Opinie o Euro-Trans Sklep Motoryzacyjny Renata Kansy w Kluczbork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-Trans Sklep Motoryzacyjny Renata Kansy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Euro-Trans Sklep Motoryzacyjny Renata Kansy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Trans Sklep Motoryzacyjny Renata Kansy w Kluczbork

Mariusz Nowy wpis

Czy firma ma aktualnie stabilną sytuacje na rynku?

kuba Nowy wpis

podejrzewam, że tutaj ludzie mogą próbować zaczepiać się na stałe. Branża motoryzacyjna raczej działa "stabilnie" a to fajne rozwiązanie na przyszłość :)

tomek Nowy wpis

@Bilbil to jakie oni mają teraz konkretnie wymagania jesli chodzi o samo zatrudnienie? Mam nadzieje, ze nie ma nic takiego wygórowanego za bardzi, bo chciałbym podjąć u nich prace i teraz już sam nie wiem co mam zorbić, czy się nadam, moz epójde na ta rozmwe rekrutacyjną i zarazykuje teraz, co o tym myślicie?

Bilbill Nowy wpis

Jak dla mnie najgorsze jest to, że Euro-trans nie ma swojej strony internetowej. Tak spora firma powinna takie rzeczy mieć kilka lat wstecz. Nie wystarczą wizytówki na stronach zewnętrznych, chyba, że ktoś chce doprowadzić firmę do ruiny. Wiecie czy będą planowali zwiększać zatrudnienie w najbliższym czasie, a jeśli to jak przebiega rekrutacja?

Brałeś udział w rekrutacji do Euro-Trans Sklep Motoryzacyjny Renata Kansy. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
hejdziewczyny

witam.pracuje na produkcji -montaż lusterek,praca niestety tylko dla kobiet.Bardzo fajna i lekka praca.A firma przez którą tu pracujemy GP zawsze sa mili i pomocni.Takze również polecam

laaaa

pracuje tam jako spawacz,ponad 7 miesięcy,wszystko jest ok.mieszkanie też.polecam

adam

przynajmniej wszystko się zgadza jeśli chodzi o warunki pracy,pieniadze są zawsze wypłacane na czas,obsługa jest miła.Jeśli chodzi o tą Panią która tam pracowała,podobno języka nie znała,dlatego tam już nie pracuje.

hr

Czesc witam,a oprocz tego ze nie bylo profesjonalnego biura,dlaczego zrezygnowlas z pracy jak zarobki ,i placa,dzieki pozdrawiam

B.Biuro

Pracowałam w biurze Euro Trans Poland Renata Kansy i nie polecam, ponieważ pracujemy w pokoju gościnnym, sprzęt drugiej generacji, zero organizacji, nieporządek, brak profesjonalizmu. Potrzeba dużo cierpliwości do szefostwa.

Mietek

pełny profesjonalizm! Po dwóch miesiącach praca się skończyła, po telefonie od razu znaleźli mi drugą. Super! Polecam

Stefan

Ja pracuję jako elektryk i jestem zadowolony!! Z transport trochę do bani bo musiałem dojechać do wrocławia na busa. Poza tym gitara !!! Pozdrawiam i polecam !!!

Piotr_Poznan

Nie wiem jak wygląda biuro. Według mnie to nie ma totalnie znaczenia. Nie jedna dzisiaj potężna firma zaczynała w \"garażu\". np Microsof.... :)) Pracuję 5 tydzień jako elektryk i jestem zadowolony. Zawsze mogę liczyć na pomoc tej firmy. Pozdrowienia ze Schwarzwald-u :))) Piotr

Krzysiek

Pracowałem przez tą firmę od lutego do końca lipca. Wszystko było ok. Pieniądze zgodnie z umową. Jedynie wypłata była 1-2 dni później niż na umowie (może to wina mojego banku tego nie wiem) tak czy inaczej polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Trans Sklep Motoryzacyjny Renata Kansy - Kluczbork

Euro-Trans Sklep Motoryzacyjny Renata Kansy
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Ossowskiego 42
    46-203 Kluczbork