Opinie o Biurpap Sp.j. Hurtownia w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biurpap Sp.j. Hurtownia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biurpap Sp.j. Hurtownia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biurpap Sp.j. Hurtownia w Łódź

Michał Nowy wpis

Jakie stawki maja nowi pracownicy?

Student Nowy wpis
@Michał

Nowi pracownicy jak i starzy pracują za najniższą krajową. Żadnych podwyżek.Brak możliwości rozwoju i awansu.Nie polecam.

Jak jest z awansem w Biurpap Sp.j. Hurtownia?

;-( Nowy wpis

Brak możliwości awansu jak również podwyżek i tyle w temacie!!!umowa najniższa krajowa!!

Nie polecam pracy tutaj!!!(usunięte przez administratora)!!!BARDZO SŁABE ZAROBKI!!!!na szczęście już tu nie pracuję. Na ogrom pracy czyli ilość towaru sprzedawanego przez tę firmę to pensja pracowników porównywalna do jałmużny. Prawda taka jest że trudno tej firmie już o nowych pracowników sam jak zorientowałem się jak wygląda tu praca i za jakie pieniądze to szybko stąd uciekłem!!Pracownicy z Ukrainy też już stąd uciekają A to już świadczy bardzo źle. NIE POLECAM!!POZOSTALI PRACOWNICY TEŻ UCIEKAJCIE STĄD!!!

Iza Nowy wpis
@Nowy

Czy wynagrodzenie było niższe niż to widniejące na umowie? Może istniała szansa podwyżki wraz ze stażem pracownika a początkowo niska stawka, o której piszesz była na tak zwanym okresie próbnym? Jak wyglądała umowa o pracę w firmie Biurpap Sp.j. Hurtownia? Czy praca była bardzo wymagająca? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

barbapapa

widzę że firma ma dobre plecy u admina bo niewygodne ( nie wulgarne ) teksty z miejsca zostają usunięte. brawo ty, admin

Firma Biurpap Sp.j. Hurtownia poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Feliks

@barbapapa Szkoda, że firma nie chce płacić za odpoczywanie. Ja polecam!

@Feliks

nie wiesz co piszesz człowieku, szef kazał ? bo jesteś pracownikiem tej firmy, handlowcem lub jakimś kierownikiem przychodzisz do pracy na 8.00, wychodzisz o 16 i masz wyj...…..ne na cały świat a chłopacy z magazynu do 18 lub dłużej bo oni nie mają rodzin, nie mają spraw do załatwienia. Cienki bolek jesteś pisząc takie bzdety, nie w tym rzecz.

barbapapa

Nie polecam nikomu !!! (usunięte przez administratora) Nie ma kierowców, są tylko kurierzy którzy mogą wiązać sznurowadła na stojąco. Niemało punktów a do tego bardzo ciężkie paczki jeśli nie ma windy to dymasz po pięterkach nawet kilkanaście razy. Ogólnie brak logistyki(usunięte przez administratora) Jeśli pracujesz na magazynie to podobna sprawa, jak już staniesz przy stole o godz. 10.00 ( tak zaczynasz pracę ) to odejdziesz od niego dopiero o 18.00 ( przerwa na śniadanko 20 min ) oczywiście jeśli nie robisz nadgodzin - a robisz je codziennie …. (usunięte przez administratora) Co do wynagrodzenia.... no to chyba odpowiedz sama się nasuwa.

Ulka

Czy tak dobrze pracuje się w tej firmie, że przestaliście pisać?

Ona

Nic sie nie dzieje ....dobrego!

Darek

Zwłaszcza, że to praca w hurtowni, gdzie produkty muszą schodzić na bieżąco @dawid. Tu taki przedstawiciel handlowy nie ma za wiele do powiedzenia, wykazać się trzeba bez dwóch zdań. Zastanawiam się, jak często są u nich przyjęcia do pracy na to stanowisko.

ONA

I co?żyjesz ja król? Czy jak plebs?

qppa

Nie polecam

kos

ja jestem dziewczyna Ala i chce tam pracować

K6025

Nie przesadzacie trochę? Byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Wszystko dokładnie i uczciwie przedstawione. I kwestie finansowe, i sprawa nadgodzin. A że firma może pozwolić sobie na takie a nie inne wynagrodzenie? Mi warunki nie odpowiadały, więc podziękowałem. Was ktoś zmuszał żeby tam pracować?

zabusia79

Również zgadzam się z powyższymi opiniami,radzę omijać tą firmę z daleka!!!

MGG

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie !!!

Cyborg

Chodzi mi o ten komentarz z staraniem się ...

WITAM!!! Pracowałem w firmie "Biurpap" przez kilka lat i jeśli ktoś jest pracowity i nie kombinuje to zawsze zostanie doceniony... Praca dla mnie była jak najbardziej ok... Ale musiałem wyjechać...

Zostaw merytoryczną opinię o Biurpap Sp.j. Hurtownia - Łódź

• Jak się pracuje w Biurpap Sp.j. Hurtownia?

Zobacz opinie na temat firmy Biurpap Sp.j. Hurtownia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biurpap Sp.j. Hurtownia?

Kandydaci do pracy w Biurpap Sp.j. Hurtownia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biurpap Sp.j. Hurtownia