Opinie o Italia Nel Mondo S.C. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Italia Nel Mondo S.C.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Italia Nel Mondo S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italia Nel Mondo S.C. w Bielsko-Biała

Jaki dress code obowiązuje w Italia Nel Mondo S.C.?

Danuta
@Iwona

Bo Italia Nel Mondo nie płaci podwykonawcom.

Jaki dress code obowiązuje w Italia Nel Mondo S.C.?

Iwona

Dobre buty do biegania, żeby szybko uciekać

Halina
@Iwona

A co dokładnie masz na myśli pisząc taki wpis? Nic z niego nie mogę wywnioskować i nie wiem o co Ci może chodzić. Wyjaśnij, proszę. Czy możesz napisać coś na temat warunków pracy w Italia Nel Mondo S.C.?

@Halina

Poczytaj sobie wpisy (usunięte przez administratora)i wykorzystanych pracowników, lektorów i tłumaczy.

Ilona
@Iwona

Iwonko, z tego co czytam to niezbyt pochlebnie sie ludzie wypowiadaja. A jednak caly czas firma dziala i zatrudnia, wiec jak to jest, nie wszystkich traktuja jednakowo ?

@Iwona

Italia Nel Mondo nie płaci podwykonawcom - wiec uciekać!

@Iwona

Bo Italia Nel Mondo nie płaci podwykonawcom.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Italia Nel Mondo S.C.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Iwona

To chyba pytanie do zleceniodawcy - czyżby nie płacił?

Danuta Nowy wpis

Nie ma "okresu rozliczeniowego"! Italia Nel Mondo nie płaci podwykonawcom.

Jakie wartości są cenione w Italia Nel Mondo S.C.?

Danuta Nowy wpis

Wartości w Italia Nel Mondo: pracować za darmo! Nie płaci podwykonawcom.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Italia Nel Mondo S.C.?

nick

tak - do komornika, do sądu - bardzo atrakcyjne ...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Italia Nel Mondo S.C..
zadowolony

Dobry pracodawca, ludzie maja pracę w fajnej atmosferze więc z pewnością warto zaczepić się tu do pracy.

Czekam od 5 lat na rozliczenie tłumaczenia. Nawet sąd nie pomógł !!! Złodzieje!

Kolejna poszkodowana

(usunięte przez administratora)Właściciele zaciągali usługi u innych tłumaczy nie płacąc, pożyczali pieniądze od osób prywatnych, swoich znajomych i rodziny - oczywiście też bez żadnej spłaty! To ludzie, którzy nie mają honoru, ciągłe mydlenie oczu i obietnice o zwrocie pieniędzy, oczywiście bez pokrycia. Przestrzegam wszystkich przed jakąkolwiek współpracą z tymi ludźmi.

Kolejna poszkodowana

Dostałam zaliczkę, czekam na wpłatę reszty należności. Póki co, minęło dopiero kilka dni, ale zero kontaktu z ich strony, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Poczekam jeszcze kilka dni i wnoszę sprawę do sądu. Ja nie rozumiem jak ta firma działa.

Poszkodowany

Czy są jakieś nowe wieści na temat ściągalności należności od Italia nel Mondo (usunięte przez administratora)

@Poszkodowany

Italia zaczęła zwracać pieniądze. Upominajcie się, jeśli jeszcze3 nie otrzymaliście.

Oszukany przez Italia Nel Mond

Proszę o kontakt odnośnie pozwu zbiorowego. Chętnie się dołączę.

@Lektorka, jak długo trwała Twoja współpraca z firmą Italia Nel Mondo? Czy w przeszłości zdarzało się, że zleceniodawca również zalegał z wypłatą wynagrodzeń? Jak myślisz co jest powodem tego opóźnienia z wypłatą należytego wynagrodzenia? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

@Karolina

@Karolina, z Italią współpracowałam dość długo - kilka lat. Różnie to bywało. Opóźnienia w płatności były prawie zawsze, ale zawsze w granicy 5-7 dni. Większość lektorów narzeka na podobną sytuację. Uczniowie opowiadali co im inni tłumacze i lektorzy mówili na temat zaległości ze strony Italii..... Natomiast w moim przypadku to jest pierwsza taka sytuacja, gdzie nie ma żadnego kontaktu z właścicielką, zablokowała mój numer telefonu - automatycznie odrzuca moje telefony, nie odpisuje na maile. Nie wiem czy zamierza zapłacić, czy nie? Najwyżej niebawem spotkamy się z sądzie.

szczęsliwa, że już nie muszę
@Lektorka

najlepiej od razu zgłosić się do komornika - sprawy Italia nel Mondo prowadził Komornik sądowy Arkadiusz Maj

@szczęsliwa, że już nie muszę

Dziękuję za informację.

szczęsliwa, że już nie muszę

oj, nie doczeka się Pani .... ja miałam to szczęście, że komornik rzutem na taśmę wyrwał co mi się należało po ponad roku nerwówki, ale teraz to już chyba kaplica ...

@szczęsliwa, że już nie muszę

Sądzę, że może być tak jak Pani napisała..... Będę walczyć ;) Gratuluje, że udało się Pani odzyskać chociaż część należności.

Poszkodowany

Przeciez to jest niemozliwe ze względu na kodeksy etyczne obowiazujace w koncernach, aby mialy one takiego dostawce-nieuczciwego i na takim poziomie wyksztalcenia, prowadzenia firmy, etc. czy naprawde te koncerny nie mają innej opcji? Ciekawe jakie wymagania trzeba spelniać, aby zostać ich dostawća, bo INM nie spełnia chyba niczyich.

Fugitive

zglaszam sie jako poszkodowana - na szczescie na niezbyt zawrotna kwote, ale jednak...

Kasiik

Dziwię się, że ktokolwiek podejmuje współpracę! Czytajcie opinie zanim weźmiecie zlecenie, praca z Italia nel mondo to tylko strata pieniędzy, sponsorowanie właścicieli.

@Kasiik

Jest praca to sie ja bierze - od 15 lat jestem tlumaczem w Polsce - jeszcze nigdy nie sprawdzalam firm przed zgoda na wspolprace i nigdy nie mialam problemow z platnosciami! Zreszta... gdzie takich opinii szukac... tutaj akurat trafilam po niewczasie na te strone, ale normalnie to szkoda czasu na szukanie jednak. Za to teraz ostrzegam na lewo i prawo!

grzegorz spyra

Jak się dowiedziałem co za bzdury tu pisza sam się zgłosilem jako świadek. Współpracuje z firmą od 5 lat i jestem bardzo zadowolony. Dyrekcja jest konkretna i szczera do bólu. Potwierdzam że mieli problem [usunięte przez moderatora] Nie znacie ludzi i oskarzacje. Wstyd! Mam nadzieje że podadza Was do sadu. Tłumacz j . niemieckiego Bielsko 334827410.

@grzegorz spyra

Chyba zartujesz! Jak masz taki cudowny feeling z INM to moze pogadaj, zeby ludziom placila?

Poinformowany
@grzegorz spyra

Dlaczego nie odbiera pan jak prokuratura do pana dzwoni?

Mondor

Oferują całkiem spory zakres tłumaczeń i kursów językowych. Zastanawiam się na podstawie czego dobierają swój zespół lektorów. Poza tym jaka jest ich skuteczność w tłumaczeniach, bo firm oferujących te same usługi jest sporo. Powiedzcie mi na co można liczyć na start w tej firmie i czy są jakieś szanse rozwoju?

@Mondor

uciekaj poki czas! mam nadzieje, ze sie nie najelas do INM...

Patrycja Slusarz

Dzień dobry, każdy kto jest tłumaczem wie że w prawie każdej firmie zdarzają się opóźnienia z płatnościami. Pracuje z nimi od dawna, mam mnóstwo zleceń i nie narzekam, opinie tutaj zawarte zdają się być wypisywane przez konkurencje, nie ma się co dziwić, gdyż własnie italia dominuje w zakresie tłumaczeń i kursów na Bielskim rynku

@Patrycja Slusarz

U innych tez zdarzaja sie opoznienia - pisze 1 maila i z przeprosinami mam pieniadze na koncie nastepnego dnia! W Italia Nel Mondo - pisz pan na Berdyczow!

@italianelmondosyf!!!, czy sytuacja z niewypłacanymi terminowo wypłatami często się zdarza? Czy to jednostkowa rzecz? Rozumiem, że jesteś poirytowany tym faktem, ale mógłbyś wymienić jakieś plusy wynikające z pracy w Italia Nel Mondo S.C.?

@Karolina

Tez czekam od 2 miesiecy na zaplate. Widzac opinie zamieszczone w tym watku - jestem jak najgorszej mysli... Nie ma na nich rady? Dobrze, ze zostalam ostrzezona i juz nic nigdy dla nich nie zrobie - chociaz tyle... Ale podatek od tych pieniedzy juz zaplacilam... :(

Hej, od pewnego czasu nikt z Was nie zamieścił żadnej nowej opinii na temat firmy zawierającej, takie informacje jak warunki zatrudnienia czy atmosfera? Poza opinią @kolbera, nie pojawiło się nic potwierdzającego jego wpis, wiadomo tyle, że firma Italia Nel Mondo S.C. nadal istnieje, jednak czy prowadzą jakieś rekrutacje?

kolber

Przestrzegam przed tą firmą - Oszuści!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Italia Nel Mondo S.C. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Italia Nel Mondo S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Italia Nel Mondo S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Italia Nel Mondo S.C.