logo Agencja Ochrony Glok

Agencja Ochrony Glok

Opinie o Agencja Ochrony Glok

dozorca 2011-05-25 05:18:52
Ja myślę ,że reklama szeptana była dobra 5 lat temu przyjedz na stadion a zobaczysz
straznik8874 2011-09-14 01:42:10
Pracowałem tam kilka miesięcy.Oto moje spostrzeżenia: Wady: [usunięte przez moderatora] i,wysokie kary finansowe nawet za blahostki,wozy interwencyjne to ciagle psujace sie wraki,zdarza sie ze zwalniaj osobe za kradziez a za jakis czas z powrotem ja przyjmuja,kiepskie warunki socjalne Zalety: platnosc zawsze na czas, przełożeni wobec pracownika sa w porzadku(pomijajac fakt ich pazernosci na kase),jak chcesz wolny dzien to nie ma problemu,dzwonisz i nie musisz nawet podawac powodu
eugeniusz 2011-12-08 05:28:13
Pracowałem na Stadionie jako cieć firma nie może znaleźć listy którą podpisywałem więc nie mam kasy za 2 tyg.
głosny 2012-10-26 10:38:51
Jestem pracownikiem tej firmy od 5 la i nie mam zadnych zastrzeżeń ,jak ktos totalnie wali w ..... to wiadomio że komnsekwencje sa wyciagane ..widocznie równo ich olewałes że zostałes tak potraktowany :)
henryk 2012-10-26 10:43:15
Z jakiej łapanki,tam człowieku nie przyjma ludzxi jesli nie maja aktualnej niekaralności ,potem badań lekarskich ,umundurowanie pełne ,chyba ze czekaja na mundury,obsługa w biurze miła
jesteś głupi 2013-01-21 19:49:58
głosny - 2012-10-26 10:38:51

widac masz niezłe układy z ispektorami [usunięte przez moderatora] hehe
Grzesiek 2013-05-27 13:36:01
Panowie ,czy wy wogóle znacie ustawę o dotycząca prowadzenia Agencji Ochrony ? Jak bezpodstawne sa oskarżenia wobec tej firmy!? Nikkt kto pracuje w tej firme od 6 lat nie powie nic złego tylko właśnie Ci który maja fioletowe nosy od picia zostaj ą złapanie przez kontrolnych na pełnienie słuzby pod wpływem alkoholu ...a potem zdziwieni że kara .kara zgodnia z paragrafami w zawieranej umowie podczas przyjecia .Kazdy świadomie podpisuje oświadczenie o niekaralności ,a w kolejnym m-cu ma obowiązek przynieść zaświadczenie z Sądu o niekaralności ....ludzie ogarnijcie sie ta firma przez 9 m-cy obstawiała budowę Stadionu narodowego ...sam na nim pracowałem ani NCS ani Hydrobudowa i czy inni podwykonawcy nie mieli zastrzezeń do Gloka .....Niech sie każdy zastanowi nad tym co pisze bo to o nich swiadczy ...bo firma Glok jest oki .
...Wiem co mówie........ 2013-10-08 22:08:44
Firma jest naprawdę w porządku tylko ludzie narzekają na pracę bo tak naprawdę im się nie chce pracować bo myślą że praca w ochronie jest jak w sanatorium tzn się leży i nic nie robi. Ja nie narzekam na pracę koordynatorzy oraz szefostwo jest w porządku zawsze chętni do pomocy w trudnych sprawach na pewno nie jestem wykorzystywany, wypłata zawsze na czas bez żadnego problemu. Wiadomo że jak ktoś się stara to nawet dostanie podwyżkę tylko ludzie z problemami zawsze mają jakieś ale wiecznie coś im nie pasuje. Najważniejsze jest to że mam umowę zlecenie mam odprowadzane składki i zawsze mogę iść do lekarza a jak komuś coś nie pasuję to niech idzie do opieki społecznej i niech prosi o jałmużnę, a wtedy Państwo na pewno mu da.Cieszy mnie bardzo że pracuje w tej właśnie Agencji ponieważ pracując 20 lat w ochronach wiem że jest to nieliczna z firm w której masz wszystko tzn. umowę zlecenie, wypłatę na czas i warunki na poziomie.Zwracając się do koordynatorów o mundur nigdy nie było problemów z wymianą na nowy.Co do firmy nie mam żadnych zastrzeżeń i uwag a jak komuś coś nie pasuje zawsze może zmienić pracę nikt nikogo nie zmusza do pracy a przynajmniej miałby porównanie jak traktują pracownika w innych Agencjach to się wtedy przekona jak źle mu było w Gloku. Bywali już tacy co narzekali a po odejściu chcieli wrócić bo zrozumieli co mieli i że w innych wcale nie jest tak kolorowo jak się im wydawało. Polecam bardzo tą firmę jest godna zaufania.
mick wawa 2013-10-08 22:11:24
Pracuje do tej pory firma jest ok bez uwag
wojownik 2014-02-14 14:54:31
Oczywiście, że to wielka ściema. Zwróćcie uwagę jakich słów używa ktoś, kto podpisuje się "dozorca" - pisze "reklama szeptana" :)Czy taki komentarz napisałby dozorca? hahaha
kkk 2014-03-31 00:14:09
Do komentarza o nicku wiem co mówię. Stawka sporo poniżej 5 i ty uważasz że pracownicy są zadowoleni... , no i jeszcze tęsknią jak twierdzisz ...Pracowałem w Glocku 2 miesiące. Warunki słabe, rotacja ogromna . (usunięte przez administratora)
Karol 2014-04-02 12:48:56
Kolego firma nie nazywa się Glock tylko Glok bez komentarza nawet nie wiesz w jakiej firmie pracowałeś ,firma jest naprawdę ok
Tadek 2014-04-02 13:14:21
Firma jest naprawdę w porządku poważnie wiem co mówię
muzykant 2014-12-29 11:35:05
Co nam po opinii , kogoś kto jednego zdania poprawnie nie potrafi napisać .
Prawy obywatel 2014-12-29 13:50:36
Janko, jeszcze nie wytrzeźwiałeś? Wypłaty były przed 20 grudnia
andre 2015-01-28 20:48:26
nie ma co upiekszać , jak to robią nie którzy ,ze jest tak dobrze , a kto to naprawdę piszę inspektor ,prezes , aby zachęcić do pracy w tej cieciówie , jest żle i nic tego nie zmieni omijać takie firmy
ciecmen 2015-01-29 13:46:50
to jest firma ,którą trzeba omijac z daleka ,aby zarobić wysokośc minimalnego wynagrodzenia , tu trzeba robnąć z 240 i więcej godzin na zlecenie ,bez sładek zus , a njeszcze dochodzą kontrole i kary pieniężne . Nie polecam
Były pracownik 2015-01-30 12:49:41
Pracowałem w Gloku i w wielu innych podobnych firmach i we wszystkich jest tak samo. Niestety taki rynek, jak ktoś nie chce tego robić, polecam zmianę branży!
Paweł 2015-02-06 10:45:24
Kochani trzeba było się uczyć a nie do szkoły mieć po górkę najlepiej si czepiać z obrzeżach innych błotem spójrzcie w lustro i zapytajcie sami siebie dlaczego narzekacie na złe warunki zła place .odpowiedź macie powyżej
Andrzej 2015-05-15 09:28:27
Panowie nie piszecie nic o godzinach nadliczbowych, o stawkach. Sądząc po wypowiedziach zwłaszcza pozytywnych, że większość, to pracownicy funkcyjni.
Ps Prezes 2016-02-27 14:38:19
Radzę nie wchodzić w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] uwaga za alkohol wyzucają ok z tym się pogodzę ale żeby wziążć z tego całą wypłatę nie rozumiem tego przeciez cos do tego momętu zarobiłem tak ,ale co tu ukrywać jest tak złapie koordynator za alkohol zabiera cała wypłatę nic nie mówiąć Prezesowi i jak te sepy z psełdo szefową bo z tym ryjem i z tą jej prezencją to tylko do kurnika i do pasania krów się nadaje dzielą się wypłatą na pół -można można ale Bóg jeszcze pokażę jednego i drugiego zenada.Hamy i nic pozatym
ciekawsky 2016-03-11 13:00:57
Jak się chla w robocie to chyba oczywiste co?
A szefowa gdyby na grzende weszla to by sie zarwała hehehehe albo kury by pomarły w kurniku.
Ogulnie to nie polecam pracy tutaj, są lepsze miejsca i lepiej uczciwiej płatne.
były pracownik 2016-08-16 10:20:35
Ja pracowałem w tej Agencji jakaś masakra same jełopy sam koordynator narzuca kary finansowe które idą do jego prywatnej kieszeni przymusowe nadgodziny z braku chętnych ludzi do pracy w tej firmie .
maniek z maniek 2016-09-10 14:39:10
Ta ochrona jest bardzo dobra jeśli chodzi o przyjmowanie ludzi koordynatorzy są ok a jeśli komuś się nie podoba i pisze bzdury na temat firmy i wyleciał to jedynie przez to ze pił na obiekcie. jedyna wada to zarobki a tak to jest zajebiście
arek 2016-09-12 11:50:43
maniek z maniek' też tak myślę, poza tym pisząc się do branży ochroniarkiej mniej wiecej wiesz jak wygląda rynek, że konkurencja jest duża a poza tym nie zarobisz 3 tysiecy bo żadna firma tyle ci nie da chyba dorabaijac do jakiś imprez?
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony Glok - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Glok