Redmond

dolnośląskie

Opinie o Redmond

Gal Anonim 2016-06-26 17:46:38
Szkoda, że firma sama o sobie dodaje opinie gdzie się da. To robi się już po prostu żałosne! Raz się komuś spodobało i tak już idzie. Powiem od siebie (prawdę) - niskie zarobki, jak się nie ma pleców, zero jakichkolwiek możliwości rozwoju, jak nie ma się dobrze gadane, nie trzyma się z kim trzeba i zaczyna upominać o swoje, monotonia lub stres i praca pod presją czasu, wykształcenie możesz mieć, a i tak Cię nie docenią. Fajnie się latami uczyć, a potem masz zarobki parę złotych większe od sprzątaczki. Poniżające, ale prawdziwe. Miejsce tylko dla tych, którzy idą przez życie rozpychając się łokciami.
Gal Anonim 2016-06-26 17:48:22
amqa 2016-07-02 20:25:33
ttyle piszesz o zarobkach a jednak konkretnej stawki nie podajesz, taki z ciebie anonimowy bohater - a czty ktoś jest w stanie mi podać info czy Junior Key Account Manager jest u was nadal poszukiwany?
Zostaw swoją opinię o Redmond - dolnośląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Redmond