Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj

Bechcice

Opinie o Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj

anonim 2011-12-01 10:03
popieram cie firma solidna, ciepla posadka. choc wylecialam ale nie moge zlego slowa napisac. bylam prcownikiem dwa lata i dzieki kolezanka juz niejestem.pozdrawiam.
pracownik 2012-06-04 11:22
Pracuje w tej firmie ponad 10 lat . Oczywiście nie jest różowo, ale najgorzej też nie jest. Faktycznie nie płacą za nadgodziny i nie za barzdo trzymają się czasu pracu, ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, da się pracować.
xxxx 2013-01-14 13:20
a czy nad takimi tyranami nie ma kontroli
czy pracownicy nie powinny z przyjemnościa przychodzić do pracy .
ludzie weżcie się wreszcię za takich pracodawcow
dorobili się dzięki waszej pracy ,a chamstwo należy tępić
anonim 2014-02-11 09:16
ja pracowałem 3 lata i nie narzekem ciężko było,ale nigdzie w tym chorym kraju nie jest słodko w takich zakładach.tam to chociaz pensja była zawsz na czas ,mnie nie straszyli średnio raz w miesiącu że zwolnią.a znam takie zakłady gdzie ludzie depresji sie nabawili przez szefa,zanikło poczucie własnej wartośc (usunięte przez administratora) Jamir to jest naprawdę bajka z innymi zakładami ,a co tu dużo mówić,nie pracuje się z szefem tylko z ludzmi,i to dużo zależy od zespołu z jakim się pracuje,a nie od szefa.ja nie narzekałem,jak szef mógł to mi pomógł.
blady 2014-03-07 18:38
pani, która jeździ firmowym czerwonym Yaris'em jest bardzo miła i uprzejma a przy tym bardzo ładna, zadbana i zawsze uśmiechnięta
anonimm 2014-05-08 18:59
Brak słów na tą firmę,(usunięte przez administratora) trzymajcie się z daleka od tego pracodawcy.
jula 2014-05-11 21:28
A jak jest z godzinami pracy?sa zmiany czy cale dnie?jakue zarobki maja nowi pracownicy?
piotr 2016-01-04 14:51
Serio? 1800 zł?

Jest to głodowa pensja, która wystarczy żeby przeżyć, ale nie żeby ŻYĆ.

Ludzie narzekają na niskie pensje a potem pracują za 12 zł na godzinę... Jeśli nie będą ludzie się na takie głodowe stawki zgadzać to pracodawcy będą musieli dokonać zmian w podziale swojego przychodu...

Opamiętajcie się! Jak będziecie się dawać robić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nigdy nie będzie dobrze w tym kraju...

P.S. 20zł za godzinę jest MINIMUM za które jakikolwiek człowiek powinien pracować...
anka 2016-01-24 22:50
otwieraj firme i płac po 25zl pokaz jak to sie robi
knz 2016-04-29 12:48
Pozdrowienia dla Sylwii.Zbyszek to chyba ma coś z oczami i powinien zainwestować w mocniejsze okulary,że tak "zaje-bistą du.."zamienił na starą używaną i pomarszczoną Emilke.A najfajniejsze jest to że biedak nie wie że wszyscy się z niego śmieją za plecami.
homar 2016-05-09 12:28
knz' ale co kogo obchodzi życie prywatne osób zatrudnionych tam, szukasz chyba sensacji, widać ze bardziej interesuje ci zycie innych ludzi niż twoje, fajne masz zajęcie.
pomiatacz 2016-11-14 09:23
sobieraj sie pokazuje i wszystkich sponsoruje żużel itp. szkoda że nam nie dołoży za tą robote w kołchozie skur... jeden . KNZ racja P. Sylwia ma klase .
Renia. 2017-01-12 20:59
Mieszkam w Glownie i od kilku miesięcy kupuję mięso z tej firmy, bardzo ładnie wygląda i jest taniej niż z innych firm. I niech tak będzie zawsze, jakość i cena. Mieszkanka Glowna-zabrzeźnia- Renia.
Renia. 2017-01-12 21:00
Renia. 2017-01-12 21:01
Zniesmaczona 2017-02-08 19:10
Żądza pracownicy zamiast szefa . Znęcanie się psychiczne , plotki i obelgi . Wyzywanie ludzi od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wielokrotnie sama słyszałam od znajomej która przez Panią Beatę z pakowania zmieniła dział ponieważ po pracy wyla w poduszkę kilka godzin . Po powrocie do domu potrafiła wymiotować z nerw i stresu . Kobieta przy wszystkich pracownikach krzyczała i wyzywala ja . Ciągle krzyki obelgi . Ze też szef nic nie robi z takimi ludźmi . Powinien się wziąść za to że też takie Stare rury żądza jego zakładem i tyraja pracowników przez co później ludzie nie potafia pracować. Powinni się tam ludzie wziąść zdecydowanie za robotę szef powinien ukruci ploty.
Agnieszka 2017-04-05 13:56
Jak oceniacie Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj jako pracodawcę? Jesteście zadowoleni?
Zostaw swoją opinię o Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj - Bechcice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj