Opinie o Work-Kontakt w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Work-Kontakt. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Work-Kontakt o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work-Kontakt w Świdnica

ola Nowy wpis

wiesz co gdyby mieli ogloszenia na terenie polski to by nie rekrutowali do innych krajow poza tym prawda jest taka, ze nikt nie pojdzie ciezko pracowac jako opikeunka za 1000zł u nas

hrabi Nowy wpis

wlaśnie @aniela poruszyłaś dobrą kwestię, bo tak naprawdę skoro obiecują , że opłacą Ci wyżywienie i ach nad głową to tak naprawdę niewiele może zostać tego co Ci zapłacą. Choć szczerze mówiąc to skoro jesteś już pielęgniarką to tak naprawdę w Polsce większej kasy niż tej którą możesz zarobić w niemczech to nie dośwaidczysz

Hana Nowy wpis

Witam Panie pracuje od 1 maja 2013 r z tej firmy.Jest to bardzo uczciwa i rzetelna firma,a P.Wioletka jest najbardziej rzetelna osoba jaka kiedykolwiek poznalam.Wyplaty na czas,umowa o prace,pomoc na biezaco w rozwiazywaniu problemow.Jezeli chcecie Panie pracowac spokojnie i za porzadne wynagrodzenie,bedac informowane o rzeczywistym stanie osoby ,ktora sie opiekujecie -polecam z calego serca.Jestem osoba konsekwentna,cenie sobie uczciwosc oraz szacunek.Tu na biezaco to otrzymuje.Mialam byc pare miesiecy ,a moge byc o wiele dluzej.Po prostu praca z profesjonalistka jest zaplata za trudy opieki oraz rozlake z rodzina.Ja mialam szczescie,czego i Wam drogie Panie zycze.Zeby miec dobrze ,pracujac za granica,stosuje zasade,,POKAZ CO POTRAFISZ,A POTEM ZADAJ.W kazda prace wkladam maximum serca,szacunku-i to samo do mnie wraca.Pozdrawiam serdecznie,zyczac tylko dobrych agencji i rodzin podopiecznych.

aga

`A ktoś pracuje przez tą firmę w Domu Opieki? Niby się ogłaszają, stawka też niezła. Proszę o opinie

Czy po rozmowie w Work-Kontakt rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Stokrotka84

Mój nr gg jest następujący 46769199

Stokrotka84

Jeśli ktoś zna więcej informacji na temat Work Kontakt będę bardzo wdzięczna.

Stokrotka28

Właśnie zainteresowałam się tą firmą i wyjazdem do Niemiec jako opiekunka.Ze strony Work Kontakt wszystko wygląda ok,jasne i przejrzyste informacje.

paula

jak 950 euro czy 1200 od 2 osob to dobre zarobki to zapytajcie, ile Niemcy im placa za posrednictwo i policzcie, ile im zostaje za nicnierobienie

ona

Pani Jadwigo mam parę pytań, może Pani do mnie napisać na maila: [usunięte przez moderatora]? Z góry dziękuję.

jadwiga

wlasnie zjechalam na urlop, ale wracam od listopada. mam umowe o prace i placa mi skladki od sredniej krajowej. Opiekuje sie malzenstwem i mam 1200 euro teraz i zwrot kosztow podrozy, naprawde dobra firma. pozdrawiam Panią [usunięte przez moderatora] jadwiga

agaa

Ktoś jeszcze wyjechał przez tę firmę??

ona

A jechaliscie na umowę o pracę czy zlecenie? Może ktoś jeszcze o nich slyszal?

Łukasz

Również sobie chwalę współpracę z WK. Minusem jest długi czas oczekiwania na ofertę, ale to nie tylko w tej firmie, ale uczciwie piszą, że zarobki są od 930euro/mc, a nie jak konkurencja że 1200euro, a później się okazuje, że dla pielęgniarek, albo że brutto. Ja dostałem 950euro i lekką pracę, więc polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Work-Kontakt - Świdnica

Work-Kontakt