Brixx Sp. z o.o.

Opinie o Brixx Sp. z o.o.

1974 2014-06-25 16:21:34
Zna ktoś tą firmę ? Taka dobra,że nie ma żadnych opinii. Dostałem propozycję pracy w Belgii warto?????
zainteresowany 2015-03-14 13:27:03
Wyjechales do Belgii ? pracujesz z ta firma ? tez mam propozycje ale sie waham czy warto ?
polak 2015-03-14 21:31:40
witam ja tez dostalem propozycje pracy.a jaka ci zaproponowali stawke na godzine bo ja sie niespytalem czy brutto czy netto?
polak 2015-03-15 13:08:01
czy moze ktos napisac co to za firma czy to widmo,bo skoro tak duza firma i zadnej opini to troche dziwne,jezeli ktos pracuje w tej firmie to niech napisze mniej wiecej co za robota i ogolnie.pozdrawiam.
alex 2015-03-19 07:52:45
Witam nie radzę wam firmy Brixx kiedyś było ponoć dobrze ale na dzień dzisiejszy to lipa robota dosyć ale na budowie jesteś 10 godzin -1h przerwa i 9 pracy a zaliczają 8h w biurze pani dyrektor opowiada bajki a umowa ze trzech prawników musiało ją skonstruować wszystko co podpisujesz jest przeciwko pracownikowi a nie dla pracownika ważna rzecz podatki dla kawalerów strasznie wysokie pracownik zarabiając 1800e przykładowo dostaje 1100 porażka panowie byłem widziałem i piszę prawdę ludzie co drugi dzień się zmieniają pozdrawiam
saper1974 2015-07-14 08:09:39
Lipa,zadnych godzin ,wszystko liczone nie wiadomo jak,nawet w sobote kaza isc do pracy a w umowie 40h tygodniowo,robilem 10 miechow,nie polecam
Iuv 2015-09-12 14:28:57
Dobrze poczytać różne komentarze, sam zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie BRIAN niestety z tego co widziałem to nie mają żadnych aktualnych ofert pracy a szkoda bo pamiętam jak kiedyś szukali osób na stanowisko murarza , mistrza/ brygadzisty ciesielskiego mam nadzieje ze wkrótce znów będą szukać pracowników
mani 2016-04-20 21:45:29
kochani czy oni nadal poszukują operatora żurawia wieżowego do Belgii? mam doświadczenie w pracy na stanowisku operatora żurawia wieżowego i chciałbym spróbiować
Zostaw swoją opinię o Brixx Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brixx Sp. z o.o.