Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj

Bechcice

Opinie o Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj

anonim 2011-12-01 10:03:42
popieram cie firma solidna, ciepla posadka. choc wylecialam ale nie moge zlego slowa napisac. bylam prcownikiem dwa lata i dzieki kolezanka juz niejestem.pozdrawiam.
pracownik 2012-06-04 11:22:55
Pracuje w tej firmie ponad 10 lat . Oczywiście nie jest różowo, ale najgorzej też nie jest. Faktycznie nie płacą za nadgodziny i nie za barzdo trzymają się czasu pracu, ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, da się pracować.
xxxx 2013-01-14 13:20:16
a czy nad takimi tyranami nie ma kontroli
czy pracownicy nie powinny z przyjemnościa przychodzić do pracy .
ludzie weżcie się wreszcię za takich pracodawcow
dorobili się dzięki waszej pracy ,a chamstwo należy tępić
anonim 2014-02-11 09:16:57
ja pracowałem 3 lata i nie narzekem ciężko było,ale nigdzie w tym chorym kraju nie jest słodko w takich zakładach.tam to chociaz pensja była zawsz na czas ,mnie nie straszyli średnio raz w miesiącu że zwolnią.a znam takie zakłady gdzie ludzie depresji sie nabawili przez szefa,zanikło poczucie własnej wartośc (usunięte przez administratora) Jamir to jest naprawdę bajka z innymi zakładami ,a co tu dużo mówić,nie pracuje się z szefem tylko z ludzmi,i to dużo zależy od zespołu z jakim się pracuje,a nie od szefa.ja nie narzekałem,jak szef mógł to mi pomógł.
blady 2014-03-07 18:38:33
pani, która jeździ firmowym czerwonym Yaris'em jest bardzo miła i uprzejma a przy tym bardzo ładna, zadbana i zawsze uśmiechnięta
anonimm 2014-05-08 18:59:06
Brak słów na tą firmę,(usunięte przez administratora) trzymajcie się z daleka od tego pracodawcy.
jula 2014-05-11 21:28:15
A jak jest z godzinami pracy?sa zmiany czy cale dnie?jakue zarobki maja nowi pracownicy?
piotr 2016-01-04 14:51:10
Serio? 1800 zł?

Jest to głodowa pensja, która wystarczy żeby przeżyć, ale nie żeby ŻYĆ.

Ludzie narzekają na niskie pensje a potem pracują za 12 zł na godzinę... Jeśli nie będą ludzie się na takie głodowe stawki zgadzać to pracodawcy będą musieli dokonać zmian w podziale swojego przychodu...

Opamiętajcie się! Jak będziecie się dawać robić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nigdy nie będzie dobrze w tym kraju...

P.S. 20zł za godzinę jest MINIMUM za które jakikolwiek człowiek powinien pracować...
anka 2016-01-24 22:50:12
otwieraj firme i płac po 25zl pokaz jak to sie robi
knz 2016-04-29 12:48:47
Pozdrowienia dla Sylwii.Zbyszek to chyba ma coś z oczami i powinien zainwestować w mocniejsze okulary,że tak "zaje-bistą du.."zamienił na starą używaną i pomarszczoną Emilke.A najfajniejsze jest to że biedak nie wie że wszyscy się z niego śmieją za plecami.
homar 2016-05-09 12:28:16
knz' ale co kogo obchodzi życie prywatne osób zatrudnionych tam, szukasz chyba sensacji, widać ze bardziej interesuje ci zycie innych ludzi niż twoje, fajne masz zajęcie.
pomiatacz 2016-11-14 09:23:18
sobieraj sie pokazuje i wszystkich sponsoruje żużel itp. szkoda że nam nie dołoży za tą robote w kołchozie skur... jeden . KNZ racja P. Sylwia ma klase .
Zostaw swoją opinię o Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj - Bechcice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj