Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Opinie o Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Go do togo

Praca jest ciężka. Wypłata na czas jest ok. Jak chcesz to pracujesz 8 h a jak chcesz zrobić nadgodziny to robisz. Ekipy są ok jest parę osób z Sosnowca którym wystaje słoma z butów. Nie rozumiem wpisów ludzi którzy tam pracują i narzekają, chyba czas na zmianę pracy

Remson

Mnie się dobrze pracowało, gdybym miał szansę wrócić na s-c to z chęcią bym wrócił.

Stały użytkownik
@Szwagier

Jak czytam te wszystkie negatywne opinie to tak jakby pisała to jedna moze dwie te same osoby, niezadowolone. Firma jest duża znana w całym kraju i Europie. Pracuje od 2 lat złego słowa nie powiem. Podejrzewam że to może być również działanie konkurencji

Łopatowy

Ludzie nikt was w tej firmie nie trzyma na sile.Pracuje tu rok sa lepsze i gorsze dni jak w kazdej pracy.Jak widze uzalajacych sie nad soba ludzi to proponuje dac wypowiedzenie danielowi i po problemie.Ps dzieki za wczorajsza wigilie bylo zaje.... ps2 Pozdro dla wywrotu jestescie nie do zajechania !!:)

Co wchodzi w socjal Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.?

Kiedyś co jakiś czas szukali posadzkarza i parę tu takich ofert było. Ale to 2022 rok. Kolega mi powiedział o firmie, ale właśnie nie widzę nic, żeby były jakieś rekrutację teraz, może tutaj ktoś coś wie? Taka stała praca tam, że nie ma żadnej rotacji?

Tommy Nowy wpis

Witam Z tego, co słyszałem to założyli chłopaki w firmie jakiś związek zawodowy...życzę im powodzenia, może to coś zmieni w kwestiach pracowniczych ;)

Cześć. Ktoś tutaj pisał, że można w miesiącu pracować nawet 300h. Na jakim stanowisku tak dużo nadgodzin? To naprawdę duża ilość godzin pracy - czy jest możliwość odmowy pracy po godzinach? Ogólnie to jak one są płatne?

Firma Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Mechanik samochodowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Rysio

Pytanie, czy praca jest na umowę zlecenie czy umowa o prace? I czy w normalnym limicie 168h wyjdzie się te 3500 na ręke? Bo jeśli zlecenie a do tego zasuw, jak czytam po 300h to szkoda prądu.Są firmy w okolicy które płacą 31zł /h na umowę o pracę, setki czyli 62zl za pracę w dni wolne a do tego nocki, premie itd a i tak rotacja ze względu na charakter pracy

Nie polecam tej firmy, wyzysk pracownika na maxa, praca ponad siły w ciężkich warunkach, nie ma limitu godzin można pracować nawet 300 a jak nie dajesz rady to już nie jesteś klepany po plecach przez Kierownika. (usunięte przez administratora).

Obecny pracownik

Dziwne te negatywne opinie jakby jedna i ta sama osoba to pisała. Pracuje od roku i zarabiam dobrze.

Były pracownik.
@Obecny pracownik

No widzisz a ja pracowałem na serwisie, nie chciałem zostawać dłużej tylko do 14 i byłem złym pracownikiem... Lepiej przelicz wypłatę ile godzin na nią pracujesz....

Obecny pracownik
@Były pracownik.

Tak się składa że co miesiąc liczę Jest ok 25pln/h na rękę

Ja w buchenie

Bardzo dobrze pozbyc tych co zamęt sieją. W Firmie robi się dobrze przez takich fermeciarzy tylko są problemy. Chwastów jeszcze trochę zostało

Milka

Zmień kondonie pracę jak ci nie pasuje. Nikt cie tam na siłę nie trzyma

Ruski Ład
@Milka

Zamilcz, nie robisz w tym (usunięte przez administratora) to głosu nie zabieraj, bo to cyrk, a nie praca, jak brygadzista nie ślepy, to bez zębów, albo leń z smartfonem, każdy tylko patrzy, żeby poobijać się i godzin dopisać. Każdy każdego na każdego szczuje, a już teksty, zrób im zdjęcie jak siedzą, to już bije rekordy. Uważasz, że to normalna praca, to życzę Ci powodzenia.

Izabela

oplaca sie pracowac tyle godzin ? Jak 300 h to tak z 5 tysięcy da się zarobić ?

DawnoEks
@Izabela

Co to za pytanie czy za 300h da się zarobić? powinno dać sięzarobić za średnio 168h a nie za 300.

Mar

Tak prawda

Czesław
@DawnoEks

Pytanie brzmiało, czy za 300 da się zarobić ponad 5k. Wiesz coś na ten temat czy nie?

Dawidos
@Czesław

Ale kto by chciał 300 godzin tyrke robić

Zofia
@Dawidos

to by nie wyszło przypadkiem 16 z hakiem na rękę po prostu? No niby nie każdy by chciał tyle robić ale chyba ludzie robili, skoro tak piszą? Ktoś inny to w ogóle o szóstce pisał, czyli to już rekord?

Pracowałem w Buchen kilka lat, może moje słowa okażą się dla kogoś pomocne. Rozmowa kwalifikacyjna w aucie pod bramą huty, nazwać to można łapanką, niestety byłem jednym z tych zwerbowanych w ten sposób. Na starcie obiecane (usunięte przez administratora) zł, za 200 h pracy w miesiącu, tak pan Kierownik zachęca do pracy. Realia pracy w Buchen? Takie, że na początku dowartościowanie kilku dniowe na łopacie na hucie, aby (usunięte przez administratora)mógł sprawdzić, czy się nadajesz do pracy. Potem rzut na robotę na serwisie i ciężka praca, bo nikt nie powie, że odkurzanie taśm wężem 100, albo 150 to miła i przyjemna praca. No jak zasuwasz jak osioł, nie pytasz czemu ciągle po 12h pracujesz i jesteś dumny ze swoich 250 h w miesiącu i pensji w okolicach (usunięte przez administratora)zł, wtedy kierownik wysyła Cię na wyjazd i jak raz pojedziesz, to będziesz jeździł aż padniesz. Na wyjazdach pokoje 3-4 osobowe, w hostelach 3 kategorii, na zagranicznych pojedyncze pokoje, tam idzie jakoś żyć ten miesiąc, czy dłużej. Niemniej praca zawsze po 12 h, bo przecież jedziesz na wyjazd zarobić, nikt nie pyta czy dajesz radę, czy masz dość, masz robić, bo (usunięte przez administratora)musi mieć robotę szybko zrobioną, bo kolejny wyjazd czeka. Pracując w Buchen stajesz się wędrownym (usunięte przez administratora), który robi w miesiącu półtorej miesiąca, albo i dwa. I cieszy się z wypłaty w okolicach 5000-6000 tys. Warunki pracy to albo pył, kurz i (usunięte przez administratora) często też gorąc (międzystropia, kotły), albo zimna woda (nawet zimą). Jeśli ktoś lubi zasuwać po 12 h piątek, świątek, nie ma swojego życia, chce życie oddać Bagiecie to dla niego idealna praca. Jeśli ktoś ma ciut oleju, to z czasem oleje tą pracę, kwestia ile psychicznie wytrzyma. Pracownicy firmy Buchen to zazwyczaj młode chłopaki napalone na robotę, niektórym szybko zapał mija i odchodzą, są też łaziki jak dwaj alpiniści z bożej łaski, albo sygnaliści donoszący na wszystkich i wszystkim, ale są też fajne chłopaki z którymi można się zakumplować. Niestety tych ostatnich mało,(usunięte przez administratora) Są to osoby uważające się za fachowców, znających się na robocie. Co to za sztuka odkurzać kurz rurą, albo polewać wodą z węża? Do tego trzeba habilitacji? Bo wiedzą jaką dyszę założyć na pistolet? a kogo to obchodzi? Z całego serca nie polecam nikomu tej pracy, chyba że ma ciągoty na bycie niewolnikiem, to wtedy to idealna praca dla niego . P. S. Wypłata w tej firmie wygląda jak losowanie audiotele, nie ważne ile godzin przepracujesz, nigdy nie wiesz ile zarobisz, przelew na konto to zawsze niespodzianka tygodnia.

Po tych innych wpisach to widzę, że Twoje 5-6 tysi musi być z nadgodzinami razem :)

Mar

Prawda

Go do togo

Remson

Cfel

Na łopacie to same lebry pracują. Najgorsze jednak lebry na serwisie na hucie.

Buchenowiec

Po ostatnich wpisach widać kto na forum wypisuje bzdury i sieje zamęt... Pan Gyt to Warot z drugim udarowcem... Najlepsi pracownicy buchena.... A przypomnij sobie jak było w Brembo ty dziadu....

Gyt

Jak komuś nie pasuje gwiezdny pył to może wyglądać jak przez okno w sango bango na zmianach ????

Ruska bagieta

Typowa praca na łopacie powodzenia wszystkim.

Buchenowiec

Koziołek nie kompromituj się juz bardziej. Wystarczy ty lebru. Naprawdę jest dużo lepiej bez ciebie . Ty podobno chciałeś wrocic do tej firmy co taki wyzysk robi. Hahaha

Jeremiasz

Najpierw narzekacie i szczujecie na firmę, a jak już ktoś się zwolni albo was zwolnią za wasze podejście do pracy ( to że macie " (usunięte przez administratora)" ) to wydzwaniacie za kilka dni do firmy zachwalając jaka to ona nie jest fajna i chcecie wrócić

Szwagier

Wszystkie negatywne opinie o tej firmie, to czysta prawda, (usunięte przez administratora) i prowizorka to podstawa w Buchen

Stały użytkownik
@Szwagier

Etatowiec
@Stały użytkownik

Człowieku co ty ćpiesz? Ty porównujesz Polski buchen do buchena w Europie??? Pewnie jesteś jednym z tych tłustych kotów kierownika i walczysz tu na forum zaciekle bo tobie nie jest źle....

Czy Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Student

W firmie zatrudniają studentów i tych co maja dodatkowa szkole do zaliczenia. Pogodzić wszystko jest trudno jest troche wyjazdów polskich i zagranicznych. Zarobki różne od 4 do 10 tysi w zależności gdzie pojedziesz + dieta ale to się należy. Praca różna raz lepsza raz gorsza. Dobre pieniądze są za od 200h tj 5000 w zwyz, .

Czy pracownicy w Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Bagieta

Nie

Dambudek

Pracownicy nie dogadują się między sobą bo pewien brygadzista ktotemu wszystko wolno (usunięte przez administratora)! wprowadza nieprzyjemna atmosferę zniechęcając do dalszej współpracy.

goryl

Kocham BUCHEN jest (usunięte przez administratora) :-)

Barbara
@goryl

Co....? Bo słowo ukryte :D Pewnie kogoś obrażałeś albo poleciałeś z wyzwiskami :D

Czy Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Traktorzysta

Pracuje się nie krócej niż 8h o nie dłużej niż 24h na dobę

Takserio
@Traktorzysta

Ty,tak serio? Mój mąż nigdy nie został w pracy na 24h a pracuje już tam 4 lata

Maja
@Takserio

Rozumiem, że użytkownik @Traktorzysta pisał o nadgodzinach - a w jaki sposób są one później rozliczane z pracownikami? Wiem, że w innych firmach czasem wypłacane jest za nie należne wynagrodzenie, a w niektórych są dni wolne do odbioru. Jak to jest w Buchen Industrial Services Polska?

Zostaw merytoryczną opinię o Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.