Halkor

Trzebinia

Opinie o Halkor

lopez 2015-07-07 21:57:05
Witam. Pracował em kiedyś w tej frajerskiej firmie.wielki prezes zdzisio halbina. Naobiecuje a słowa nie dotrzymuje. Ubrania we własnym zakresie. Buty to samo. Mnóstwo zatrudnionych gornikow na czarno. Mnóstwo rodziny i pociotkow na których trzeba uważać bo same kapusie. Wypłaty lichutkie a roboty trzeba trochę zrobić. Nadgodziny płaci na lewo do kieszeni. Co na to skarbowka? Nie polecam i odradzam. Żeby być prezesem i kierownikiem najpierw trzeba być człowiekiem, a nie pizdeczka pod butem halinki. Pozdrawiam idiotów tam pracujących. Jedyny normalny to Lazio dusza. Po prostu dusza chłop.
jaworznianin 2015-07-07 22:18:49
Hej! Firma halkor z Trzebini? Z/Zagórza? Opowiadali mi chłopaki ze na poczatku to było jeszcze spoko. Potem jak Sknerus prezes się uwlaszczyl to im fige pokazał, to go fachowcy olali. I się rozjechali po świecie. Ja zapraszam do Norwegii. Robota mega easy grosza idzie zarobić. Rybkę złowić. Pozdrawiam normalnych i nie oszustów.
lopez 2015-07-07 22:37:51
Wszystko się zgadza. Pozdrawiam z Hiszpanii. Luksusowy Lopez.
kibic zagorzanki 2015-10-21 00:15:07
Większość a co tam całość z tego co tu jest napisane to czysta prawda. A wiadomo prawda w oczy kole.
prawdziwy patriota 2015-11-06 21:22:26
Nie pracujmy u ludzi którzy nas wykorzystują. Wszystkie nieprawidłowości zglaszajmy do prokuratury. Jeżeli to prawda tacy właściciele firm powinni siedzieć. Zakaz prowadzenia działalności gospodarczej. Przepadek mienia. Apeluje do tych którzy tu pisza.zgloscie to a ten cwany prezes pójdzie tam gdzie jego miejsce. Dość wyzysku. Odzyskajmy swoja godność. Precz z pasożytami!
muzulmanin 2016-05-16 21:53:31
Firma Halkor to jedna wielka porażka w obecnych czasach. Pod prezesurą syna właściciela ludzie traktowani są jak powietrze. Firmę tworzą właśnie pracownicy a nie właściciel i jego syn.to ludzie są najważniejsi. Odradzam tam prace. Zagorzanka pany!
wredny ciul 2016-05-24 19:06:50
Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Totalne dno. Za długo tam pracowalem. Ci co ich bronią to chyba jakieś pociotki prezesika. Alik pewnie tez. Praw pracowniczych nie było, kasy tez nie bylo, ale gorzola była. Tylko za wlasne. Pozdrawiam byłych.
fgh 2016-07-08 22:58:25
Najlepiej o wszystkim dowiadywać się w firmie, a wiadomo jaka teraz jest zawierana umowa? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Halkor - Trzebinia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Halkor