logo Makarony Polskie

Makarony Polskie

Ząbki

Opinie o Makarony Polskie

Były pracownik 2012-09-18 09:22:02
Ta firma to jakiś koszmar - mieści się w baraku, zero dbania o pracowników, warunki pracy koszmarne, brak profesjonalizmu w każdym calu. Liczą każdy grosz, masakra jakaś. Kompletny brak spojrzenia w przyszłość. Moim zdaniem jej dni są policzone.
Buli 2012-09-19 20:55:44
A w jakim dziele tam pracowałeś, jeżeli można zapytać, bo właśnie się zastanawiam nad pracą w Makarony Polskie?
lusia 2013-01-22 09:26:54
Z tej firmy nic nie będzie!!! Lepiej tam nie pracować. Bo wykorzystuje sie pracownika na maxa za płacę minimalną. Obecnie system premiowy jest marny, Jak przełożony będzie miał humor albo Cię lubi to Ci przyzna jakieś ochłapy. I jeśli masz znajomości to masz szansę pracować w MP. Ta firma niestety nie może sie obecnie poszczycić dobrą renomą. Kiedyś była firmą przyjemną, z klasą, teraz to syf, pośród buraków i kartofli. Poprostu Jarmark!!
polski 2013-03-07 15:25:24
ta firma to tragedia, ma biuro w jakiejś szopie w środkubazaru. Całkowity brak kometencji,
Adam 2015-04-02 10:29:56
Pracowałem w tej firmie 2 lata w dziale sprzedaży. Firma rozwija się. Ludzie są pełni humoru.
Zdobyłem dużo doświadczenia ;)
pracownik 2015-04-02 11:07:43
Jestem zadowolony z pracy. Firma się rozwija i mam dalsze perspektywy rozwoju.
Można być malkontentem ale po co? ;) Jak się chce pracować to w MP zostanie to docenione dobrą płacą
Rafał 2015-04-16 09:28:26
Pracuję już 3 rok w firmie. Jestem zadowolony z pracy. System motywacyjny jest skuteczny. Robota warta zachodu.
jaronimo 2015-05-04 10:09:30
Pracuje już tam kilka lat, płaca kiepska, a praca ciężka, nie polecam. Obóz pracy i tyle. A dyrektor chamski i wulgarny!
niewykszałcony 2015-07-16 15:22:51
czy piszesz o tym Panu z Płocka("Derektor") ze średnim wykszałceniem,co zna kilka sloganów po angielsku z akcentem rumuńskim,Panie Bury nie płać nieudacznikom i pociotkom !!!!!!
Romek 2015-07-16 22:03:47
Ogólnie wesoła firma :)
Ktoś 2015-07-28 19:55:24
Pracował tam tylko jeden Adam , który palił światło w budzie w Ząbkach .
Więc wykonywał ciekawą pracę.
Jeśli to Adam G - to dużo się nauczył ha ha stary Tenczynkowy " klaun".
Firma masakra.
były pracownik 2016-04-18 19:35:05
lanzj odpuść sobie pracę w tej firmie, wiele się nie nauczysz, a jeśli to jak sam wiedzę zdobędziesz (bo szkoleń tam nie ma i wprowadzenia do pracy też) a i kasa wypłacana na dwie umowy o pracę i zlecenie (oczywiście jak cię zwolnią to już kasy ze zlecenia nie dostaniesz). Praca jest w baraku na giełdzie praskiej w Ząbkach. Jak nie masz auta to szkoda butów żeby po tych krzywych płytach codziennie na koniec giełdy maszerować. Aha i benefitów nie ma typu karty sportowe i inne.
elo 2016-05-10 23:11:58
Może wiecie czy jest teraz jakakolwiek szansa, żeby znaleźć u nich zatrudnienie? Nie ukrywam, zę rpraca u nich zdobyta wiąże się z odpowiednim doświadczeniem, zwłaszcza, że i tak zarobki są wpełni adekwatne do obowiązków.
Zostaw swoją opinię o Makarony Polskie - Ząbki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makarony Polskie