Opinie o Bajlak Dawid Usługi Leśne w Resko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bajlak Dawid Usługi Leśne. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bajlak Dawid Usługi Leśne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bajlak Dawid Usługi Leśne w Resko

dfbdgft

ta firma to jedno wielkie b...... nic nie wiecie zaczniecie tam pracować to się dowiecie pracowałem tam to wiem co nie które komentarze to prawda

Marcin Nowy wpis
@dfbdgft

No napewno tam pracowałeś jak dobrze wiem to od kilku lat żadna osoba się nie zwolniła z tej firmy , wiec nie pisz głupot

Adam Nowy wpis

A na jakiej ulicy jest ta firma ?

rogowo Nowy wpis

Wydaje mi sie ze jest to bardzo mocna firma ,mowie o dzisiejszych czasach gdzie brakuje osob do pracy,a nie stety tam ciezko sie dostac. sam jestem na liscie rezerwowej.ps. kiedys pracowalem tam.ale mialem cieszkie czasy i olelem robote teraz tego zaluje.pozdro

maly Nowy wpis

siema.firma sienrozwija ,bardzo jestem zadowolony

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bajlak Dawid Usługi Leśne spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

A jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy w ciągu ostatniego roku warunki zatrudnienia uległy zmianie? Jak teraz oceniacie Bajlak Dawid Usługi Leśne jako pracodawcę? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

reneata

Tak @bandi tyle, że niewiele osób może znaleźć tutaj pracę taka branża

dfbdgfh

no co wy wiecie nic nie wiecie

GUMA

JEST LUZ

daga

dokladnie jak powyzej nic dodac nic ujac

w..inooooooooo...

sra gaciami przed walczakiem i nic wiecej ...co tu oceniac?jaką firme?

ppino

ty lisku smiechu warty,nie zmienisz faktu ze gosc jest nielubiany i wielu ma go gdzieś

LISEK

Witam.Czytając te komentarze nasuwa się dziwna refleksja, dlaczego właściciel firmy nie wstydzi się być podwykonawcą a szeregowego pracownika razi ten fakt???? Czyli jak szef firmy jest cyt.\"tylko podwykonawczykiem\" to kim jest osoba, która to pisała??ROBOLEM?? czy robaczkiem?? Zgadzam się z przedmówcą Dawid jest pracowity i nie szpanuje jak inni szefowie. Zawsze można na niego liczyć.

Bąk leśny

Nie jeden chciałby mieć takiego szefa jak Dawid daje prace i sam zapiernicza a nie jak inni tylko sie panosza i bosów zgrywaja. Oby tak dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!

boli cię boli

chyba zaszles szefowi za skore i cie wylal ze tak piszesz.Dawid to fajny chlopak i zawsze mozna sie z nim dogadac! Dobra firma z ktorej jest wielu zadowolonych!

boli

jaka firma?to jest tylko podwykonawczyk...dno i bagno

bolek

Witam.Pracowalem u wielu pracodawcow i moge powiedziec ze tam jest zenada.Pracuje w tej firmie niecaly rok i jestem zadowolony bardzo.pozdro

leon

Ja pracuję w tej firmie 2 lata i nie narzekam. Koledzy po fachu niestety - jaka praca taka płaca :)

aaaa

jaka firma?to żenada

beza

a ja nie polecam [usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o Bajlak Dawid Usługi Leśne - Resko

Bajlak Dawid Usługi Leśne
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Bolesława Prusa 20 lok. 5
    72-315 Resko