Czmuda S.A.

Poznań

Opinie o Czmuda S.A.

pac 2011-05-15 23:36:34
Tak chyba bylo kiedys. Teraz zabrany socjal, premie, niskie zarobki (oprocz tych na stolkach), zadnych podwyzek od 3 lat, brak zamowien, brak mozilwosci rozwoju, opoznione wyplaty, nepotyzm, niekompeteni przelozeni, nie wyplacone delegacje, slabe warunki pracy (oprocz tych w biurze), itd...
2013-09-18 13:16:04
Dobrze było jak się nie pracowało a wypłata była , teraz jak trzeba dać coś z siebie to już źle. Pracowałam w Olsztynie 10 lat i nie powiem złego słowa o firmie i jej właścicielach. Pani Brygida i Pan Adam to wspaniali ludzie o pracowników zawsze się troszczyli : paczki dla dzieci, badania specjalistyczne dla pracowników, paczki dla biednych rodzin, talony świąteczne , pensje na czas, spotkania pracownicze, dofinansowania dla pracowników różnego rodzaju . Ludzie gdzie tak jest w prywatnych zakładach .Dziękuje że mogłam tam pracować, wsółczuję problemów.Pan J(usunięte przez administratora) dla mnie to człowiek mądry i kompetentny. To wspaniały kolega w pracy. Dziękuję za wszystko.
Ja 2013-09-19 13:57:20
To wszystko,co piszesz to prawda ,ale pod rządami poprzedniej Dyrekcji - mądrych i kompetentnych ludzi. Wszystko się skończyło po objęciu stanowiska Prezesa przez (usunięte przez administratora) , pozbył się szybko wieloletnich i doświadczonych pracowników, skrzywdził wielu uczciwych ludzi- od tej chwili firma tylko dołuje i już się nie podźwignie. Właściciele mogą mieć pretensje tylko do siebie- postawili na niewłaściwego człowieka, który rozwalił w trzy lata firmę z tradycjami. Ktoś, kto wychwala (usunięte przez administratora) to albo nie ma pojęcia co pisze albo lizus.
domik 2016-04-22 23:40:28
meksuk, to fakt, to bardzo znana firma na rynku drogowym i kolejowym jako producent wysokiej jakości oznakowania. Z tego co słyszałem warto tu się załapac do pracy, sa umowy o prace, czy zarobki powyżej 3 tysięcy.
Zostaw swoją opinię o Czmuda S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czmuda S.A.