Opinie o AGMAR S.A. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AGMAR S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w AGMAR S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGMAR S.A. w Mielec

Rozsądny

Informacja ! Art 212 K K. Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r Kodeks karny .

Bleee

A jak tam nowy prezes bo to chyba jego działania. Czy Pan D.. wszystkim zarządza?

Masakra -tyle.

Paulina

@Ttt, piszesz, że nie ma pakietu socjalnego. Jeśli chodzi o szkolenia to czy pracodawca je zapewnia? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe? We wcześniejszych wypowiedziach powtarzał się wątek niezbyt dobrych relacji z przełożonym. Czy coś się obecnie zmieniło i stosunki z pracodawcą się poprawiły? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Hhhhhhh

Tak to prawda. I jeszcze do tego przyczyniają się dwie panie i garbaty. I ta firma to dno.

DonD

Z ich wiedzą powinni pługiem albo garbem jednego gościa to zaorać i posiać kukurydzę.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AGMAR S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Paulina

Jaka jest aktualna sytuacja w firmie Agmar? Czy coś się zmieniło? @Szybki, czy mógłbyś dodać więcej szczegółów na temat zatrudnienia? Czy sytuacja z wypłatą wynagrodzeń się unormowała? Można liczyć na dodatki w postaci szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, premii lub pakietu socjalnego? Czy relacje z przełożonym są poprawne i jesteś z nich zadowolony? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Borys
@Paulina

Unormowała się zaczęli płacić chociaż z poślizgiem. Premie bardzo rzadko, socjal jest, atmosfera nie za ciekawa. Głównie ze względu na te opóźnienia

Ahg
@Borys

Proszę napisać co wchodzi w skład tego socjalu, oraz kiedy była ostatnia premia

Ttt
@Borys

Jaki socjal?

Szybki

Dariusz dyrektor z pierwszej łapanki załatwił firmę na amen, wielki znawca układania chyba spisków wraz ze swoją sąsiadką Panią E. Z

doświadczony pracowity
@Szybki

a ja współczuje dyr. Dariuszowi, trafić do takiego zakładu jak Agmar i próbować zrobić coś z niczego-podziwiam. W zakładzie gdzie liderzy nie pilnują podległych pracowników, no może za wyjątkiem 2-3 jest dobrych. Pracownicy maja przyzwolenie na ściemnianie a zwłaszcza na drugiej i trzeciej zmianie. Magazynierzy a zwłaszcza kier plaża i spanie, dawniej tak nie było każdy wiedział co do niego należy i robił, a lider był rozliczony jak się nie sprawdzał to Jacen.. długo nie czekał i wywalał.dyr to musimy chyba mieć niezła stawke bo już dawno by zrezygnował, zresztą i tak pewnie już niedługo zrezygnuje.

@doświadczony pracowity

To teraz dowaliłeś. Wspolcxujesz mu? Widocznie jesteś od niego, pewnie chodzisz za nim po hali i wchodzisz mu w .... :-):-) Ogarnij się O Darek nie zna się na niczym oprócz dzwonienia i znikania. Nie ma żadnej wiedzy na tematy produkcyjne, umiejętności i doświadczenie na poziomie 0. A ludzie robią sobie z niego jaja, bo z braku wiedzy zadaje pytania powodujące śmiech. Tak jak raz mu powiedziano żeby spawać na zimno i szukał w google:-) tyle w temacie :-)

@Szybki

Zapytajcie tego niby "dyrektora Dariusza" co chodzi jakby zaraz mial miał sie zesrać gdzie jest 60 arkuszy blachy co kilka miesiecy temu je upłynnik i ludziom kazał inwentaryzacje zrobić....

@Waryjot

Tak Hehe i kazał robic usługi po innych firmach, a maszyny w Agmarze stały ;-) Ludzie się drapali po głowach a on dawaj na usługi... Tak właśnie było:-)

Bee

Witam, co tak naprawdę dzieje się w tej firmie? Czytam te wpisy i nie wiem co myśleć a zastanawiałem się nad pracą w tej firmie... Ale teraz widzę że nie ma po co sobie głowy zawracać skoro jest tak źle.

Waryjot

Łysy chodzi i spina poślady bo teraz to nawet na papier toaletowy nie będzie miał

oddanyagmar
@Waryjot

chyba nie mowa o dyr. lysym tylko lider, bo dyr. z takimi jak ty waryjot zrobi porzadek

@oddanyagmar

Co z tego ze jest dyrektorem.... gosciu sam swoich mysli nie ogarnia i tego co mówi

Była wypłata

Onyx

Jeśli była to tylko 7 dni spóźnienia-paranoja. Mam nadzieję, że czytają to osoby zastanawiające się nad pracą w agmar.

Paulina

@Pedro, mógłbyś dodać kilka informacji na temat firmy i pracodawcy. Jak wygląda sprawa z wypłatą wynagrodzeń? Czy nadal są opóźnienia jak piszą Twoi poprzednicy? Zaleganie z wynagrodzeniem to bardzo uciążliwa kwestia dla pracownika. Być może firma ma chwilowe trudności i problem z płynnością finansową?

Pedro

Czy jest tak dobrze, że przestaliście pisać na tym wątku?

@Pedro

Jest chyba bardzo źle. Szkoda już pisać

Paulina

Czy może ktoś napisać na jakie stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z AGMAR. @XXX, jestem moderatorem tego forum i dbam o aktywność na wątku oraz zachęcam pracowników do wypowiedzi, tak żeby osoby które odwiedzają ten wątek i chcą dowiedzieć się czegoś o firmie AGMAR miały możliwość poznać konkretne, merytoryczne opinie, dlatego trudno mi będzie udzielić Ci konkretniejszych informacji na temat tego pracodawcy. Jesteś zainteresowany podjęciem pracy? Na stronie firmy jest więcej niż jeden numer telefonu, próbowałeś dzwonić wielokrotnie? Może w danym dniu była akurat uszkodzona linia.

Paulina

@rolox, napisałeś, że umowa nie jest przez agencję, ale nie jest to wyznacznikiem stabilizacji, co przez to mamy rozumieć? @Obywatel, @rolox, forum nie jest miejscem na przepychanki słowne. Przypominam, że to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia w firmie AGMAR.

XXX
@Paulina

A gdzie ta firma dokładnie ma swoją siedzibę? Numer telefonu podany na stronie internetowej nie odpowiada.

Paulina

@rolox, dziękuję za odpowiedź, obecnie firma poszukuje pracownika utrzymania ruchu, czy możesz coś powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Według ogłoszenia firma oferuje umowę o pracę, Ty napisałeś, że umowę podpisuje się z agencją, na jakich warunkach, długość umowy? Czy jest tak, że są pracownicy częściowo zatrudnieni przez agencję a częściowo bezpośrednio przez firmę AGMAR? Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

@Paulina

napisałem, że umowa nie jest przez agencję :) , ale nie jest to wyznacznikiem stabilizacji

@Paulina

Stanowisko 1- zmiana, ale tak jak napisałem, firma jako jedna chyba z nielicznych, nie zatrudnia przez agencję. Prawdą jest, że daje umowę o pracę. Stanowisko typowe dla utrzymania ruchu: naprawy bieżące, konserwacja itp. itd. Ręce na pewno nie będą czyste. Nie wiem jakie zarobki ma utrzymanie ruchu, ale będzie pracował /a z fajnymi ludźmi.

Paulina

@uczciwy, możesz napisać nam coś więcej o pracy w firmie AGMAR? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy, płatne w terminie? Czy firma ma system dodatkowych benefitów dla pracowników? Jak wyglądają nadgodziny, socjal? Piszesz bardzo ogólnie i taki komentarz nie mówi zbyt wiele osobom szukających tutaj opinii o pracodawcy.

Garbaty
@Paulina

Gość z montażu podobno chodzi i (usunięte przez administratora) Jedynie wylewarka truje sie za smieszne pieniadze, chlopak (usunięte przez administratora) za darmo. Chcemy więcej pieniędzy. Lajcik jest dwulicowy. Lysy jest falszywy.

kolega
@Paulina

uczciwy - to pseudo uczciwy, mam kumla co jest spawaczem 4000brutto to mysle ze nie jest zle jak na strefie, pracował wcześniej u prywaciaza w mniejszym zakładzie i tu mówi ze nikt go nie goni, kto chce pracować wszędzie będzie pracował, komu się nie chce wszędzie będzie narzekal.

Wacek
@kolega

Jak myslisz ze kokosy na spawalni to zapraszam poznasz sile spawania

@Paulina

Firma nie zapewnia stabilnego zatrudnienia. Umowa o pracę , nie przez agencję, ale jedno przemyślenie rych u góry i lecisz. WYnagrodzenia nie są złe jak na Mielec i strefę. Firma nie ma żadnych dodatkowych benefitów. Nadgodziny płatne. Socjal jest jak yeti, ktoś o nim słyszał, ale nie widział. Atmosfera ogólnie bardzo dobra, ale trzymać się jak najdalej od montażu. Grupa przepełniona jadem, nienawiścią, zawiścią, żywiąca się plotkami i donoszeniem. Każda zmiana montażu ma swoje królowe piękności. Cały AGMAR ma beke z montażu i z tego, jak się baby tam żrą i za jakie piękne się uważają.

Bagienka

Ludzie mówią że były prezes za bardzo słuchał się byłego informatyka w sprawach o których oboje nie mieli bladego pojęcia. Pracowników może trzeba było posłuchać :) Ohhh wait... przecież o ich zdanie nikt nigdy nie zapytał nawet :P Teraz sytuacja wygląda nieco lepiej/inaczej. Prezesa zastąpił jego brat (chyba w miarę spoko gość) i miejmy nadzieję - wyciągnie firmę z kłopotów. Tak w ogóle to: - kasa na czas (choć były incydenty że nie) - nikt nikogo nie ściga (a jeśli to ignoruj ch*ja) - na hali cholernie gorąco - stawki coś tam podnieśli - jak się komuś chce i jest w miarę ogarnięty to się tam będzie dobrze czuł Osobiście uważam że praca jest dość ciężka (no może na montażu jest w miarę lekko), ale wszystko jest do przerobienia. Odrobinę zluzujcie byli i aktualni pracownicy i nie walcie tu prywatą na innych bo akurat Wam nie spasowali. Po sobie widzę że da się tam znaleźć fajnych ludzi i kumpli... Z Bogiem i w zdrówku!

Paulina

Na stronie internetowej AGMAR S.A. w zakładce kariera na pewno zauważycie kilka rekrutacji w tej firmie o aktualnym statusie. Pracodawca zatrudni m.in. malarza-lakiernika. Co sądzicie o takim rodzaju stanowiska w tej firmie? Użytkownicy tego forum chętnie dowiedzą się więcej na jego temat od osób będących pracownikami tej firmy. A może ktoś już z Was został zaproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym? Jeżeli tak, to proszę o podzielenie się wrażeniami z jego przebiegu.

pracownik1
@Paulina

malarnia ok, zresztą inne działy tez ok, nie ma stania z batem na toba jak w co niektórych firmach na strfie, no i najważniejsze zwolnili wreszcie kier informatyki który przez jakiś czas był tez kier produkcji o czym nie miał zadnego pojęcia. teraz sytuacja się poprawia i maja być kolejne podwyżki od 1 kwietnia.

doswiadczony
@pracownik1

Potwierdzam, wreszcie koniec tej chorej atmosfery, nie rozumie dlaczego zarzad tak dlugo trzymal tego pajaca pseudo informatyka, du.czache... lysy wie co robi wyczyscil , posprzatal po info... i powino byc normalnie. Az chce sie do pracy chodzic. Zostal tylko jeden niekompet. Lider tez lysy, pewnie i na niego przyjdzie pora...

pracownik6
@doswiadczony

Co za bzdury.. Zapomnieliscie dodać że "nowy kierownik" był już kierownikiem jakiś czas temu ale sie nie sprawdzil wiec niewiarygodne to jest ze dostal druga szanse. a podoba sie wam, bo wcale nie widac go na produkcji wiec możecie nic nie robić. a poprzedni kierownik was pilnował wiec teraz narzekanie. Przyszłości nie wróże

Ano3
@pracownik1

Naprawdę? A garbaty tylko chodzi cały czas po całej hali, patrzy i podpieprza ludzi.

Mielczanin

czy to prawda, że AGMAR SA upada?

SĄ INNE MIASTA GDZIE WARTO
@Mielczanin

Witam Po prostu z mielca ludzie uciekają, sprzedają mieszkania i jadą tam gdzie są pieniądze i tyle!!! -To miasto nie ma perspektyw, -blokowisko PRL -zatrute powietrze, -kumoterstwo wszędzie, -tylko ekonomiczna strefa gdzie zarobki zatrzymały się 15 lat temu -brak szans i rozwoju -miasto całą kasę z podatków wrzuca w socjal i opiekę społeczną oraz drużynę sportową a inwestycje leżą -hałas, zakładają do motocykli tłumiki nie tłumiące i drą się w całym mieście -na przedmieściach psy ujadają całą noc i też nie odpoczniesz Jest tyle pięknych miejsc w PL itd...... szkoda życia

Paulina

@Mielczanin, czy informacja, dotycząca sytuacji AGMAR jest już potwierdzona, czy w dalszym ciągu jest pogłoską? Chcę przypomnieć zarówno Tobie jak i innym użytkownikom tego forum, że powinny się na nim znajdować tylko merytoryczne i aktualne informacje o AGMAR jako pracodawcy. Dlatego jeżeli ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się w kwestii kondycji tej firmy, to zachęcam do zrobienia tego.

Paulina

@pracownik1, wspomniałeś, że AGMAR swoim pracownikom w kwietniu miał wypłacić premie. W jaki jeszcze sposób pracodawca ten docenia swój zespół za wykonywane obowiązki? Informacje jakie pozostawisz na forum będą ważne z perspektywy osób interesujących się współpracą z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o AGMAR S.A. - Mielec

• Jak się pracuje w AGMAR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AGMAR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGMAR S.A.?

AGMAR S.A.