Euro-Trans Sklep Motoryzacyjny Renata Kansy

Kluczbork

Opinie o Euro-Trans Sklep Motoryzacyjny Renata Kansy

Krzysiek 2012-08-08 19:42:36
Pracowałem przez tą firmę od lutego do końca lipca. Wszystko było ok. Pieniądze zgodnie z umową. Jedynie wypłata była 1-2 dni później niż na umowie (może to wina mojego banku tego nie wiem) tak czy inaczej polecam.
Piotr_Poznan 2012-08-09 21:17:02
Nie wiem jak wygląda biuro. Według mnie to nie ma totalnie znaczenia. Nie jedna dzisiaj potężna firma zaczynała w \"garażu\". np Microsof.... :)) Pracuję 5 tydzień jako elektryk i jestem zadowolony. Zawsze mogę liczyć na pomoc tej firmy.

Pozdrowienia ze Schwarzwald-u :))) Piotr
Stefan 2012-08-14 23:56:38
Ja pracuję jako elektryk i jestem zadowolony!! Z transport trochę do bani bo musiałem dojechać do wrocławia na busa. Poza tym gitara !!! Pozdrawiam i polecam !!!
Mietek 2012-09-05 21:26:42
pełny profesjonalizm! Po dwóch miesiącach praca się skończyła, po telefonie od razu znaleźli mi drugą. Super! Polecam
B.Biuro 2013-01-24 11:38:23
Pracowałam w biurze Euro Trans Poland Renata Kansy i nie polecam, ponieważ pracujemy w pokoju gościnnym, sprzęt drugiej generacji, zero organizacji, nieporządek, brak profesjonalizmu. Potrzeba dużo cierpliwości do szefostwa.
hr 2013-01-31 19:26:58
Czesc witam,a oprocz tego ze nie bylo profesjonalnego biura,dlaczego zrezygnowlas z pracy jak zarobki ,i placa,dzieki pozdrawiam
adam 2013-09-12 18:58:39
przynajmniej wszystko się zgadza jeśli chodzi o warunki pracy,pieniadze są zawsze wypłacane na czas,obsługa jest miła.Jeśli chodzi o tą Panią która tam pracowała,podobno języka nie znała,dlatego tam już nie pracuje.
laaaa 2014-02-18 20:47:57
pracuje tam jako spawacz,ponad 7 miesięcy,wszystko jest ok.mieszkanie też.polecam
hejdziewczyny 2014-03-20 14:51:55
witam.pracuje na produkcji -montaż lusterek,praca niestety tylko dla kobiet.Bardzo fajna i lekka praca.A firma przez którą tu pracujemy GP zawsze sa mili i pomocni.Takze również polecam
Bilbill 2015-01-13 07:56:31
Jak dla mnie najgorsze jest to, że Euro-trans nie ma swojej strony internetowej. Tak spora firma powinna takie rzeczy mieć kilka lat wstecz. Nie wystarczą wizytówki na stronach zewnętrznych, chyba, że ktoś chce doprowadzić firmę do ruiny. Wiecie czy będą planowali zwiększać zatrudnienie w najbliższym czasie, a jeśli to jak przebiega rekrutacja?
tomek 2015-03-24 15:40:15
@Bilbil to jakie oni mają teraz konkretnie wymagania jesli chodzi o samo zatrudnienie? Mam nadzieje, ze nie ma nic takiego wygórowanego za bardzi, bo chciałbym podjąć u nich prace i teraz już sam nie wiem co mam zorbić, czy się nadam, moz epójde na ta rozmwe rekrutacyjną i zarazykuje teraz, co o tym myślicie?
kuba 2016-05-12 19:51:35
podejrzewam, że tutaj ludzie mogą próbować zaczepiać się na stałe. Branża motoryzacyjna raczej działa "stabilnie" a to fajne rozwiązanie na przyszłość :)
Zostaw swoją opinię o Euro-Trans Sklep Motoryzacyjny Renata Kansy - Kluczbork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Trans Sklep Motoryzacyjny Renata Kansy