POLMLEK/FORTUNA

Opinie o POLMLEK/FORTUNA

Aktualność
Szanowni Państwo,

widząc Państwa zainteresowanie Grupą Polmlek, chcielibyśmy zaznaczyć naszą obecność w tym miejscu. Od tej pory postaramy się wykorzystać serwis GoWork.pl, by przedstawić rzetelny obraz naszej firmy.

Jesteśmy największą prywatną firmą z wyłącznie polskim kapitałem w branży mleczarskiej, zatrudniającą blisko 2500 osób. Wszystkie nasze zakłady produkcyjne mieszczą się w kraju, a mleko skupujemy od sprawdzonych polskich dostawców. Działalność firmy rozwija się od ponad 20 lat. Jesteśmy przedsiębiorstwem z tradycjami, staramy się proponować atrakcyjne warunki współpracy i dbać o przyjazne środowisko pracy.

Bardzo ważna jest dla nas szczera i otwarta komunikacja, bo dzięki niej możemy usprawniać funkcjonowanie naszego przedsiębiorstwa oraz sprawić, że nasi pracownicy będą bardziej usatysfakcjonowani. Dziękujemy za wszystkie merytoryczne opinie oraz konstruktywne słowa krytyki.

Serdecznie pozdrawiamy,

GRUPA POLMLEK.
HULA KRASULA

W WOLSZTYNIE TEŻ JEST TAK CACY??? TAK TYLKO PYTAM...PRZEPRASZAM ŻE PYTAM NIE ODPOWIADAM...

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jaka jest atmosfera w pracy?

Ala
@Michał

Wszystko jest możliwe i awans i podwyżka

tess
@Beti

chodzi o receptury i wiedze,teraz ucieka sie tam gnie nie ma e i sgf

Ninka

Ufff ...ja po rozmowie już :) Jestem dobrej myśli. Bardzo fajne spotkanie i niepotrzebnie się stresowałam. Firma wydaje się bardzo fajna i ma duże możliwości. Jak ktoś się zastanawia czy rekrutować to uważam, że warto.

KAROL
@Ninka

i co Ninka znalazłas te mozliwosci rozwoju w firmie , czy tylko Ci sie tak wydawało z poczatku ? xD

Pytający Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy to prawda że dodają wapno budowlane do sera ? …

Lara Nowy wpis

Czyli nie tylko dla mnie atmosfera jest kluczowa? Moje zapytanie jednak nie będzie dotyczyło tego działu. Moglibyście wypowiedzieć się o biurze? jest taka oferta dla asystentki ds. eksportu, chce aplikować. jak odnajdę się na dziale? jaki jest zespół?

Witold Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Witam dostałem propozycję pracy na wózkach widłowych. Jaka jest atmosfera w pracy? Dla mnie to bardzo kluczowe. Pozdrawiam z góry dziękuję

Miś

Gdzie znajdę informacje o zakładzie w Tymienicach? Czy warto aplikować?

LM Nowy wpis
@Miś

Widziałem właśnie, że poszukują tam operatora maszyn. Podepne się pod ciebie, bo też chętnie się czegoś dowiem o zakładzie. Może ktoś powie czy operator musi mieć jakieś doświadczenie? Wspominali, że zapewniają szkolenia przygotowujące do pracy. Te szkolenia odpowiednio przygotują nawet kandydatów bez doświadczenia?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa typowa jak na kazdej rekrutacji

Pytania o doświadczenie , osiągnięcia , mnóstwo pytań ,atmosfera w porządku , bez stresu . Przedstawienie oferty od firmy , 3 miesiace na próbnym z niższą pensją ( mniej wiecej tyle co kasjerka w markecie ) potem ciut więcej

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Łucja

Przyszłam pytać o pracę dla grafika ale widzę, że ktoś o księgowanie pensji pytał. To te przelewy doszły? Ktoś jeszcze tak miał? Wracając jednak do pracy jako grafik, może ktoś ocenić atmosferę oraz zarobki w Pułtusku? Właśnie do niego kieruje teraz oferta. Z czego wynikają nabory? ilu osób potrzeba?

Dzień dobry, kiedy można spodziewać się pensji? O 17 były ostatnie księgowania a kasy brak

Wika

Padła na forum propozycja o tym, by poczytać jak firma przejmowała mleczarnie i tym podobne przed podjęciem się pracy. faktycznie to ma takie znaczenie? W tym roku mimo wszystko jakie są warunki? nikt niczego nie pisał. Zmieniło się cokolwiek? były rotacje? Lub podwyżki?

Bbs

Przed pójściem do pracy poczytajcie historie firmy , jak przejmowali mleczarnie itp

Pysio

Co się dzieje w firmie ,że tak kontrolują na każdym polu pracowników? Beda zwolnienia?

RKS
@Pysio

Zwolnień nie będzie. Uszczelniają system, żeby pieniądze zostawały w budżecie działu i były na podwyżki, bo to jedyny sposób na zatrzymanie pracowników w tych czasach :)

Janusz
@Pysio

W jaki sposób kontrolują pracowników? Coś ponad stan?

@RKS

Fajnie by było gdyby większe budżety były na przeceny!

@Janusz

Czas pracy albo czy pracownik zamyka wizytę w sklepie czy pod to akurat jest uważam bez sensu ponieważ GPS nie zawsze łapie idealna geolokalizację często nie ma zasięgu żeby złapać idealnie musisz stać w miejscu Ok 5 do 10 minut żeby się złapało A i tak zdarza się ze pokazuje głupoty. Nie pisze tego ponieważ mi to przeszkadza te kontrole bo nie mam nic do ukrycia wykonuje swoją pracę nalezycie tylko są pilniejsze sprawy ale to moje zdanie. Pozdrowionka

@Pysio

A tak właściwie to jakie wtedy były, gdy to pisałeś? Zmieniły się do dziś? Ile mogą wynosić?

Smoczek

Czy firma oferuje prywatną opiekę lekarska? Luxmed np?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w POLMLEK/FORTUNA?

RKS

Zależy od stanowiska. Samochód / Telefon / Tablet / Laptop raczej tylko tyle

Tłusta kaśka

Hej, czy w tej firmie się dźwiga? Pytam gdyż mój kręgosłup jest lekko nadszarpnięty. Po za tym czy mógłby ktoś napisać jak kształtuje się wynagrodzenie i czy taka tłusta osóbka jak ja nie zostanie przerobiona na masło.

Pola
@Tłusta kaśka

Wszystko zależy na jaki dział się trafi. Są takie stanowiska gdzie się nie dźwiga. Zarobki wiadomo tak jak wszędzie

@Pola

A to na którym z działów w takim razie można przewidywać, że sporo będzie się dźwigało, a na którym byłoby najlżej?

Fryderyk Chopin

B.K.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w POLMLEK/FORTUNA?

Pola

Atmosfera w pracy jest ok ja nie narzekam

Wujek

Tylko nie tam Obietnice jedno a realia to drugie. I niech was ręka boska broni przed zgłaszaniem innowacji, pomysłów itp. Dobrzy pracownicy i tak OUT.

PH
@Wujek

Zgadza się na rozmowie wszystko pięknie, po miesiącu pracując wychodzą wszystkie niedoskonałości firmy i zdajesz sobie sprawę, po co chciałeś tu pracować i zaczynasz szukać innej roboty. W żadnej porządnej firmie nie ma takiej rotacji jak tu.

Witek
@PH

W każdej firmie zdarzają się niedoskonałości - w końcu firma to ludzie, a jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził. Zespół jest tak duży, że rotacja na poziomie rocznym max 10%, to nie jest duża rotacja.

WyjadaczFMCG

Jakimi autami jezdzą PH, a jakimi managerowie (RKS i KAM). Marka i model jeśli ktoś może podać. Myślę że wiele osób interesuje temat a na całym forum nie znalazłem konkretów. Dziękuje pomocnym.

Rambo
@WyjadaczFMCG

Wszystkie ostatnio wymienili - same nowe z salonu są teraz. PH - Yaris, KAM - Corolla, a kto wyżej Camry. PB/hybrydy Mają full serwis w aso, ogólnie ful wypas od 2 połowy 21 roku. O nic się nie martwisz, oprócz sprzedaży :-)

Jakie warunki na stanowisku pH? Jaka podstawa? Jaka realna premia? Jakie auto służbowe?

On
@Paweł

Nikomu z przełożonych nie zależy na sprzedaży - masz robić zdjęcia. Premia jest za zrobienie 100% i więcej - lecz nie licz na kokosy. Auto na początek to fiesta z przebiegiem jak Apollo 13, która jak on też będzie miała kłopoty z powrotem do bazy.

Janusz
@On

A ta premia ile wynosi? Liczę że możesz się tu podzielić takimi szczegółami :)

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie pozdrawiamy,

GRUPA POLMLEK.
Kolega janka.

Mojej znajomej z Olsztyna , kolega pracuje w Ochronie w Lidzbarku Warmińskim tej Mleczarni i przywozi po zmianie , masło , sery , twarogi.

HULA KRASULA

Czy można liczyć w POLMLEK/FORTUNA na prywatną opiekę medyczną?

Pysio

O ile wiem Nie ma czegoś takiego jak prywatna opieka w firmie Polmlek nawet karta Multisport jest za dopłatą i to sporą nieopłacalna

Grażyna
@Pysio

W takim razie na co można liczyć będąc pracownikiem POLMLEK/FORTUNA? Czy jakiekolwiek dodatki są oferowane osobom pracującym w firmie? Jestem ciekawa jak dokładnie wyglądają warunki zatrudnienia w tym miejscu. Opiszesz?

@Grażyna

Pani Grażynko Oczywiście że Social u nas istnieje są to dofinansowania na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy uzależnione od dochodów , są też dofinansowania do wakacji dla dzieci. Mamy też paczki dla dzieci które niestety dostajemy co roku na Trzech Króli.To nie jest tak że wszystko jest źle ale zawsze mogło by być lepiej, opieka medyczna , karty Multi sport za symboliczną opłatę, ciekawe wakacje dla dzieci, zwrot za okulary np.

Halina
@Pysio

Co to za bzdury, poza premia na swieta i paczkami po ,ktore trzeba osoboscie pojechac do Pułtuska nic nie dajecie . Doplata za okulary hahaha smiech na sali , zeby taka firma nawet opieki medycznej nie miala dla proacownikow to juz o czyms swiadczy , karta multisport w kazdej innej firmie max 50 zl ,tylko w polmleku trzeba placic jakby sie osobiscie bralo .

@Halina

Czytaj że zrozumieniem napisałem że te rzeczy (opieka medyczna, karta multisport, okulary )mogły by być a ich nie ma.

Pysio

Właściciel powinien się obudzić, tu się nie sprzedaje tu się robi zdjęcia, najlepsze jest to że robiąc obroty takie jak cały region 6 zarabiam mniej. (usunięte przez administratora) Piszę że potrzebuje wsparcia i gazetek , dostaję odpowiedź zadzwoń sobie załatw sobie.. to po ca ja mam tych RKS -ów

Zostaw merytoryczną opinię o POLMLEK/FORTUNA - Pułtusk

• Jak się pracuje w POLMLEK/FORTUNA?

Zobacz opinie na temat firmy POLMLEK/FORTUNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLMLEK/FORTUNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLMLEK/FORTUNA?

Kandydaci do pracy w POLMLEK/FORTUNA napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLMLEK/FORTUNA