Ciałbud Wiesław Ciałkowski

Ciemne

Opinie o Ciałbud Wiesław Ciałkowski

xxx 2011-10-18 03:46:34
To roznie bywa Zaleta jest to ze jest wyplacalny,pieniadze na czas i na jaka stawke sie umowisz taka masz! Wady:Jezeli zarejestruje to z najnizszej krajowej A druga warunki mieszkaniowe-Czlowiek spi najczesciej w starych kontenerach,gniezdzi sie po kilkoro osob,czeto brak biezacej wody,ogolnie nocuje sie na terenie budowy,ale co czlowiek ma zrobic jak nie ma nic innego to tak egzystuje ... Skoro i tak ma obroty w milionach to moglby zapewnic godziwe warunki zakwaterowania !!!
pzdr 2011-10-21 06:16:46
Zakwaretowanie lipa o fakt,ale wspolczuje robic z tym jego [usunięte przez moderatora] Niedosc ze nie znaja sie na robocie,to jeszcze wpiepszaja sie w robote,a ich madrosci przyprawiaja o zwrot glowy Nikt im nic nie powie bo rodzina szefa,ale mam wrazenie ze on wie jacy oni sa,tyle ze to rodzina to ich tak trzyma,bo jak na nich patrze to w innej pracy nie daliby sobie rady ... Pocieszajace jest to,ze juz nie robie z nimi,a tym ktorzy musza sie meczyc zycze wytrwalsoci
pro 2011-10-28 13:39:31
co wy chceta od adrianka,nikt go nie kocha,zycia nie uzywa,to musi gdzies odreagowac ... chociaz chodza plotki,ze lubi inaczej,to moze stad te zachowanie
pako 2011-12-01 05:20:04
firma jak firma najwazniejsze ze jest wyplacalna ... z szacunkiem do ludzi to bywa roznie a jak sie nie podoba to do domu
ziom 2011-12-24 14:30:26
pewno cie z roboty wywalili i teraz takie brednie wypisujesz oni sa od tego żeby pilnować roboli
paplo 2011-12-24 14:33:03
jakby cie [usunięte przez moderatora] dorwał to by ci nogi z tyłka powyrywał
kolo 2012-03-22 19:20:59
Ja nie dam zlego slowa powiedziec na [usunięte przez moderatora]
Kiedys nie bylo mnie 2 tyg. w pracy a zapisal mi wszystkie godz
tyle ze musialem rzucic mu 5stowek
polo 2012-04-17 15:24:45
co ty gadasz jak by cie nie było 2 tygodnie toby cie zwolnił przecież on nie prowadzi list obecności to cie nie rozumiem dlaczego tak na niego piszesz , myśle że się za coś mścisz !
ziom 2012-04-17 15:28:23
tez tak myśle liste obecnosci prowadzi [usunięte przez moderatora]
WO 2012-06-02 09:24:35
Do firmy nie mam zastrzezen ale do [usunięte przez moderatora] tak to imbecyl nie dosc ze ten swiniopas nic nie umie to gnoij ludzi ifahowcuw a [usunięte przez moderatora] JAKI JEST to kazdy wie jak ih kto hwali to moze nic nie robic i jestdobze ale jak im kto nie na reke to [usunięte przez moderatora] SIE POSTARA ajeszcze [usunięte przez moderatora] nic nie robi to podsluhuje ispecjalnje psuje robote drugim na rozkaz [usunięte przez moderatora] czy w koncu sie umli bo w ciemnym nawet spzataczka nie wytrzymala tego smrodu pozdrowienia dla kierownika [usunięte przez moderatora]
ps. widzialem mocniejszyh od niego aty jak mi sie wydaje jestes jestes ztyh [usunięte przez moderatora] rub tak dalej
pdr 2012-06-08 15:29:01
tak gadasz na niego [usunięte przez moderatora] , jak bys miał odwage [usunięte przez moderatora] to bys sie przedstawił to bys [usunięte przez moderatora] zęby zbierał
ziom 2012-06-08 15:31:16
nieboisz sie go to mu to powiedz [usunięte przez moderatora] w twarz!!!!!!! a jak nie to zamkinij ryj
zet zet 2013-01-17 18:04:49
To jak [usunięte przez moderatora] zapisał Ci te dwa tygodnie oznacza ze okradł stryja . ładnie sie odplaca wujowi za danie pracy pozdrawiam :D
zet zet 2013-01-17 18:12:30
A Ty piszac takie rzeczy tylko mine jemu podkładasz :)
ziom 2013-01-31 19:35:59
dodajmy piszac nieprawde
ziom 2013-01-31 19:39:00
zmyslac to kazdy potrafi ale udowodnic to zaden nie potrafi oczernic chłopaka najłatwiej !!
bobo 2014-03-19 08:18:48
coby nie pisac to fakt ze adrian to gamon
Pasażer 2014-09-18 10:56:11
Firma reklamuje się, jako nowoczesna i profesjonalna. Niestety, tylko w reklamie.
Remontując budynek dworca PKP w Grodzisku Mazowieckim pasażerom PKP i PKS oraz przechodniom funduje piekło znalezienia się w środku burzy piaskowej trwającej kolejny dzień wokół budynku (a to na razie jedno skrzydło !). Elewacja jest czyszczona metodą ścierania NA SUCHO !!!???? Wszystko i wszyscy pokrywają się grubą warstwą pyłu, bo firma postanowiła zaoszczędzić na niewątpliwie droższej i może bardziej pracochłonnej metodzie przy użyciu tzw. karczerów czyszczących na mokro, czyli z ograniczeniem pylenia do minimum albo w ogóle. Czyli właśnie nowocześnie !!!!!! Ludzie mają już naprawdę dosyć niesamowitych utrudnień w związku z trwającymi od marca br remontami torowisk i peronów, a tu jeszcze "prezent" od CIEŁBUDU w postaci niekończącej się burzy piaskowej ( sprzyja sprzyja temu dodatkowo, co TRZEBA było wziąć pod uwagę, bezdeszczowa, lekko wietrzna pogoda), na dużej przestrzeni wokół wielkiego budynku.
Zatem - ostrożnie z wyborem tej firmy ! Już lekceważą pasażerów i przechodniów, a remont dopiero się rozpoczął. Czyli przedkładają oszczędności nad uczciwe dotrzymanie warunków opisanych w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia wymaganej przez PKP, którą zaakceptowali podpisując umowę.
Warunki wyraźnie wymagają konieczności ograniczenia uciążliwości remontu dla pasażerów, do minimum.
Ale, co tam warunki. Najważniejsze to podpisać umowę . Koszt przedsięwzięcia : kilka milionów !!! A potem to już tylko kombinowanie oczczędności ! I do przodu ! A pokrywający się kurzem ludzie ? Nie rozśmieszajcia nas !
A kogo to obchodzi ???!!! Teraz bezterminowo rządzi FIRMA i jej "fachowcy".
Płock 2014-11-08 16:38:42
Ze by nie te przy du pasy R to by było w normie.Ludzie R są nie tykalni .Koledzy powinni być po pracy a nie jak to widać w pracy i się z reszty smieją ,wszystko im przyniosą.posprzątają po nich .ale to jest wina Majstra (niestety koledzy)jak można im coś powiedzieć.Ogólnie firma w porządku.Jak by ich rozłączył od MAJSTRA R to by długo nie popracowali w tej firmie.PŁOCK
do zimowa pani 2015-02-24 15:10:25
przepraszam, ale co to znaczy, że praca w budowlance Panią kręci i pasjonuje? Ja rozumiem, żeby to była jeszcze jakaś bardzo ciekawa praca, która pochłania.. no ale budowlanka? Poza tym nie wyobrażam sobie, zeby w tej firmie miała pracowac jakaś kobieta na tym stanowsiku.. nie wiem czy to rodzaj jakiegoś fetyszu?
diana 2016-05-12 14:30:05
a to kobieta tutaj może iść robić do niuch na budowę?
Zostaw swoją opinię o Ciałbud Wiesław Ciałkowski - Ciemne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciałbud Wiesław Ciałkowski