Solar Investment Group Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Solar Investment Group Sp. z o.o.

admin 2015-08-12 19:00
Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Solar Investment Group Sp. z o.o. na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.
Haha 2016-01-07 06:25
Nie dajcie się oszukać ludzie. To kolejna firma podpucha założona przez firmę Solartime z Rzeszowa. Zatrudnią, wyduszą, zwolnią i nie zapłacą. Ostrzegam przed naciągaczami. Warto zweryfikować sobie ich KRS i poszukać osób, które zasiadają w innych spółkach, a dowiecie się wszystkiego.
marek 2016-01-07 11:53
@Haha ciekawe rzeczy piszesz na ich temat. Faktycznie po sprawdzeniu krs widać, że coś jest na rzeczy skoro pod jednym adresem jest zarejestrowanych kilka firma, a właścicielem obiektu jest szwagier prezesa ST. Dziwnie to wszystko wygląda.
Rzeszów 2016-06-08 20:29
Dziwnie, że na to ogłoszenie nie znaleźli jeszcze nikogo i nadal szukają.
Były 2016-07-02 22:50
Ściema firma
hakao 2016-10-09 22:25
Przecież takie stawki na poziomie 1800zł są całkiem niezłe, bo pewnie i tak możn a liczyć oprócz tego liczyć na jakieś premie do tego, ale zastanawiam się jednak czy czy zastępcy kierownika mają zapewnione benefity socjalne, wiecie? Dziękuję za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o Solar Investment Group Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solar Investment Group Sp. z o.o.