Opinie o Wojewódzki Szpital Zespolony W Płocku w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Zespolony W Płocku. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojewódzki Szpital Zespolony W Płocku na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Zespolony W Płocku w Płock

Cześć, czy byłaby szansa na opis warunków pracy Pań Pielęgniarek? ;) Moja Mama nią jest i pomyślałem, że na stronę Szpitala też zajrzę. W ostatnim czasie nie widzę by były prowadzone nabory na to stanowisko ale pod koniec roku było organizowany konkurs na stanowisko Oddziałowych. Czy to coś zmieniło w warunkach zatrudnienia?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Wojewódzki Szpital Zespolony W Płocku na stanowisku Referent? 15 sierpnia pojawiły się ich ogłoszenia na Praca.gov.pl.

Jacek Nowy wpis

Niniejszym dzielę się opinią na temat WSzZW Płocku. W wyniku urazu przyczepu mięśnia dwugłowego ramienia w dniu 25 lutego 2024 trafiłem na ODDZIAŁ URAZOWO- ORTOPEDYCZNY Waszego szpitala. Wstępną diagnozę urazu wykonali lekarze ortopedzi: Grzegorz Wyszyński i Marek Tucholski. Jednoznacznie stwierdzili konieczność zabiegu operacyjnego urwanego przyczepu bicepsa. Objaśnili w szczegółach na czym polega uszkodzenie, wstępnie opisali zabieg oraz w sposób profesjonalny i z empatią rozważyli wraz ze mną skutki pozostawienia urazu samemu sobie. Dzięki tej rozmowie zdecydowałem o poddaniu się operacji. W dniu 26 lutego zostałem "naprawiony" przez doktora Wyszyńskiego. Na uwagę zasługuje profesjonalna postawa zespołu na bloku operacyjnym. Całość procedur odbywała się z zachowaniem wysokich standardów zarówno w sferze medycznej jak i wsparcia emocjonalnego. Czułem się zaopiekowany doskonale! Szczególne podziękowania kieruję na ręce zespołu pielęgniarskiego i pomocniczego Oddziału Urazowo - Ortopedycznego. Przyznam, że opieka zarówno przed zabiegiem jak i po nim zasługuje na najwyższe wyrazu uznania! Profesjonalizm, cierpliwość, empatia , bycie przy pacjencie, były w dużej mierze spowodowały , że pozwoliłem sobie na dłuższą opinię o tym zespole. Atmosfera rodzinna na tym oddziale, zaskoczyła mnie bardzo! Serdecznie dziękuję Panom lekarzom Ortopedom oraz zespołowi Oddziału! Po pobycie na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym zaczynam na nowo wierzyć w ludzi.

Witam serdecznie, proszę o opinie z pracy Fizyka Medycznego. Od ponad miesiąca jest widoczne ogłoszenie na stronie szpitala, zamierzam się zgłosić. Czy znane są widełki płacowe?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wojewódzki Szpital Zespolony W Płocku padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko REFERENT.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Jacek

Niniejszym dzielę się opinią na temat WSzZW Płocku. W wyniku urazu przyczepu mięśnia dwugłowego ramienia w dniu 25 lutego 2024 trafiłem na ODDZIAŁ URAZOWO- ORTOPEDYCZNY Waszego szpitala. Wstępną diagnozę urazu wykonali lekarze ortopedzi: Grzegorz Wyszyński i Marek Tucholski. Jednoznacznie stwierdzili konieczność zabiegu operacyjnego urwanego przyczepu bicepsa. Objaśnili w szczegółach na czym polega uszkodzenie, wstępnie opisali zabieg oraz w sposób profesjonalny i z empatią rozważyli wraz ze mną skutki pozostawienia urazu samemu sobie. Dzięki tej rozmowie zdecydowałem o poddaniu się operacji. W dniu 26 lutego zostałem "naprawiony" przez doktora Wyszyńskiego. Na uwagę zasługuje profesjonalna postawa zespołu na bloku operacyjnym. Całość procedur odbywała się z zachowaniem wysokich standardów zarówno w sferze medycznej jak i wsparcia emocjonalnego. Czułem się zaopiekowany doskonale! Szczególne podziękowania kieruję na ręce zespołu pielęgniarskiego i pomocniczego Oddziału Urazowo - Ortopedycznego. Przyznam, że opieka zarówno przed zabiegiem jak i po nim zasługuje na najwyższe wyrazu uznania! Profesjonalizm, cierpliwość, empatia , bycie przy pacjencie, były w dużej mierze spowodowały , że pozwoliłem sobie na dłuższą opinię o tym zespole. Atmosfera rodzinna na tym oddziale, nigdzie indziej nie spotykana zaskoczyła mnie bardzo! Serdecznie dziękuję Panom lekarzom Ortopedom oraz zespołowi Oddziału! Po pobycie u Państwa w szpitalu zaczynam na nowo wierzyć w ludzi.

Dzień dobry. :) zauważyłam, że ostatnio pojawiło się tu zainteresowanie pracą na dziale IT, a czy jest tu może któraś z Pań Pielęgniarek, która mogłaby wyrazić opinie dotycząca warunków pracy? będę jej szukać wkrótce w Płocku, mam już doświadczenie z pracy w kilku placówkach. Interesuje mnie przede wszystkim atmosfera pomiędzy personelem ale także średnie godzinowe stawki. Jakie są możliwe do ustalenia?

Nie polecam jechać na sor na urazówkę z dnia 12.01.2024 kiedy to Pani z bulwersem stwierdziła że nic nie dolega a chłopak przyszedł z opuchnięta kostka i nie do końca mógł chodzić, jedynie Pani z rejestracji bardzo mila i uprzejma :)

Tati

Ktoś napisał w jednej opinii, że to nie szpital i aż musiałam się upewnić, czy dobrze trafiłam. Po adresie widzę jednak, że to Medyczna w Płocku. Tez zainteresowana byłam tą ofertą do działu IT, którą jeden Pan pytał. Czy praca w nim będzie jeszcze dostępna? Czy informatyk prócz podstawy ma cos jeszcze? Dodatki i tym podobne?

Chory

Jestem teraz obecnie na winiarach w szpitalu oddział zakaźny przemili ludzie pomocni uśmiechnięci na czele z panią doktor która była na dyżurze 22.09.2023 która wyjaśniła mi po co tu trafiłem krok po kroku wszystko mi wyjaśniła i potemacie pozostało leczenie a jeśli chodzi o posiłki polecam bardzo dobre nie ma co nażekać tylko jeść i bardzo fajnie podane i porcie wystarczające jeśli ktoś tu trafi będzie zadowolony tylko nie wymagajcie za dużo bo to jest szpital a nie sklep z zabawkami pozdr.Fast Paweł

Kuba

Na stronie szpitala wisi oferta z czerwca dla technika informatyka. Wie ktoś, czy nadal aktualna? I na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Wojtek T

Witam, przez ostatni tydzień marca byłem pacjentem Oddziału Urazowo – Ortopedycznego w Płocku Winiary z urazem ręki. Zdecydowana większość pacjentów tego Oddziału pojawia się z przypadku, podobnie jak ja nie miała w swoich planach narozrabiać. Ale kiedy już to nastąpiło i nie ma odwrotu, runął nagle świat, wszystko odwróciło się do góry kołami, trzeba się pozbierać i jakoś z tego wyjść… bo emocjonalna sinusoida ludzkiego życia osiągnęła minimum. I tu na ratunek przychodzi personel ww. komórki szpitala z całym wachlarzem pozytywnej postawy i emocji, które stanowią siłę napędową dla pacjenta. Na własnej skórze przekonałem się jak istotna jest, oprócz oczywiście medycznej dbałości, pozytywna energia. Serdecznie dziękuję za opiekę i fachowość Ordynatorowi, lekarzom, w szczególności dr Krzysztofowi, który w środku nocy poskładał moją rękę i później był obecny przy zmianach opatrunku oraz rzeczowo tłumaczył każdy etap leczenia, lekarzom pomocniczym. Szczególne podziękowania dla Pań Pielęgniarek i Salowych z Oddziału, których fachowość, opiekuńczość i cierpliwość w połączeniu z poczuciem humoru od świtu wprowadzały na salę tsunami pozytywnego wigoru. Świat momentalnie nabierał kolorów. Dziękuję Pani i Panu od zmiany opatrunków. Nie jestem częstym gościem szpitalnego łóżka, ale po raz pierwszy nie spieszyło mi się do wyjścia… Dziewczyny robicie niesamowitą robotę, tak trzymać :) Jeżeli kogoś pominąłem z góry przepraszam. Przy okazji, pozdrowienia dla kolegów z „turnusu” ;)

Witam pisze w dniu wyjścia do domu i dziękuję szczególnie Pani i Panu od opatrunkow. To są cudowni i bardzo profesjonaliści w swoim fachu ludzi którzy bardzo dobrze obdarzył mnie swoją opieka dziękuję

Nadal pisze jako pacjet oddziału i bardzo chciałbym powiedzieć że Panie Salowe na oddziale ortopedi są bardzo wspaniałe wyrozumiale i pozytywne kobiety które mają super podejście do pacjentów bardzo pomocne dbające o wszystko ????

Piszę z punktu widzenia pacjenta bo jestem nadal pacjentem i w przeciwieństwie do reszty opinie nie zgadzam się ponieważ począwszy od ordynator oddziału ortopedycznego lekarzy którzy posiadają wiedzę i robią bardzo dobrą robotę no i Panie pielęgniarki kobiety niesamowite atmosfera cudowna opiekuńcze i bardzo pomocne i to wszystko robi cudowny klimat że stres pacjenta odchodzi na bok jestem zadowolony w 100 %. POLECAM

Jolanta

witam, kiedy ostatnio przyjęto kogoś do szpitala? widziałam pozytywna opinię odnośnie personelu i zastanawiam się jak często mógł się zmieniać. na stronie widziałam, że rok temu w maju było ogłoszenie o prace dla lekarzy. a co z pielęgniarkami? czy na dany moment sporo Pań kandyduje czy na spokojnie można się tu dostać? ocenicie warunki pracy z tej perspektywy?

Jako pacjet oddziału ortopedycznego polecam w, 100 % lekarze pierwsze klasa pielęgniarki stalowe bardzo opiekuńcze i pomocne panie jestem tu już długo po dwóch operacjach i jestem bardzo zadowolony i polecam

Podziwiam 2 młode stażystki które wtawily się z młodym chlopakiem nie dali zrobić mu przywdy a lekarz miał w (usunięte przez administratora) pacjenta wywalić takich ludzi że szpitala nie pozdrawiam

Jolanta
@Kasia

Jeśli o stażystkach już tu mowa to wiadomo jakie obecnie mają warunki tutaj? Ile obecnie trwa taki staż i czy po zakończeniu istnieje szansa na propozycję pracy?

.....

Do czego to doszło żeby lekarze tak się zachowywali w stosunku do pacjentów. Zastanówcie się co robicie nie ważne czy to bezdomny czy to ktoś inny ale to też człowiek. Jestem ciekawy/a jakbyście wy się zachowali w stosunku do lekarza który was skatował. I to właśnie jest szpital na winiarach. Rodzice pomyślcie sobie że wasze dziecko taką miało sytuację i co byście zrobili w takiej sytuacji.

Barbara

dzis rano pezwieziono mlodego chlopwks na sor. lekarza przyjmujacy w godzinsch 7-8-9 rano znecal soe nad mlodym chlopakiem byl bity okuty i kobany oraz obrazany przez lekarza gdy poprosi aby zadzownic do mamy lekarz wysmual go i wyzwal go oraz oplu co to za szlitalistna katasrowa ostatni raz przyjezdzam do tego szpitala. to co tam sie dzieje to jest instana masagra wszystko zamiatane pod dywan. zamiast pscjentow ratiwac badz pomagac bija pluja i wyzywaja co to ma byc szpital i pomoc to jest oatologia nje polecam zdrowka dla mlodego chlopaka bo gdyby nie policja plocka to mogkabym sobie wyobrazac ze chlopak zostal by skatowany na smierc.

Małgorzata

Szacunek dla pacjentów lekrzom poprzewracało się w głowie przez pieniądze żeby dzieci katować śmiech na sali

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Zespolony W Płocku - Płock

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Zespolony W Płocku?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Zespolony W Płocku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Zespolony W Płocku?

Wojewódzki Szpital Zespolony W Płocku
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Medyczna 19
    09-400 Płock
  • NIP: 7742411908 REGON: 650070 KRS: 0000035461

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042