Opinie o Lex Nostra Maciej Lisowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lex Nostra Maciej Lisowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lex Nostra Maciej Lisowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex Nostra Maciej Lisowski w Warszawa

Lena Nowy wpis

Mnie bardzo pomogli w 2018 r. Polecam. Sa skuteczni. Nie warto beach adwokata do zadnej sprawy tylko LEX NOSTRA napisza czarno na bialym a adwokat zawsze wydziwia - tego nie moge napisac, boje sie swojej ora itd

Były pracownik Nowy wpis

Miejsce do zlikwidowania. Zatrudniają człowieka, nie płacą, sądzą się w sądzie pracy, odraczają wszystko jak tylko można...i od nowa..

czyzyk Nowy wpis

Prowadza moja sprawe od ok 5lat o informacje musze sam prosić bo nikt mnie nie informuje co sie dzieje .

Andrzej Nowy wpis

@Katarzyna pani Katarzynie będę wdzięczny za kontakt: 607685337 Dziekuje

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lex Nostra Maciej Lisowski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Katarzyna

Niepłacenie Kolejną, trzecią kategorią grzechu wołającego o pomstę do nieba jest niepłacenie robotnikom. Niestety dotyczy on naszego świata w bardzo wielu aspektach. Nie chodzi jednak tylko o miejsca pracy wyzyskujące masowo ludzi, ale to są sprawy także bardzo codzienne, dotyczące wszystkich, którzy mają wokół siebie kogoś zależnego od nich finansowo. Wszelkie niepłacenie ludziom wynagrodzenia za ich pracę bądź przetrzymywanie go to grzech wołający o pomstę do nieba, czyli grzech szczególnie dotykający serce Pana Boga. W naszych czasach koniecznie trzeba sobie o tym przypominać, ponieważ niestety połowa świata finansowego, biznesowego lub pracowniczego funkcjonuje w tym grzechu.

@Katarzyna

Owszem, za pracę należy wynagradzać. Ale czy wskazanie im na to w jakikolwiek sposób może coś zmienić w tej firmie? Bo chyba to jasne, że jest to jednoznacznie złe. Tylko pytanie czy firma kiedykolwiek zobaczy i naprawi swój błąd?

Andrzej Z.
@Katarzyna

Dzień dobry, jestem dziennikarzem, proszę o kontakt: zygmuntowicz@protonmail.com

@Andrzej Z.

Dzień dobry, będzie miał Pan zamiar napisać o tym wszystkim gdzieś?

Nie podejmować żadnej współpracy!! Totalny brak szacunku dla pracowników! Lisowski nie płaci pensji i nie widzi w tym problemu..

Justyna

A co takiego robią, że stwierdzasz, że nie mają szacunku. Poza tym brakiem wypłacania pensji? Trochę dziwne dla mnie. Nie było umowy?

white

nie rozumiem tej nienawiści..

@white

A co w tym komentarzu tak bardzo zawistnego było? A Ty co, masz dobrą opinię o firmie i ta fala hejtu jest według Ciebie totalnie zbędna?

Nie wypłaca wynagrodzenia. Znęca się nad Swoimi pracownikami.

Nie wypłaca wynagrodzenia.

Były Pracownik

(usunięte przez administratora) ! Znęca się nad Swoimi pracownikami. Łamie prawo. Nie wypłaca wynagrodzenia !

Iza
@Były Pracownik

Może warto to zgłosić odpowiednim instytucjom, skoro to tak poważny temat, że aż napisałeś tu kilka postów, zamiast jednego?

Były Pracownik

(usunięte przez administratora) ludzi nie wypłaca wynagrodzenia - omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) Lisowski (usunięte przez administratora) ludzi ! (usunięte przez administratora) ! Znęca się nad Swoimi Pracownikami !

Nigdy nie płaci wynagrodzenia na czas!! Bajkopisarz..

praktykant

a ja bylem praktykantem w fundacji i jestem wdzięczny ze moglem nauczyć się wiele i otrzymałem pozytywne referencje, które pomogą mi w przyszłości znaleźć pracę. nie czytajcie tych negatywnych wpisów bo to jest przez jedna osobę ciągle umieszczane.

@praktykant

zgadzam się

Asiula

A czy niewypłacenie wynagrodzenia nie jest wystarczającym powodem do rozpaczliwych postów? Ja nie byłam wolontariuszką, tylko doradcą klienta w jednej z wielu spółek, które już sobie zwinął bez odpowiedzialności, bo wiedział jak jako prawnik. Panie Macieju wszystkiego nie zamiecie Pan pod dywan, jest jeszcze prasa..

Popieram przedmówcę. Nie wypłacają należnego wynagrodzenia.

Praca

Omijać szerokim łukiem! Omijać. Szef nie płaci na czas.

Kamila

Jakie umowy proponowane są w tej firmie?

Wojtek

Hm, istnieje problem z wynagrodzeniami w tej firmie?

Czy zdarzają się nadgodziny w Lex Nostra Maciej Lisowski?

Tak

Tak i to duzo...

Łucja
@Tak

@Tak pracujesz w tej kancelarii? Napisz, proszę, czy nadgodziny są płatne i jak się mają zarobki do tych w kancelariach prawnych. Dzięki.

Grzesiek

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania tych bzdur? Ideałów nie ma a w ogóle to jest forum pracownicze.

Zostaw merytoryczną opinię o Lex Nostra Maciej Lisowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Lex Nostra Maciej Lisowski?

Zobacz opinie na temat firmy Lex Nostra Maciej Lisowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lex Nostra Maciej Lisowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042