Janowiec Wielkopolski

Opinie o GRAFORM Zakład Produkcji Form Narzędzi Specjalnych Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

bzik 2014-09-05 08:30:38
Najlepiej oczyścić historię komentarzy bardzo szczerych .
Nie zatrudniajcie się , bo teraz premia maleje, brak dodatku za niechorowanie pewnie niebawem. Jesli ktos chetny bycia nerwowym w pracy to zapraszamy, bo biurokracji tutaj jest o wiele za duzo. po cholere pracownik musi wypisywac xxxxxx papierow no co jest bezsens jak nigdy dotad. Uciekajcie slyszac graform szerokim lukiem.takie moje zdanie
orzeł com back 2015-02-15 09:47:37
Załatwić trzeba sobie giwere i ich odpalić innego sposobu nie ma na zło,,,,,,,dzięki to jest jedyna opcja komuchy pirdolo....ne nie współpracuje się ze zło,,,,,, dziejami bo mają we łbach same błoto
ja 2015-03-14 13:50:39
a ty czemu nie uciekasz? co cie trzyma??
kamil 2016-04-22 23:15:15
ask, firma się tez dobrze rozwija, bo teraz to dwa zakłady produkcyjne. Powiedzcie mi, czy na produkcji sa umowy o pracę?
Zostaw swoją opinię o GRAFORM Zakład Produkcji Form Narzędzi Specjalnych Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych - Janowiec Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRAFORM Zakład Produkcji Form Narzędzi Specjalnych Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych