Opinie o Handlopex S.A. Filia w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Handlopex S.A. Filia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Handlopex S.A. Filia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handlopex S.A. Filia w Wrocław

Kamil Nowy wpis

Nie polecam firmy, zero BHP w pracy. W pracy są równi i równiejsi, Ty wracasz autem 50km a drugi gość ma busa pod dom. Płacą tyle że to śmiechu warte generalnie, najniższa krajowa się łapie ????. DziadBusTrans jak się patrzy. Jedynie co to nie puszczają busów przeładowanych. A ooponach klientów które spadają z 3 piętra nie wspomnę nawet.

Czy w firmie Handlopex S.A. Filia są regularne szkolenia pracownicze?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Handlopex S.A. Filia?

Stefan Nowy wpis

Nie warto tam iść... Kasa to niewiele więcej niż najniższa krajowa oraz podwójne standardy. Są kierowcy którzy mają busa pod dom i wracają po trasie do domu, podczas gdy inni tyrają na magazynie za te same pieniądze a na dojazdy wydają z własnej kieszeni. Ciekawe co na to PIP by powiedział.

Ka

Nie ma pracy zdalnej. Tel masz służbowy i kompa tez ale komp to padają i nic na nim nie zrobisz

Leszek
@Ka

To w trakcie lockdownu też nie pracowaliście z domu?

Kazek
@Leszek

A jak?

Dawid
@Kazek

No tak. Trudno w serwisie opon pracować zdalnie. A jak teraz z zarobkami? Można wyciągnąć dobrą kasę jakbym chciał aplikować? Podpowiesz mi coś?

Kazik
@Dawid

Można. Próbuj.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Handlopex S.A. Filia się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Jak jest z pakietem medycznym w Handlopex S.A. Filia? Można dołączyć rodzinę?

Ka

Tak jest możesz dołączyć.

Leszek
@Ka

Firma gwarantuje jeszcze jakieś inne benefity oprócz tego pakietu?

Jakie firma ma podejście do klientów ?

xxx
@Michał

uważam że dobre

Handlopex opinia

Ponoć pracownicy z Wrocławia dzwonią po filiach w całej Polsce i skarżą się bądź żalą ze we Wrocławiu jest fatalna atmosfera ponoć Kierownik taka funduje. Prawda?

Odpowiadam
@Handlopex opinia

Zgadzam się, a tak narzekali na Kubicę, z deszczu pod rynnę to mało powiedziane

Wrocław

Czy zakompleksiony Impotent Rafał dalej jest kierownikiem filia Wrocław? Chciałabym aplikować

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Handlopex S.A. Filia? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

????

odbiera się wolny dzień

Robert

@pracowalem a dlaczego się zwolniłeś ? Co było powodem?

@Robert

Bo Moje obawy że Laba zostanie kierownikiem się sprawdzily. Współczuję całej załodze pracować z kolesiem Rafalkiem nic dobrego z tego nie będzie ale on głęboko w To wierzy :D

Prcowalem

Nie pracuje od dłuższego czasu w firmie hanslopex i osobiście nie mam nic do ludzi tam ani całej załogi, miałem okazję pracować z obecnym Kierownikiem jak był jeszcze takim cudownym handlowcem. Myślę że bardzo szybko bym zwolnił jakbym takiego człowieka miał nad sobą i niestety to przykre stwierdzenie, no ale cóż.. kto się ma poznać pozna prędzej czy później .

Mariusz
@Prcowalem

Co Cię skłoniło do rezygnacji z pracy? możesz to doprecyzować?

Pracowalem
@Mariusz

Zmęczenie materiału z pewnością najbardziej, pozdrowienia dla kierownika Rafała. PS : proponuje Rafciowi zrobić dwie przednie jedynki dopiero się uśmiechać fałszywie.

@Pracowalem

Aaauuuu! Kurtyna. Kto robi zrzutke na dentyste dla Rafalka? Chętnie mu parę zł wrzucę na przednie ząbki? Taki niby nowo bogadzki..... Kto go wogole nominowal na miejsce kiero haahaha

jasiu śmietana
@Pracowalem

na wuj mu robić te jedynki jak zaraz mu wybiją bo tak go wszyscy kochają haha

Znawca firm

Trzeba przyznać że na przełomie 2018/2019 jak odeszło kilka osób i na miejscu kierownika fili został ZNAJDA, to zaczęła się tam lipa. Ludzie gadają na bok na magazyn, nikt nic niewie. Kierownik tej fili widzi własne ego, a tak naprawdę życiowy przyglup bez obiekcji a za plecami ma toksyczna żonke która się prawdopodobnie wczuje w rolę doradcy kierownika haha. No i CIAO haha

Kolega

Po ilości komentarzy widac że Rafi CIAO CIAO. Nie ma pochlebnych opini w firmie Handlopex. Kolesiostwo nic więcej i banda jego przydupasow robi swoje

Mariusz

Dzień dobry, Czy ktoś mógłby udzielić mi informacji, gdzie należy szukać aktualnych ofert o naborach? Na stronie Handlopexu niestety nic nie znalazłem. Interesują mnie też warunki pracy na stanowisku Handlowca. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

@Mariusz

Nie ma rekrutacji. Poprzedni kierownik odkąd odszedł rekrutację są wewnętrzne /czytaj po znajomości, najlepiej "kierownika"

Jaki jest wkład kierownictwa Handlopex S.A. Filia w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kto takie głupie pytania zadaje!? Wkład kierownika w atmosferę na fili to jakieś 90 %.

"znawca firm"

Pod nickiem kryje sie "kierownik "tejże firmy , zakompleksiony Pan, zadufany w sobie widzący tylko czubek własnego nosa, ktory na posadzie jest od lutego br, dno i wodorosty.

znawca firm

wrocław teraz jakieś pindy zatrudnia oj będzie się działo w serwisach oponiarskich na Dolnym Sląsku oj będzie się działo ;-) hahaha!

No!

W całym Handlopexie podjeście do pracowników jest takie, że handlowiec to zło konieczne, a kierowca i magazynier to święte krowy, którym wszystko wolno, a od siebie w sumie nic nie muszą. Więc jak już ktoś koniecznie chce tam pracować w jakimkolwiek oddziale, bo to już nie mówię tylko o Wroclawiu, to polecam na kierowcę :) Ale dużych wypłat i tak się nie spodziewajcie, bo one się skończyły naście lat temu ;)

@No!

Ciekawe skąd to wywnioskwales po to jest się handlowcem żeby co sprzedawać a jak chciałeś " nic " nie robić trzeba była aplikować na inne stanowisko

samo sedno

firma najprawdopodobniej prowadzi fikcyjne rekrutacje, wybrany kandydat jest już dawno znany i jest to zapewne dobry znajomy kierownika oddziału, wynika to jasno z jego podejścia do tematu rekrutacji już w trakcie samej rozmowy telefonicznej i zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną, stąd nie polecam tej firmy, gdyż wyniki rekrutacji są od samego początku świetnie znane!

@samo sedno

dokładnie tak jest

@samo sedno

czereśniaki obstawiają firmę swoimi rodzinami i znajomymi, to już ich prywatny folwark, a nie firma!

samo sedno

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła! unikać jak ognia!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Handlopex S.A. Filia - Wrocław

• Jak się pracuje w Handlopex S.A. Filia?

Zobacz opinie na temat firmy Handlopex S.A. Filia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handlopex S.A. Filia?

Handlopex S.A. Filia