Fizjo-Max Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna

Szczebrzeszyn

Opinie o Fizjo-Max Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna

spokojnaa 2011-04-25 11:52:29
[usunięte przez moderatora] Miałam kiedyś możliwość pracy u niego... Nigdy i nikomu nie polecam nawet wrogowi najgorszemu!!! [usunięte przez moderatora] !!! Nikomu nie płaci tak jak trzeba i spóźnia się z wypłatami notorycznie!
MariuszekI 2012-03-05 19:24:13
1000 zł NA rękę!!!!!
wyżyłowanie pracowników od mycia podłóg do roznoszenia poczty i do tego nie możesz zrobić kursów jakie chcesz, mob[usunięte przez moderatora] , i brak szacunku dla personelu... POLECAM WSZYSTKIM MASOCHISTOM BEZ DEPRESJI:D
ŻK 2012-08-30 16:12:24
"Odradzam"
[usunięte przez moderatora]
hmm 2013-09-10 11:53:18
I mam uwierzyć ,że nie pisał tego nikt odpowiedzialny za budowanie PR ośrodka?:)
Były desperat 2013-11-26 13:31:25
Nie polecam, praca za śmieszne, marne pieniądze, żadnych perspektyw rozwoju. Szkoda czasu na marnowanie życia w tej przychodni. Sam właściciel też ma się za nie wiadomo kogo, nie szanuje swoich pracowników, a powinien po rękach ich całować, że godzą się na taką pracę. Tyle w tym temacie... Jeżeli jesteś desperatem to powodzenia
Piotr 2013-11-27 12:00:37
Nie pracowałem w tej przychodni ale miałem incydent z tym panem związany z jego przychodniami a on sam uważa za biznesmena a w rzeczywistości jest to człowiek mało poważny i niesłowny. Żąda szacunku a sam nie szanuje.Śmiech ogarnia jak się ma do czynienia z takim kwasi-biznesmenem. Śmieszne umowy a po tygodniu aneksy do nich, po miesiącu znowu! Tylko pretensje i szukanie jeleni co robią wszystko co każe a żeby było śmieszniej takich znajduje. Ludzie troszkę godności! Sam nie umie to niech się nauczy a nie za marne grosze wysługuje innymi! Pisze tutaj bo nie chce żeby ktoś został wykorzystany tak jak ja, możne to komuś pomoże przed wpadnięciem w problemy.
Dziękuję.
Dariusz 2013-11-27 14:41:13
Ale nikt Pana nie mógł zmuszać do podpisania aneksu wiec po co Pan takie rzeczy wypisuje na tego Pana. Znam go i to solidna firma. Człowiek który zawsze stanie za pracownikiem!
Piotr 2013-11-28 09:38:03
Oczywiście, nikt mnie nie zmuszał, to była moja wina ze bylem zbyt ufny, jednak gdy bylem już w trakcie wykonywania zleceń(materiały kupione, części zamówione) było to już w takiej fazie ze niejako bylem zmuszony do tego aby dokończyć zlecenie... Ale to jest zawiła sprawa - kto zna... ten wie o czym pisze...
fizjo 2013-11-28 15:21:39
Panie Dariuszu...
Może i Panowie się znacie ale nie pracował Pan tam na 100% wiec nie może Pan wiedzieć jak się traktuje tam pracowników!!!
Byłam na stażu przez 4 miesiące wiec mogę co nieco wiedzieć na ten temat...
Szkoda tylko ze pracownicy nie wypowiadają się tutaj ze szczegółami bo były by to wartościowe informacje i z pewnością by pomogły i przestrzegły innych przed tym miejscem!
ert 2016-05-11 18:55:56
no wiadomo wlasnie ze jezeli nie ma ofert pracy to zawsze mozna sprobowac załapac sie na praktyki alb na staz
Zostaw swoją opinię o Fizjo-Max Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna - Szczebrzeszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fizjo-Max Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna