika AGMAR S.A., KRS 0000308929, NIP 8171001134 , Nadzorca sądowy sporządził i przekazał Sędziemu komisarzowi w dniu 8.06.2021 r. uzupełniający spis wierzytelności, który każdy zainteresowany może przeglądać w czytelni akt Sądu Rejonowego w Rzeszowie - sala nr 3 (parter) przy ul. J. Kustronia 4, 35-303 Rzeszów (sygn. akt V GRu 3/19). Zgodnie z art. 91 § 1 i 2 ustawy Prawo restrukturyzacyjne w terminie dwóch tygodni od dnia nin. obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym uczestnicy postępowania mogą złożyć do Sędziego komisarza sprzeciw co do umieszczenia wierzytelności w spisie wierzytelności. Dłużnik może złożyć sprzeciw, o ile spis wierzytelności nie jest zgodny z jego oświadczeniem, o którym mowa w art. 86 ust. 2 pkt 9 Prawa restrukturyzacyjnego. W powyższym terminie dłużnik lub wierzyciel, który nie został umieszczony w spisie wierzytelności, może złożyć sprzeciw co do pominięcia wierzytelności w spisie wierzytelności. Ponadto zawiadamia się, iż Sędzia komisarz postanowieniem z dnia 23.02.2021 r. zmienił postanowienie Sędziego komisarza z dnia 9.02.2021 r. o zatwierdzeniu spisu wierzycieli, a następnie zatwierdził spis wierzytelności, o którego dacie złożenia obwieszczono w Monitorze Sądowym i Gospodarczym dnia 29 października 2020 r., Nr 212/2020 poz. 58984, w zakresie nieobjętym nierozpoznanym sprzeciwem wierzyciela Amada Sp. z o.o. w Chorzelowie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AGMAR S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Fructoma

Sąd Rejonowy w Rzeszowie, V Wydział Gospodarczy, Sekcja ds. Restrukturyzacyjnych i Upadłościowych, postanowieniem z dnia 2 sierpnia 2019 r. (sygn. akt V GR 16/19), postanawia: I. zabezpieczyć majątek dłużnika - Agmar S.A. z siedzibą w Mielcu w ten sposób, że: 1) zawiesić postępowania egzekucyjne prowadzone przeciwko dłużnikowi przez: - komornika sądowego Łukasza Dziubana przy Sądzie Rejonowym w Mielcu, sygn. akt komorniczych KM 637/19, - komornika sądowego Łukasza Dziubana przy Sądzie Rejonowym w Mielcu, sygn. akt komorniczych GKm 60/19, - komornika sądowego Mirosława Mroczkę przy Sądzie Rejonowym w Mielcu, sygn. akt komorniczych KM 121/19, - Naczelnika Urzędu Skarbowego w Mielcu, tytuł wykonawczy znak: 1812-SEW.723.405.2019, - Naczelnika Urzędu Skarbowego w Mielcu, tytuł wykonawczy znak: 1812-SEW.723.1185.2019, - Naczelnika Urzędu Skarbowego w Mielcu, tytuł wykonawczy znak: 1812-SEW.723.1258.2019, - Naczelnika Urzędu Skarbowego w Mielcu, tytuł wykonawczy znak: 1812-SEW.723.1257.2019, - Naczelnika Urzędu Skarbowego w Mielcu, tytuł wykonawczy znak: SW1/4/128/2019, - Naczelnika Urzędu Skarbowego w Mielcu, tytuł wykonawczy znak: 1812-SEE.711.719907.2019.1, - Dyrektora Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie, tytuł wykonawczy znak: ZAR350219001803, - Dyrektora Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie, tytuł wykonawczy znak: ZAR350219001804, - Dyrektora Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie, tytuł wykonawczy znak: ZAR350219001805, 2) uchylić zajęcie rachunków bankowych dłużnika prowadzonych przez:

Fructoma

Sąd Rejonowy w Rzeszowie, V Wydział Gospodarczy, Sekcja ds. Restrukturyzacyjnych i Upadłościowych, postanowieniem z dnia 8 listopada 2019 r., wydanym w sprawie V GR 16/19, a toczącym się obecnie pod sygnaturą V GRu 3/19: 1. otworzył postępowanie układowe w stosunku do: AGMAR S.A., 0000308929, NIP 8171001134 , 2. wyznaczył Sędziego komisarza w osobie SSR Lucyny Sroki, 3. wyznaczył Nadzorcę Sądowego w osobie Restrukturyzacja i Upadłość Szarek Wydro Sp. z o.o. w Mielcu, 4. wskazał, iż przedmiotowe postępowanie określone w punkcie I sentencji postanowienia należy do wyłącznej jurysdykcji polskich sądów - podając jako podstawę art. 342 ust. 1 pr. rest, a otwarte postępowanie ma charakter głównego.

Xxx

Jak tam Agmar ? Podnosi sie z kolan czy nie bardzo...?

Nikt
@Xxx

Chyba się nie podniesie

Nikt
@Xxx

Chyba się nie podniesie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w AGMAR S.A.?

JacentyR

Tylko zwolnienia pracowników.

DawnoTemu

Dawno temu pracowałem w tej firmie jako PH, rotacja była ogromna co źle wpływało na morale oraz klientów. Widzieli ten bałagan i nie chcieli pracować z niestabilną firmą. Widzę ,że przez te lata tylko negatywny stan się pogłębił

Olga

Cześć @Wierzyciel, o co dokładnie chodzi? Czy mam wnioskować z Twojego wpisu, że Agmar nie jest firmą stabilną i mają problemy z wypłacalnością?

Olga

Hej, jak wyglądał Wasz proces rekrutacyjny w Agmarze? Jak długo trwał i czy można było się "licytować" co do wynagrodzenia? Czekam na pomocne informacje.

Płatności

W sprawie płatności polecam 501 642 540

Kontrahent
@Płatności

A co to za numer?

X

Ta firma to (usunięte przez administratora) Ludzie zapieprzaja jak glupi za małe pieniądze. Jedyna firma gdzie spawalnia, malarnia, slusarnia ma takie niskie stawki za robienie w takim (usunięte przez administratora) Dobrze, ze chociaz ludzie na tych placówkach są sympatyczni. Garbaty tylko chodzi i sprawdza każdego, ma swoich pupilów-dupolizów i słucha tylko ich zdania, a innych ma gdzieś. Ludzie na jego zmianie z montażu to większość fałszywców, którzy podpieprzą czlowieka, a jak sie trafią normalni to zostają albo wyrzuceni, albo sami sie zwalniają po jakimś czasie. Jedna laska innym grozi, ze ktos czegos pożałuje, podpieprza ludzi, a nawet nie widzi, że większość się z niej po prostu naśmiewa i za nią nie przepada bo zalazła za pazury swoim zachowaniem. Wiadomo o kogo chodzi. Nie pozdrawiam! :)

Jak wygląda ścieżka awansu w AGMAR S.A.?

RączkaNiePłaci

W Agmar SA nie ma ścieżki awansu. (usunięte przez administratora)

RączkaNiePłaci
@RączkaNiePłaci

@Pytanie Jak wygląda ścieżka awansu w AGMAR S.A.? W Agmar SA nie ma ścieżki awansu. Nie płacą też zobowiązań wynikających z kodeksu pracy. Dobrze idzie im tylko usuwanie prawdziwych komentarzy, aby ukryć nieudolność rączków.

Czy AGMAR S.A. organizuje staże dla studentów?

@RączkaNiePłaci Jak długo pracowałeś w AGMAR? chyba cały czas nie było tak źle?

Stary pracownik

To była firma w której pracowałem i byłem spełniony. Tam można było realizować pomysły które służyły rozwojowi. Nagle byli ludzie którzy wyczuli chwilę aby być ważnym. Pan prezes im zawierzył. Oszczerstwa które były wobec mnie były paskudne. Nigdy nie byłem nielojalny wobec firmy w której pracowałem. Dzisiaj zapominając o tamtych nieporozumieniach mogę podjąć się naprawą. Decyzje należą do pana prezesa. Naprawdę warto. To była firma nr 1. Warto wrócić do tego. Czekam na propozycje.

Łukasz
@Stary pracownik

Mógłbyś napisać, czy pracują w firmie miałeś możliwość kształcenia się i rozwijania swojej kariery? Mam na myśli awans i co za tym idzie podwyżkę. Czekam na twój komentarz.

@Łukasz

Tak.

Koko

Ponoć żadna praca nie hańbi... Do czasu aż masz pecha i zaczniesz pracować tutaj.

Łukasz
@Koko

Co właściwie masz na myśli? Czy w AGMAR spotkałeś się z brakiem szacunku? A może chodzi o coś innego? Napisz proszę coś więcej. Z góry dziękuję.

Dzień dobry, na jakie stanowiska Państwo zatrudniacie?

Stary pracownik

Kolego wielu ludzi złożyło aplikacje do agmar. Jeżeli prezesi poszukają znajdą chętnych. Firmę zawsze można odbudować, ale muszą być zdrowe zasady. W firmie ważny jest prezes ale i pracownicy. Zawsze obowiązuje zasada zaufania. Ci co myśleli inaczej doprowadzili do upadku. (usunięte przez administratora) Patrząc z oddali to tak wygląda. Jeżeli się chce to można.

pikpok
@Stary pracownik

No nie wiedziałem, że tak dużo ludzi złozyło podania, gdy nawet wypłata jest niepewna(usunięte przez administratora) Zgadzam sie, że wszystko mozna odbudować tylko to co wymieniłeś nigdy w Agmarze nie istniało, a Prezesi raczej nie beda przyjmować chętnych do pracy :). Wg mnie w firmie najwazniejszy jest Klient, potem Pracownicy, ale tylko jako zespół i te dwie rzeczy najtrudniej odbudować, a zostały zniszczone.

pikpok
@pikpok

Życze powodzenia i pozdrawiam. PS. Także moderatora :)

@pikpok

Co masz na myśli, pisząc, że wypłata jest niepewna? Chyba są wypłacalni i wynagrodzenia są na czas? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o AGMAR S.A. - Mielec

• Jak się pracuje w AGMAR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AGMAR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGMAR S.A.?

AGMAR S.A.