Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Brixx Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Brixx Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-04 12:12:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co pracownik to inne zdanie, a jak uważasz Ty? Najlepsza opinia to opinia zatrudnionych ludzi , jeśli pracowałeś w Brixx Sp. z o.o., pozostaw ją dla potencjalnych pracowników. Warszawa i inne miasta oczekują na ciekawe opinie. Czy ta firma ogólnie rzecz ujmując prowadzi rekrutację? O ile tak to na jakie stanowiska najlepiej składać CV? Sieć jest na dzień obecny najważniejszym źródłem informacji, przyłącz się do tworzenia największego zaplecza informacji o pracodawcach.
zdjecie uzytkownika
1974 - 2014-06-25 16:21:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zna ktoś tą firmę ? Taka dobra,że nie ma żadnych opinii. Dostałem propozycję pracy w Belgii warto?????
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brixx Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: