Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.

Administrator Nowy wpis

W mieście Gdańsk były ciekawe oferty pracy na Sprzedawca. Co powiecie o zarobkach w firmie Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.?

CW Nowy wpis

Firma szuka sprzedawców do kilku swoich lokalizacji, niestety nie do Łodzi :( Wiecie może, czy planowane są tu jakieś przyjęcia? Lub jak często zdarzają się rekrutacje dla sprzedawców? W ofercie nie uwzględnili widełek, ale napisali o atrakcyjnym wynagrodzeniu z systemem premiowania. Ile wynosi podstawa? Na premię pracuje się indywidualnie, czy może liczy się target całego sklepu? Jak tam nastroje w zespole, kwestie grafiku? :)

Pit Nowy wpis

Nie pracuję tam na stałe wykonuję pracę jako firma zewnętrzna i patrząc na tą firmę myślę że ludzie nie mają tam źle wręcz przeciwnie uważam że jest Ok nawet pracownicy dostają codziennie catering

Czy Hexeline Sp z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Były pracownik Nowy wpis

Tak

Sprzedawca

Składałam aplikację na stanowisko kierownika sklepu w rekrutacji ukrytej na jednej z platform pośrednictwa pracy. Kilka dni później zadzwoniła do mnie roztargniona kobieta, która w kilku zdaniach zakomunikowała, że przeszłam do drugiego etapu rekrutacji i czy mam ochotę się spotkać. (usunięte przez administratora)e chodzi o stanowisko kierownicze. Moje rozczarowanie pojawiło się równie szybko jak telefon z samego rana. Nie wiem z kim rozmawiałam, osoba po drugiej stronie nie przedstawiła się. Podano mi jedynie nazwę firmy, adres spotkania i stanowisko. Zaznaczyłam, że to musi być pomyłka, bo aplikowałam na stanowisko kierownicze, nie konsultanta ds. obsługi klienta. Kobieta była zażenowana moim jasnym sprzeciwem odnośnie aplikacji i stwierdziła, że otrzymała informację o takim stanowisku od Działu Kadr i koniec dyskusji. Podziękowałam i na tym sprawa się zakończyła. Firma prowadzi rekrutacje ukryte, które nie przekładają się na rzeczywistość.

Zaproponowane stanowisko nieadekwatne do moich potrzeb i pożądanego stanowiska.

Czy Hexeline Sp z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

nie

Nie ma nic takiego jak ,,luźne piątki" ! :D Pracujesz normalnie, czyli w centrali 8-16, a w salonie np. 9-21.

@Mała

polecam firmę pracuję kilka lat w Hexeline i bardzo sobie chwalę prace ,finansowo również

Małgorzata
@@Mała

A na jakim jesteś stanowisku i jak kształtują się zarobki? Szukam fajnej pracy dla męża :)

Magda

Prawda jest taka że traktuja tam ludzi jak te dwie (usunięte przez administratora) same mają że soba problem. Nie wiem jak to określić ale upokorzenia jakie z ich steonubdoznalam za serce włożone w pracę to cios poniżej pasa.(usunięte przez administratora) To jest po prostu porażka strata czasu i żal podawania łachów starej kolekcji klientkom, które liczą że kupi a coś konkretnego. Ludzie omijakcie to miejsce szerokim lukiem. Bez odbioru.

Krysia
@Magda

Magdo, co prawda ja osobiście źle nikomu nie życzę ,to zgadzam się z Tobą w 100%, jeśli chodzi o opinię o firmie hexe i jej właścicielkach. Najgorsza praca , jaką miałam i to cud ,że jeszcze utrzymuje się na rynku

Gwiazda
@Krysia

No właśnie utrzymuje się ,a to może świadczyć o tym ,że większość opinii jest nie adekwatna do sytuacji i po prostu podkoloryzowana.

Małgorzata
@Gwiazda

No niekoniecznie, powodów i sposobów może być wiele żeby się utrzymywać, a myślę że opinie nie są wyssane z palca. Wiadomo że ludzie piszą w wielkich emocjach i nie zważają na słowa, ale nie uważam by kłamali.

Zosia

Nie polecam pracy w tej firmie. Płacą najniższą krajowa, uważają się że prestiżową markę a tak nie jest. Traktują pracowników jak śmieci. Nie polecam!!!

Irena
@Zosia

Właśnie szukałam czegoś o pracy w Hexeline. Najniższa krajowa brzmi mało zachęcająco, szczerze mówiąc. A oprócz tego macie jakieś premie?

Zosia
@Irena

Jak sklep wyrobi plan ( a to jest zazwyczaj rzadko)

Gwiazda
@Zosia

To nie prawda, że płacą najniższą krajową wręcz przeciwnie jeśli lubisz swoją pracę i chcesz pracować to firma docenia sama przeszłam to na własnym doświadczeniu

Anita

Jakieś podpowiedzi o ewentualnej pracy w firmie byłyby mile widziane na forum.

@Anita

Jeśli potrafisz zrobić dzienny 10000 to możesz liczyć na dużą pensję.

Wiedźma
@były pracownik

To nie prawda, tak myślą ci którzy nigdy takiego paragonu nie zrobili. Nie ma specjalnych premii za duży paragon. Teraz wogóle nie ma żadnych premii. Kiedyś przed pandemią były nagrody za 3 najwyższe paragony w roku. I był to bon na zakupy w Hexeline. Ekstra kasy to tu nie wyciśniesz z niczego.

Warmińska
@były pracownik

W Olsztynie robiłyśmy wielkie paragony i miałyśmy z tego profity, naprawdę ????

Damara

A może ktoś wie jak pracuje się w środku czyli wzorcownia, szwalnia, ogólnie proces produkcyjny, przed wstawieniem rzeczy do sklepów.

Jak długo trwa proces awansu w Hexeline Sp z o.o.?

Nieobecna

Tam nie ma awansu.

Piotruś

Przestaliście być aktywni na forum, czy to ma związek z aktualna sytuacją?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Hexeline Sp z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nieobecna

To zależy na jakim stanowisku.

Cye

Nigdy nie sugeruje się opiniami z internetu, natomiast żałuje, ze w tym wypadku nie postąpiłem inaczej. Brak szacunku do kandydata i czasu poświęconemu na rozmowę. Pomimo zapewnieniom o informacji zwrotnej brak jakiejkolwiek wiadomości ze strony Pana Piotra. Nawet nie wysilił się odpisać na wiadomość z prośba o decyzje.

Jerzy
@Cye

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, w której brałeś udział osoba, która ją prowadziła, sprawdzała może w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności potrzebne na stanowisku, którego dotyczyła rekrutacja? Chciałbym dowiedzieć się również, czy podano Ci w trakcie rozmowy warunki zatrudnienia? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

Jakiś czas temu przeszłam rekrutację z Panem regionalnym Piotrem na stanowisko kierownika do jednego z warszawskich salonow, po 1 spotkaniu dostałam telefon ze Pan Piotr zaprasza do 1 z salonów na dzień próbny, zanim się pojawiłam w salonie zostałam uprzedzona przez Pana P że w razie pytań zespołu jestem kandydatka na sprzedawcę - jeszcze pracujący kierownik przebywał na urlopie - pełna konspiracja. Po tym dniu próbnym Pan Piotr czekał na telefon ode mnie - jak moje wrażenia i czy jestem zainteresowana pracą, na moje potwierdzenie że tak jestem, ale chciałabym znać dokładne warunki zatrudnienia, stawkę itd. podpisać umowę. Pan P. się zgodził i umówił się ze mną na spotkanie poza salonem w centrum miasta, ku mojemu zdziwieniu przyjechał bez umowy zapraszając do Łodzi na spotkanie kierowniczek i przede wszystkim miałam poznać Panią Prezes. Pan Piotr bawił się w kotka i myszkę czekałam dzwoniąc i pytając w SMS o dokładny adres w Łodzi gdzie to spotkanie się odbędzie, pan Piotr pisał że wysłał info ale jakimś cudem nie doszło więc prosiłam o ponowoenie i tak w kółko w końcu dotarło do mnie ze to żenujące zagrywki a nie chęć współpracy, do dziś nie otrzymałam informacji, żadnego telefonu, że oferta jest nieaktualna, tym czasem co chwila w internecie kolejne ogłoszenia na kierownika do Warszawy. Szkoda bo ubrania piękne i mam zasoby by ten salon z powodzeniem poprowadzić może stawka z mojej strony była zbyt wysoka do możliwości firmy ale przecież można podziękować takiemu kandydatowi lub zwyczajnie nie proponować współpracy i a nie zwodzić tygodniami, wszystko trwało jakieś 3tyg. od 1 spotkania. Moje sugestie dla Hexeline Sp z o.o.: Kadra zarządzająca powinna kierować się uczciwymi zasadami i odpowiedzialnością Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Być uczciwym, tworzyć pozytywny wizerunek realny firmy nie tylko PR, bo już przy 2 spotkaniu z reprezentantem firmy można było wyczuć że przełożony jest nie uczciwy.

Rita
@Kasia

Taki jest Pan Piotr,jedno obiecuje, a robi co innego nie informując.Masz chyba jednak szczęście, że tam nie pracujesz,ja pracowałam 3 miesiące i to były najgorsze miesiące jakie przepracowalam w swoim życiu, a doświadczenie mam duże.

Maja
@Rita

Czy możesz podzielić się większą ilością informacji dotyczących zatrudnienia w Hexeline? Interesuje mnie między innymi umowa na jaką można liczyć na początku współpracy i jak zmienia się ona wraz ze stażem pracy. Użytkowników również może zaciekawić, jak ten pracodawca wywiązuje się z tej kwestii.

Jacek

"Bo życie to sztuka wyboru" takim właśnie hasłem wita nas firma Hexeline na swojej oficjalnej stronie internetowej. Próbowałem znaleźć informacje na temat ewentualnych przyjęć w tej firmie, jednak nic takiego nie znalazłem. Ktoś z Was ma wiedzę, czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników? Zastanawia mnie, czy firma preferuje zatrudnienie tylko i wyłącznie zaufanych osób z polecenia, czy może prowadzone są również rekrutacje dla osób z zewnątrz? Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie przedstawić, jak to wygląda.

Magda
@Jacek

Człowieku daj sobie spokój z pracą w tej firmie.

stylistka

Pracuję w firmie HEXELINE od lat. To rodzinna firma z tradycjami. Nikt dotąd nie dbał tak o więzi miedzy ludźmi i o posznowanie drugiego człowieka. Czuję się częścią tej firmy . Mam ogromne wsparcie ze strony właścicieli i kadry kierowniczej. Tworzymy profesjonalny zespół . Przykro czytać podobne opinie. Każdy ma taką prawdę na jaką zasługuje.

niezapominajka - BB
@stylistka

Droga Stylistko! Chyba ci dobrze zapłacili za taki wpis - pracowałam w tej firmie 4 miesiące temu - rodzinna firma i wsparcie o czym ty piszesz to bzdury ????? Nie warto tam pracować i składać aplikacje !

Ani I'm

Żalosna wypowiedz !!!

Majka82
@stylistka

Witam . Obecnie mieszkam w Irlandii i po 10 latach planuje powrot .doswoadczenie w branzy modowej ogromne na stznowisku menagerskim rowniez .b.fobra zmajomosc ang. Na jakie wynagrodzenie mozna liczyc na takim stanowisku ? Jakie sa realia zarobkowe ...pozdrawiam i z gory dziekuje za opinie :)

Firma ma lata świetności dawno za sobą. Praca w tzw centrali do klimaty w stylu lotu nad kukułczym gniazdem. Pretensje do rynku przez duże r a do zaoferowania na każdym poziomie absolutne minimum. Nie polecam nikomu.

Patrycja
@anonymous

Co zatem firma Hexeline ma do zaoferowania swoim pracownikom? Czasami coś co dla jednych jest absolutnym minimum dla innych może okazać się czymś więcej niż ma do zaoferowania jego aktualny pracodawca. Dlatego zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi.

Paula Łódź

Witam Bardzo proszę o opinie na temat pracy i zarobków na magazynie w Łodzi przy Puszkina.

Patryk

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

@Patryk

Chyba źle słyszałeś

Zostaw merytoryczną opinię o Hexeline Sp. z o.o. Sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Hexeline Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Hexeline Sp. z o.o. Sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hexeline Sp. z o.o. Sp.k.