Opinie o Eneva Telecom w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eneva Telecom. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eneva Telecom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eneva Telecom w Łódź

Ilona Nowy wpis

Nie widziałam żadnych aktualnych ofert pracy do firmy Eneva, ale dla pewności zapytam jeszcze tutaj, może Wy coś wiecie. Czy firma naprawdę nie ma obecnie zapotrzebowania na pracowników?

Nico Nowy wpis
@Ilona

Bo to firma padnięta. Podpisują tylko jakieś umowy z pracownikami Huapolu (ci sami właściciele) i nie płacą od tego zobowiązań. Opinia o tych firmach jest jednoznaczna - omijać z daleka !

BucKozakier Nowy wpis

Krzysiu

Czy w Eneva Telecom zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Łódź i okolice

Tej firmy już nie ma zostały tylko długi w ZUS'ie i dla podwykonawców oraz firm którym nie zapłacili za usługi floty samochodowej .

hkjiouiio Nowy wpis
@Łódź i okolice

Ta firma a w zasadzie seria firm to ten sam wielokolorowy kameleon który co kilka lat zmienia nazwę na inną.

Mariusz

Jak z weekendami w firmie ?

Jur

Szukam ludzi do pracy przy światłowodach i miedzi na terenie Trójmiasta i okolic 666 025 351

Gregor

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można napisać?

SwiatlowodyFTTH

Wszystko co tutaj piszcie tyczy się też HUAPOLU i to w 2018 roku ? Bo widzcie to jest jedyna firma na moim terenie, która jako jedyna właśnie robi rzeczy typu światłowody, naprawa linii itd. - ja akurat z Limanowej . Znaczy jest coś jeszcze w Limanowej , ale w Huapolu powiedzieli że wyrażają chęć zatrudnienia na okres próbny umową o pracę tylko jak przeczytałem te komentarze to nie wiem czy warto teraz dzwonić do tego dyrektora / kierownika. Akurat lubię tego typu rzeczy związane ze studzienkami, światłowodami , kablami itp. dlatego też taka praca byłaby dla mnie jak najbardziej odpowiadająca , ale patrząc na to co napisałeś odechciało mi się, więc jak to z tym jest ? Tyczy się to też obecnie Huapolu - Strefa Tarnów i Limanowej czy nie ? Czy to tyczyło się tylko Enevy zanim Huapol jej nie przejął - a więc w związku z powyższym moje pytanie jest następujące : czy dalej jest to samo co opisałeś w tym HUAPOLU , czy te sytuacje miały tyczyły się tylko Enevy czy tyczy się to obecnie tak samo HUAPOLU i nic się nie zmieniło po powstaniu HUAPOLU ? I co radzicie bo chciałbym taką pracę podjąć ale za dużo opcji w Limanowej nie ma , bo tak jak powiedziałem mało tutaj jest takich firm co robią tego typu rzeczy. PROSZĘ SERDECZNIE O POMOC I O OPINIĘ W TEJ SPRAWIE . ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO KONTAKTU MAILOWEGO : matrixspace3000@o2.pl

www
@SwiatlowodyFTTH

Nie pakuj się w tą firmę jest niewypłacalna wielu ludzi tam pracujących przypłaciło to zdrowiem, popytaj innych to ci powiedzą, zresztą jest wiele innych normalnych firm w tej branzy i spokojniesza i lepiej płatna praca, wielu uciekło z tej firmy do innych i nie narzekają

monteros
@SwiatlowodyFTTH

Huapol i eneva to tylko zmiana nazwy firmy. Nic wiecej jeśli chodzi o typ pracy i pracowników.

stary wyjadacz
@SwiatlowodyFTTH

Dokładnie tak jak mówią przedmówcy. Eneva to dokładnie to samo co huapol. Firma jest niewypłacalna. W autoryzowanych serwisach maja takie dlugi, ze niektore pojazdy sa "aresztowane", a kolejnych nawet nie chca naprawiac. Żeby to ominąć kupują teraz fordy, haha. Byłem raz w limanowej na wsparciu. Rejon totalny (usunięte przez administratora) brak ludzi, pozatrudniani ukraińcy do noszenia drabiny. Nie licz, że bedzie pracować w samej limanowej, tylko na wioskach w okół. A tak to dopiero jest sieka. Przy szukaniu punktów dostepowych, klientow i lokalizacji uszkodzonej linii napowietrznej idącej przez góry dostaniesz szału. Na umowie dadzą Ci najniższa krajową + dodatkową umowę z premią. Premia nadawana jest od tako jaki mają humor dyrektorzy, możesz dostać 10zł a możesz nie dostać nic, bo jak to tłumaczą "wskaźniki są słabe". Sprzęt tragedia, brak mierników do podstawowej pracy, uszkodzenia na linii musisz łapać "na słuch" - dosłownie. Gdy popełnisz błąd, Orange na firme nadaje karę, oczywiście oni ją płacą, ale tobie zabierają z premii, kwoty setek. A nie da się być perfekcjonistą w tej robocie, tym bardziej bez sprzętu. Oczywiście huapol pracuje 365dni w roku, także święta i sylwester - także... :) Za te pieniądze szkoda zachodu, więcej nerwów stracisz niż to wszystko jest warte. Odpuść sobie bo będziesz żałować. ps. dadzą Ci do podpisu umowę lojalnościową, że jak się wcześniej zwolnisz niż 1-2 to płacisz karę, bodajże 5 tysięcy.

gfdghgtr
@stary wyjadacz

Jakby pracownicy nie musieli spać to kazano im nie spać tylko pracować. (usunięte przez administratora) i tyle

Łysa pała

Na Saczu dyrektor obiecuje spotkania a dzień przed spotkaniem odwołuje je. Kazuje zostać dłużej, a potem (usunięte przez administratora) premie. Mówi że od nowego roku będą podwyżki a jak przychodzi co do czego to nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Przyszli młodzi pracownicy, pracują po okolo 4 - 6 miesięcy i do tej pory zero sprzętu a już o zabezpieczeniu BHP nie wspomnę. Materiały kazuja nam za własne pieniadze kupować a potem zwlekają z oddaniem. Decyzje ustalane dzień wcześniej są bardzo często anulowane i prace robione są pod dyrektora. Najlepsze jest to że jak poleci się pracownika to dostaję sie 1000zl. Oczywiście totalna ściema. Kilka osób tak wkrecilo osoby i zero kasy. Premia też jest (usunięte przez administratora) Nie wiadomo co za co i ile?. Dno!!!!!!!!!!

drucik
@Łysa pała

Tak samo jest w Łodzi . Najgorsze jest to że nie płacą ZUS!!!

Harry
@Łysa pała

Teraz to się nazywa Huapol?

Harry
@Łysa pała

Kazuje zostać dłużej,kazują kupować materiały-na jakiej podstawie i czy jak nie kupicie materiałów to co-nie robicie np instalacji ?

limanowa91
@Łysa pała

Chciałbym pracować przy światłowodzie lub utrzymaniu linii telefonicznych pod warunkiem że nie ma prac wysokościowych. Możesz coś na ten temat powiedzieć ?

limanowa91

Jestem z Limanowej.

gfdghgtr
@Harry

Może się nawet nazywać Piękna Telekomunikacja a to i tak takie samo badziewie i wyzysk, nawet chyba adres siedziby się nie zmienił, zmienia się tylko nazwa i warunki pracy na coraz gorsze

Eneva

Największym problemem tej firmy jest to że nie mają szacunku do pracownika i nie zauważają tego. Dlatego wprowadzają te "przymusowe umowy" typu jak się sam zwolnisz do płacisz karę itd. Z tego braku szacunku do pracownika wynika to tyranie po 12h i w weekendy. Zarejestrowywanie na najniższą krajową a reszta z umowy zlecenia (tylko że z tego składki nie idą nigdzie). Pracownik nie jest niewolnikiem i jak ma inną opcję to odejdzie tam gdzie są lepsze warunki, zawsze tak było, jest i będzie.

Mieczysław
@Eneva

Nie rozumiem Twojego stwierdzenia o przymusowych umowach. Dlaczego musisz je podpisywać? Czy mógłbyś to wyjaśnić? Za pracę w weekendy dostajesz dodatkowe wynagrodzenie? Jakie bonusy oferuje pracodawca? Nikt wcześniej nie napisał nic na ten temat, a dodatki do pensji są ważnym aspektem zatrudnienia.

Eneva
@Mieczysław

Czego nie rozumiesz ? wymyślili takie umowy lojalnościowe że jak się wcześniej zwolnisz z tej firmy to płacisz kare - nie wiem czy to legalne w ogóle coś takiego jest ? to świadczy jaką przyjemnością jest praca w tej firmie ;)

Janusz13

Witam, czy ktoś z pracowników Enevy albo Huapol może napisać, dla jakich firm zlecenia wykonują te spółki? Wiem, że Orange Polska, czy dla kogoś jeszcze?

ODP
@Janusz13

Dla Netii też świadczą usługi

@ODP

Z tego co wiem to tylko dla Orange, a Netia jest pod utrzymaniem OPL. Tak samo inni operatorzy, T-Mobile, P4 itd.

Edyta

@Józef, czemu masz taką opinię o firmie? Uważasz, że niektórzy pracownicy mają większe poparcie? A jak wygląda Twoje zatrudnienie? Czy mógłbyś napisać jakie warunki pracy proponuje pracodawca i jakich kwalifikacji wymaga na Twoim stanowisku? Czy możesz liczyć na szolenia lub dodatki do wynagrodzenia takie jak premie lub pakiet socjalny? Czy uważasz, że firma jest rozwojowa, inwestuje w pracownika i można z czasem liczyć na awans i podwyżke?

www
@Edyta

Edyta w tej firmie nie ma mozliwości normalnej pracy, nie ma normalnych ludzi, ci którzy mieli szacunek dla siebie odeszli sami, reszta nie ma jaj żeby podjąć decyzje i iść do innej pracy lub do pracy w tej samej branży ale lepiej płatnej i spokojniejszej.

Edyta

Szukam informacji o warunkach zatrudnienia w Eneva Telecom. Czy są na forum pracownicy tej firmy i mogliby przybliżyć realia pracy w tego pracodawcy? Chodzi mi o warunki zatrudnienia. Czy od ostatnich wpisów coś się w firmie zmieniło? Czy są obecnie poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

Józef
@Edyta

W tej firmie bez układów nie przetwarwa się za długo. Więc nie dziwi chyba to nikogo że każdy gra do swojej bramki.

?Niezależny!

Sukces Solidarności w Volkswagen Poznań. Zarząd firmy podjął decyzję o zatrudnieniu na umowę o pracę osób wykonujących pracę w Volkswagenie, ale zatrudnionych przez Agencję Pracy Tymczasowej.

Huapol nie płaci składek ZUS pracownikom !!!

Edyta

@Andrzej, taka rekrutacja o której piszesz jest bardzo nieprofesjonalna. Czy inne rozmowy o pracę też się tak odbywają? Piszesz o warunkach pracy. Czy mógłbyś przybliżyć tą kwestię? Czy delegacje są dodatkowo płatne? Jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Mam tu na myśli pakiet socjalny, premie lub szkolenia. Co mógłbyś powiedzieć o atmosferze w pracy i relacjach ze współpracownikami? Zachęcam Cię do dodania opinii o pracodawcy.

Właśnie w Krośnie gość wszystkich umówił sobie na 11:00 i 40 chłopa czekało pod drzwiami jak frajerzy. Generalnie wszyscy skierowani z PUP i tylko chcieli pieczątkę a nikt nie był zainteresowany pracą w takich warunkach i za takie marne pieniądze. Rekrutujący wogóle nie miał pojęcia na jakie stanowisko kto aplikuje - ogólnie masakra i brak profesjonalizmu. Nie polecam a wręcz odradzam takich pracodawców !!!

qwe123

Mam także pytanie dotyczące tej pracy jak jest w regionach Krosna, bo pojawiła sie oferta i mam iść na rozmowe szukają ponoć 10 osób wie ktoś coś ? :)

Etonek

Witam. Panowie jak jest z wypłacaniem diet za delegacje za 2017 rok. Nie wypłacają od lata tamtego roku. Niektórzy mają nie wypłacone nawet po 1500 pln. Tak jest w centrum, czy gdzie indziej też?. Może mamy o tym zapomnieć, i ze spuszczoną głową dać się okraść?

monterek
@Etonek

Nic nowego, tak było i będzie. Zawsze można kogoś wykiwać.

87654uyt
@Etonek

ucieka uciekac uciekac nie robic na dziadow, to jest ratuj dziada

Olo

A Gdynia czeka!!!

Edyta

@SwiatlowodyFTTH nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na pytania, które zadałeś na temat pracy w firmie Eneva Telecom. Ale skoro już się interesujesz pracą w tym miejscu to może warto żebyś spróbował. Wtedy sam na własnym doświadczeniu się dowiesz wszystkiego, a jednak własne odczucia są najcenniejsze, prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Eneva Telecom - Łódź

• Jak się pracuje w Eneva Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Eneva Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eneva Telecom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eneva Telecom?

Kandydaci do pracy w Eneva Telecom napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eneva Telecom