Opinie o Media Creations Adam Hordejuk w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Media Creations Adam Hordejuk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Media Creations Adam Hordejuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Creations Adam Hordejuk w Biała Podlaska

Łukasz Nowy wpis

Firma wiarygodna, wypłacalna. Atmosfera ok. są szkolenia i plany motywacyjne. Musiałem przeprowadzić się do innego miasta.

pracownik Nowy wpis

Jest to idealna firma dla osób ambitnych i pracowitych.

Hmm...

Ogłoszenie o pracę mija się z prawdą, firma zajmuje się reklamą, także oferta pracy to już dobra reklama, praca to telemarketing 8 godz, nastawienie na pozyskiwanie tylko nowego klienta, duża rotacja pracowników 3 dni do 5 dni w takich warunkach. Polecam pójść na próbę swoich sił

sławek
@Hmm...

Ciekawe informacje przez rok nie było żadnej rotacji

Renata Nowy wpis
@sławek

skąd wiesz? wnioskuje że musisz tam pracować :) na jakim stanowisku jesteś?

pracownik Nowy wpis
@Hmm...

Chciałabym zobaczyć, kto dzwoni w tej firmie po 8 godz., widać, że opinię musiała pisać osoba, która nie zna specyfiki pracy.

michał

Firma w porządku, szkolenia nagrody. Polecam

Renata
@michał

Jakie nagrody? bo nie bardzo rozumiem o co chodzi, jakieś extra pieniążki? :)

Sprzedawca

Żadnej rozmowy, rekrutacji, nic. Ogłoszenie, cv, telefon i pierwszy dzień pracy za mną, ot i cała filozofia. Generalnie nie polecam

Nic

lex

Niestety są ludzie którzy wystawiają fałszywe złe opinie o tej firmie, ja już byłem na przesłuchaniu sprawdzają wszystkie adresy ip gdyż jest to nękanie i naruszenie dóbr. A wiadomo kto faktycznie pracuje pracował a kto zmyśla..... wprowadzając ludzi w błąd

@lex

Brawo!!!

Tom

Rozmowa kwalifikacyjna merytoryczna. Dobrze przygotowana czekam z nadzieją na dalsze informacje czy będę przyjęty

harry

Pracodawca ok. Mogę polecić niestety zmieniłem miejscowość zamieszkania

Gereon

Super praca dla ludzi z branży!!!

tom

Nie polecam. Byłem na rozmowie jak szukali do prac biurowych. (usunięte przez administratora)

hex

Firma w porządku, daje możliwości rozwoju

Iga

Firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy więc trudno gdyby było inaczej. Wystarczą chęci i umiejętności, polecam.

Wera

Praca w porządku, daje możliwości rozwoju i zarabiania

Weronika

Ostatnimi czasy nie widać nowych ofert pracy w firmie Media Creations, aby ten pracodawca nie potrzebował teraz pracowników? Chętnie dowiemy się nowych informacji o obecnym rozwoju tej firmy oraz wiadomości o aktualnych dodatkach płacowych. Zachęcam was do odświeżenia tego wątku!

Weronika

@Robert@michałrozumiem, że jesteście na tyle zadowoleni z pracy w Media Creations Adam Hordejuk, że polecacie ją innym. Chętnie dowiemy się dlaczego. Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje i merytoryczne wpisy będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Robert

Firma sprawdzona polecam !!!

michał

Na pewno dobrych pracowników potrzebują, fajna firma polecam współpraca udana

rf

Ale i tak nie ma teraz żadnej oferty pracy, widocznie rotacja nie jest potrzebna.

set

Teraz poszukują handlowców

iwo

Firmy rozwijające się zawsze dają dużo ogłoszeń a na stanowiskach sprzedawców zawsze jest zapotrzebowanie i rotacja bo wiele osób po prostu nie nadaje się .....

Zostaw merytoryczną opinię o Media Creations Adam Hordejuk - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Media Creations Adam Hordejuk?

Zobacz opinie na temat firmy Media Creations Adam Hordejuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Creations Adam Hordejuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Creations Adam Hordejuk?

Kandydaci do pracy w Media Creations Adam Hordejuk napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Creations Adam Hordejuk