Opinie o Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz w Wrocław

Administrator Nowy wpis

W mieście Inowrocław były ciekawe oferty pracy na Magazynier. Co powiecie o zarobkach w firmie Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz?

Kordynator podejrzany gościu twierdzi że facet jak sika powinien siadać na deskę????

Incognito Nowy wpis

Śmieszna ''firma", praca na czarno na ochronie obiektu za 12 zł na rękę, ludzie na umowie mają bodajże 11 zł, więc do stawki minimalnej za godzinę jest kolosalna przepaść. Zero organizacji jeżeli chodzi o układanie grafiku. Podajesz dyspozycję a i tak wpisują Cię gdzie im pasuje. Co do "wypłat"- trzeba jechać osobiście po pieniądze bo wypłatę potrafią przelewać na 2, 3 raty... Nie wypłacają pełnej kwoty za konkretną ilość przepracowanych godzin tzn. czasem dostanie się 50 zł mniej, czasem 200 zł z wytłumaczeniem, że księgowa coś źle policzyła mimo, że pracuje się na czarno bez żadnej umowy jak praktycznie każdy. Nie polecam.

Wojtek Nowy wpis

Kilkanaście lat działalności to doświadczenie i stabilna pozycja a dzięki temu dobra praca.

@Dorabiająca na ochronie imprez a jak długo już współpracujesz z Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz? Czy można w miarę regularnie uczestniczyć w takich eventach i dorobić sobie w ten sposób całkiem sporą gotówkę?

Firma Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko OCHRONA MAGAZYNU. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Dorabiająca na ochronie imprez

Niedawno pracowałam dla tej firmy na ochronie imprezy plenerowej i nie mam na co narzekać - płaca w porządku, żadne tam 6 zł na rękę, zapewnili sprzęt łącznościowy (widziałam takie imprezy, gdzie nie było radiostacji, tylko się na prywatnych telefonach wisiało :-O), mieli pałatki przeciwdeszczowe dla nas jakby padało, sama współpraca z przełożonymi też była ok. Nie wiem, jak jest ze stałą ochroną, ale ja po imprezie z czystym sumieniem mogę polecić.

Mirek

Mi się tam wydaje, że wszystko gra i nie ma się kompletnie do czego dowalać w Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz

Adam.B

UWAGA UWAGA UWAGA witam wszystkich i z góry przestrzegam pracy w agencji ochrony Doro panuje tam napięta atmosfera brak profesjonalizmu ze strony przełożonych niska stawka godzinowa 5zł karanie pracowników w formie pieniężnej 500 zł za picie alkoholu jeśli człowiek pracuje po 14 godzin dziennie 7 dni w tygodniu to kiedy ma mieć czas dla siebie więc pije gdzie się da pozdrawiam Adam

Marcin Dubiel

Pracuje 4 lata na C.H Marino. Po pól roku mała podwyżka ale jest . Po roku zmiana stanowiska plus kasa w górę(wystarczy się wykazać i być kompetentnym). Firma przy zwolnieniu zabiera za umundurowanie tym co nie dotrzymali warunków umowy bądź porzucili stanowisko pracy.(po za majtkami i skarpetami firma kupuję wszystko koszule kilka sztuk w zależności od ilości godzin pracy, t-shirt garnitur krawat pasek buty polar kurtka ) Częste zwolnienia ? prawda , jak się pije przed pracą albo o 7 00 dzwoni nie będzie mnie boli głowa i tak xxx razy w miesiącu. Ludzie nauczcie się szanować prace!! A nie później do PIP-u biegacie. Co do godzin pracy można się dogadać przy zatrudnieniu w jakim wymiarze godzin chce się pracować. Pozdrawiam Marcin Dubiel PS : polecam prace dla normalnych ludzi szanujących prace i znających standardy płac na ochronie obiektów.

roman

pracuje w tej firmie trzy lata (usunięte przez administratora)po 24godziny nawet niemam czasu zeby sie pozadnie nachlac

Pracuję w tej firmie już bardzo długo, panuje w niej super atmosfera, Szef jest przyjaźnie nastawiony do swoich pracowników, brak jakichkolwiek konfliktów a tym bardziej żadnego zalegania z płatnościami. Polecam tą firmę jest ona najlepszą firmą ochroniarską z jaką współpracuję !!!

J.Bak2@tvn.pl

Wszystkie osoby, które miały jakiekolwiek problemy z firmą- bardzo proszę o kontakt. (usunięte przez administratora)

RICHI

WITAM WSZYSTKICH KTÓRZY ZOSTALI OSZUKAI PRZEZ TA FIRMĘ SPRAWĄ BEDZIE SIE ZAMOWAŁA TELEWIZJA TVN UWAGA PONIEWAŻ NIE MOŻNA ODZYSKAĆ WYPŁAT NIE KTÓRYCH PRACOWNIKÓW Z OBIEKTU BCC W BOLESŁAWCU.JEŻELI JEST WIECEJ TAKICH LUDZI JAK MY CZYLI(11)PROSZE O KONTAKT 668-884-643.

Lew
@RICHI

Sowiński Ryszard oszukał wiele osób nie pożyczać mu pieniędzy!!!! Jedna kobiete ze Zbylutowa doprowadził do rujny.

Natalie

FIRMA TRAGEDIA! PŁACA 5,50zl/h,UMUNDUROWANIE ŻADNE! SOCJAL JAK Z MOZAMBIKU,CZYLI ZERO! JAK COŚ TAKIEGO DOSTAŁO KONCESJĘ MSW?

?

Pracowałam tam misesiąc czasu,gdzie nie dostałam wynagrodzenia...UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ,BO TO JEST FIRMA-KOGUCIK-ZABILI I UCIEKŁ... Zerwałam umowę-zlecenie po miesiacu czasu,o zaległe wynagrodzenie musiałam walczyć upominając się i wydzwaniając do kierownika... Strasząc PIP i sądem. Trwało to ponad 2 miesiące,a w efekcie i tak nie otrzymałam całości,P ponieważ odjął umundurowanie,które i tak nie było warte ceny,którą mi odliczył. Nigdy nie płacą na czas. A jeśli już to nie w całości. Nie dajcie się zwieść. Jeśli zerwiecie z nimi umowę, to z liczcie sie z problemami wynilającymi z odzyskania wypłaty !

Kamil19

LUDZIE NIE PCHAJCIE SIE TU [usunięte przez moderatora] NA PIENIADZE SIE CZEKA PO 3 MIESIĄCE I TRZEBA SIE SADZIC STAWKA 6ZŁ NA GODZ PRACA PO 12 GODZ.UWAŻAJCIE

stress

co to za opinia \\\" Praca bywa tu podobno fajna idobrze płacą\\\"... Z tego co wiem mają typowo [usunięte przez moderatora] stawki typu 5,50 zł za godzinę...i do tego minimum 240 godzin na miech. \\\\Pracowałem w innej firmie ochroniarskiej i miałem minimum 6 złotych i około 180 godzin...

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz?

Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • GOSZCZYŃSKIEGO 1A lok. 1A
    51-138 Wrocław