Forglass Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Forglass Sp. z o.o.

admin 2015-08-12 18:59:16
Jak oceniasz wynagrodzenia w firmie Forglass Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.
Jola 2016-01-19 12:36:48
Zamieścili nowe oferty pracy na serwise gowork.pl
Niestety w większości dla mężczyzn
Pracownik 2016-02-08 08:56:46
Hej Asia, jestem pracownikiem firmy Forglass.
Nie ma zadnych przeszkód aby kobieta została Kierownikiem Montażu. Rekrutowaliśmy w przeszłości na to stanowisko i na rozmowy były zaproszone również kobiety.
Jedyne co utrudnia karierę zaróno kobietą jak mężczyzną to bardzo częste i długie wyjazdy służbowe, któe nie wszystkim odpowiadają.
pracownik 2016-02-17 13:27:16
Jest wolne miejsce na kierownika w Czestochowie .Poprzedniego zwolnili.Rotacja jak wszędzie.
Forglass 2016-04-07 14:02:36
Prowadzimy ciągłą rekrutację, więc każdy zainteresowany pracą w naszej fiemie może przesyłac swoje CV na adres rekrutacja@forglass.eu oczywiście z dopiskiem na jakie stanoiwsko.
Plik CV najlepiej nazwać swoim imieniem i nazwiskiem.
Forglass 2016-05-06 09:41:18
mki - będziemy miec.
Cały czas można do nas aplikować na rekrutacja@forglass.eu
Jesteśmy firma, która się rozwija i potrzebujemy nowych pracowników.
Zachęcam więc do aplikowania na interesujące Was stanowiska.
Forglass 2016-06-06 08:32:32
@mamajasia
Rozważamy kilka opcji - tak zeby drugiej stronie również pasowało.
Ustalimy to osobicie z osobą, która zostanie wybrana na to stanowisko.
Tak jak napisaliśmy w ogłoszeniu - idelana praca dla studenta ponieważ w związku z eleastycznymi godzinami pracy można bez problemu pogodzić zajęcia na uczelni z pracą.
paweł 2016-09-05 14:36:24
czy jest praca w firmie forglass na stanowisko monter spawacz 2014r pracowalem w firmie forglass
polko 2016-09-05 15:32:38
Tłumacz języka francuskiego jest u nich teraz potrzebna no i wydaje mi się, że dosyć dobrze jest płatna na pewno z tego co widze, wiec to na plus jest.
Zostaw swoją opinię o Forglass Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forglass Sp. z o.o.