Opinie o Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k. w Gdańsk

Wojciech

Nie warto tam pracować. Bardzo nisko oceniam dyrektora.. Nie ma co liczyć na współpracę pomiędzy ludźmi. (usunięte przez administratora) i nieszczerosc są wszechobecne. Może nie u wszystkich ale wydaje się, że Ci którzy donoszą mają największe fory u dyrektorka. Spróbuj tam pracować to się przekonasz

A to zdarzają się takie sytuacje, że pracownicy zwalniani są z błahego powodu? Czy raczej można liczyć na stabilne zatrudnienie?

Próbuję szukać jakichś informacji o pracy w rozliczeniach tutaj, kojarzę że osiem miesięcy temu była oferta na specjalistę w tej branży. Wtedy na pełen etat szukali, ciekawe jak teraz. To są ogólnie jakieś "typowe" godziny pracy czy na zmiany?

zastanawiam się nad tym, jak atmosfera w tej firmie... poprawiła się coś? bo widzę, że pracownicy na nią narzekali. myślę cały czas, czy złożyć tutaj cv... dajcie znać.

Ta Nowy wpis

Nie warto tu przychodzić. Biuro zdominowane jest przez dwie (usunięte przez administratora)i dwulicowe persony. Jak ciebie nie polubią to długo nie popracujesz. Sama atmosfera wydaje się na pokaz. Odnoszę wrażenie że ci którzy plotkują i obgadują mają największe poparcie i zaufanie szefa. Chcesz się o tym przekonać? Apilkuj śmiało !

@Ta

Hej, a nakierujesz mnie jakoś bardziej, kim są te "persony"? Tzn. czy to ktoś z kierownictwa, czy po prostu pracownicy, którzy mają jakieś specjalne względy ;)

Wojciech

Izabela
@Wojciech

cześć, z czym wiąże się niska ocena dyrektora? jest niesympatyczny po prostu i ciężki we współpracy, czy dochodzi jakaś "poważniejsza" kwestia, np. w kwestii umów czy wypłat?

No i po co w ten sposób kogokolwiek nazywasz? Masz chociaż jakieś konkretne uzasadnienie na to? :/

Ten
@Anna

A co nie mam racji :\

@Ten

Masz rację :)

Widzę, że jest mowa o jakichś 'forach' u dyrektorki, tzn. o jakie konkretnie chodzi? Można coś uzyskać poprzez przekazywanie informacji dotyczących innych pracowników? Czy to nie sprawia, że atmosfera jest toksyczna?

Rozumiem ze takie specjalne traktowanie jednego pracownika nie bardzo podoba się innym. Nie można z nią pogadać że plotkowanie tylko pogarsza atmosferę w pracy? Nikt nie zwrócił jej uwagi?

Nie no, ostatni wątek to jakby ktoś pod wpływem pisał. Chyba rozumiecie, że to czytają ludzie spoza firmy? Ja na przykład. Interesuje mnie oferta inżynier sprzedaży ds. inwestycji. Jakie są owe adekwatne narzędzia pracy? Jak często trzeba się meldować w biurze? Na ile może liczyć osoba z doświadczeniem w ofertowaniu?

Firma Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kucharz. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Angelka

Cześć ;) mój mąż szuka pracy i znalazł ofertę do Gdańska jako inżynier sprzedaży tylko ze jest to praca mobilna. Tutaj widzę bardziej opinie o pracu stacjonarnej a może ktoś pracował mobilnie ? Ponoć zapewniają telefon służbowy, laptop i samochód i zastanawiam się jak to się ma w rzeczywistości; faktycznie tak bez problemu wydają taki sprzęt ? I jak jest z paliwem, wykłada się a pozniej rozlicza się z firma ? Będę wdzięczna za odpowiedzi

Jakiś czas temu firma Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k. poszukiwała osoby na stanowisko Recepcjonista. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Bery

Owszem szukają recepcjonisty, przy ladzie po drugiej stronie budynku tam jak wchodzi się do "garaży". Atmosfera to jest pod chmurką, tutaj to nawet jej nie uświadczysz.

Natalia

Mało piszecie ostatnio o pracy w Hti Bp. Czemu tak jest? Zawsze warto dzielić się swoimi opiniami o pracodawcach - inne osoby, być może zainteresowane pracą na przykład właśnie w Hti Bp, będą na pewno wdzięczne! Dajcie proszę znać, jak się pracuje w tej firmie :)

Magdalena

Cześć, czy ktoś z Was pracował/pracuje w Hti w Gdańsku? Warto wysyłać tam swoje CV? Przyjmują w ogóle teraz handlowców?

@anonymous, Twoja opinia w żaden sposób nie przedstawia sytuacji wewnątrz Hti Bp. Czy możesz uzupełnić swój wpis i zamieścić konkretne informacje w tej kwestii, które są warte zauważenia przez te osoby, które chcą pracować w tej firmie?

Wsystko bez zmian!

Bardzo dużo czasu minęło od Waszej ostatniej aktywności na tym forum. Warto, abyście zdecydowali się na wznowienie dyskusji dotyczącej Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k. Jak w tym momencie przedstawia się aktualna sytuacja tej firmy? Wiecie coś o nowych zatrudnieniach lub tych planowanych? Informacje tego typu będą ważne dla osób, które rozważają aplikowanie do Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k.

Amado

Witam Aplikuje do tej firmy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży - ph. Ponieważ nie ma żadnych informacji na tema tej firmy, proszę o info czy firma godna zaufania, czy warto aplikować. Jakie warunki pracy itp. Pozdrawiam

Zyzol
@Amado

Jakie są u Was zarobki na stanowisku handlowym ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hti Bp Sp. z o.o. Sp.k.