Opinie o Agencja Ochrony Glok w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Glok. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Glok o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Glok w Warszawa

Sebastian Plotek

Polecam firmę, dbają o klienta. Budowę zabezpieczyli bardzo szybko i zgodnie z ustaleniami. Skuteczność ochrony zdalnej na wysokim poziomie.

Sebastian Plotek Nowy wpis

Romuald Nowy wpis

Jestem mieszkańcem jednej ze wspólnot i musze przyznać że działanie Monitoringu wizyjnego jest na wysokim poziomie. Nasze ostatnie zebranie z zarządem spółdzielni dobrze wróży dalszej i szerszej współpracy z firmą. Mogę osobiście polecić.

Władysław Natalek Nowy wpis

Dzięki pomocy Glokowi odeszliśmy od całodobowej ochrony. Wdrożyliśmy usługę hybrydową. Oszczędzamy pieniądze wykorzystując ochronę fizyczną oraz monitoring wizyjny. Polecamy firmę.

Jan R.

Rzetelna i profesjonalna firma.

Agnieszka
@Jan R.

Pracujesz tam?:-) czy po czym masz takie zdanie?

Jan R
@Agnieszka

Nie, ta firma świadczy usługi dla naszej wspólnoty. Jestem mieszkańcem.

Danuta Nowy wpis
@Jan R

Nie no jak wspólnota chwali nawet to serio muszą dobrze robić. A tak właściwie to po ile u was jest patroli, mają duży teren do nadzoru?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Agencja Ochrony Glok? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Bartosz

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Wspólnota zaoszczędzi sporą sumę w skali roku. SUPER!!!!!!

Danuta
@Bartosz

Aż tak super im idzie? Mieli ostatnio jakąkolwiek interwencję czy faktycznie tak dobrze chronią, że nikt z zewnątrz nawet nie ryzykuje?

Czy agencja ma dobre stawki?

Zbyszek
@Michał

Nie narzekam, zawsze przydało by się więcej : )

Danuta
@Zbyszek

Więcej to każdemu by się przydało. ;) A ile mniej więcej wychodzi na rękę?

Tadzio

Co jak co ale współpraca z GLOKIEM jest zawsze pozytywna, nie zawiodłem się nigdy. Budowa zabezpieczona wzorowo. Polecam

Tito

Jakie obiekty ma glok czy p9s, ukuja pracownikow

Emilia
@Tito

Widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Gloku - czy od momentu, kiedy pisałeś swój komentarz, zorientowałeś się już może, czy firma poszukuje pracowników i jakie warunki oferuje? Jeśli wiesz coś na ten temat - daj znać!

Bolek i Lolek

Firma jak każda inna kadra kierownicza bardzo pomocna i wyrozumiała. Płacone jest zawsze na czas i to najważniejsze w tej branży. Osoby nadużywające alkoholu są surowo karane. Możliwe ze się pozmieniało w firmie ja w niej pracowałem 2014/2016. Polecam współpracę.

Jarosław W

Pracuje w Gloku od 8 lat nie pije podczas służby oraz nie przychodzę pod wpływem i o dziwo mam całą pensje, co do kar to miałem jedna za spanie. Szefostwo całkiem przyjemne,szefowa P.Aneta SUPER kobita zawsze chce pomoc. Pensja na czas,w tych czasach dla mnie jest to najważniejsze. Koordynator jest całkiem ok. Ludzie mówiący negatywnie o tej firmie proponuje zakupić maść na ból (usunięte przez administratora)

Julita

Widzę, że nikt nie odniósł się do poprzednio poruszanej przeze mnie kwestii stawek za prace na imprezach masowych w Warszawie. Może ktoś napisać, jak to faktycznie wygląda? Czy Agencja Ochrony Glok stosuje wobec swoich pracowników jakieś obostrzenia wiekowe - stosuje górna granicę lat, jaką mogą mieć pracownicy?

Julita

Wie ktoś czy przyznawane są jakieś dodatki za ochronę, np. imprez masowych? Praca w Warszawie na ochronie z reguły powinna być bardziej opłacalna, ktoś wie coś na ten temat i może podzielić się ze względu na innych poszukujących pracy?

BISKUP

pracuje wtej firmie to dziadostwo o ubranie i sporzet tj tel. latarki trzeba sie upominac agencja ta to dziadostwo a jej prezes t o oszust bo opcina z wyplat pieniadze w roznrej kwocie i ma w d.....pracownikow jak ma placic wyplate niechce je przelewac na konto p.MALZ

Damian
@BISKUP

Ja mundur dostałem nówka bez zrzutów a byłem na paru obiektach w tej firmie i wszędzie są telefony i latarki , wypłata mi się zawsze zgadza , jak ci firma nie pasuje to poco pracujesz w takiej firmie i używasz bardzo poważnych oszczerstw , a możesz sobie przez to narobić niepotrzebnych problemów bo nie jesteś nie znany

arek

maniek z maniek' też tak myślę, poza tym pisząc się do branży ochroniarkiej mniej wiecej wiesz jak wygląda rynek, że konkurencja jest duża a poza tym nie zarobisz 3 tysiecy bo żadna firma tyle ci nie da chyba dorabaijac do jakiś imprez?

maniek z maniek

Ta ochrona jest bardzo dobra jeśli chodzi o przyjmowanie ludzi koordynatorzy są ok a jeśli komuś się nie podoba i pisze bzdury na temat firmy i wyleciał to jedynie przez to ze pił na obiekcie. jedyna wada to zarobki a tak to jest zajebiście

Ja pracowałem w tej Agencji jakaś masakra same jełopy sam koordynator narzuca kary finansowe które idą do jego prywatnej kieszeni przymusowe nadgodziny z braku chętnych ludzi do pracy w tej firmie .

Ps Prezes

Radzę nie wchodzić w to (usunięte przez administratora) uwaga za alkohol wyzucają ok z tym się pogodzę ale żeby wziążć z tego całą wypłatę nie rozumiem tego przeciez cos do tego momętu zarobiłem tak ,ale co tu ukrywać jest tak złapie koordynator za alkohol zabiera cała wypłatę nic nie mówiąć Prezesowi i jak te sepy z psełdo szefową bo z tym ryjem i z tą jej prezencją to tylko do kurnika i do pasania krów się nadaje dzielą się wypłatą na pół -można można ale Bóg jeszcze pokażę jednego i drugiego zenada.Hamy i nic pozatym

ciekawsky
@Ps Prezes

Jak się chla w robocie to chyba oczywiste co? A szefowa gdyby na grzende weszla to by sie zarwała hehehehe albo kury by pomarły w kurniku. Ogulnie to nie polecam pracy tutaj, są lepsze miejsca i lepiej uczciwiej płatne.

małolat
@ciekawsky

do szkoły pod górkę było

Panowie nie piszecie nic o godzinach nadliczbowych, o stawkach. Sądząc po wypowiedziach zwłaszcza pozytywnych, że większość, to pracownicy funkcyjni.

Kochani trzeba było się uczyć a nie do szkoły mieć po górkę najlepiej si czepiać z obrzeżach innych błotem spójrzcie w lustro i zapytajcie sami siebie dlaczego narzekacie na złe warunki zła place .odpowiedź macie powyżej

Pracowałem w Gloku i w wielu innych podobnych firmach i we wszystkich jest tak samo. Niestety taki rynek, jak ktoś nie chce tego robić, polecam zmianę branży!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Glok - Warszawa

Agencja Ochrony Glok
2.7/5 Na podstawie 20 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042