Opinie o INWESTOR w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie INWESTOR. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INWESTOR o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INWESTOR w Gdańsk

Na jakie benefity można liczyć w INWESTOR?

Jaro Nowy wpis

Słabe

Lolo Nowy wpis

Czy wraz ze stażem pracy wzrasta pensja?

Bolo Nowy wpis
@Lolo

Chyba tylko stres wzrasta

Anty ted

Normalna praca jak wszędzie nie każdy się nadaje macie przykład (Ted) pewnie dwie lewe ręce i sobie nie radził to nikt takich nie będzie trzymać...

@Anty ted

Taaaa jasne, chyba raczej szef ma dwie lewe do wypłaty

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w INWESTOR?

Ted

Możesz ewentualnie awansować na operatora łopaty

@Ted

Haha, @Ted. Mógłbyś napisać, czy szukają teraz ludzi na operatorów koparki i ile płacą, bo ogłoszeń o pracę ani widu, ani słychu, a przecież roboty jakoś im idą.

@Agnieszka

Nie wiem jak im idą roboty, wiem że narobili takiego syfu w UPC że głowa mała, wywalili ich z inwestycji. Dobrej kasy tam nie zarobisz, a juz na pewno nie dostaniesz na czas wypłaty. Chcesz u nich pracować, to tylko na własne ryzyko.

@Ted

@Ted, a dawno pracowałeś w INWESTORZE? O jakiej kasie mówisz? Może teraz już się co nieco zmieniło w tej firmie, ciekawe.

Tak, na gorsze

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie INWESTOR? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Mariusz

hej! Jak atmosfera w firmie? dobrze się pracuje?

Miłosz

Normalna firma, mająca opinię dobrego pracodawcy. Wystarczy dobrze pracować !

Stefan
@Miłosz

Jaki cyrk Shrek znowu sam o sobie pisze,

Niki

Wymagają spłaty kredytu który nie został sfinalizowany. Czy miał ktoś tak? Moje sugestie dla INWESTOR: Wymagają spłaty kredytu który nie został sfinalizowany. Miał ktoś tak?

Kamik
@Niki

Czy dostał Pan kredyt? Bo chyba mam ten sam problem

@Kamik

Ja też nie dostałam,a wpłaciłam składkę na poczet jej ubezpieczenia

ddd

pracuję od kilku miesiecy - wypłaty są normalnie. Przesunięcie ich czasem na czwartek zawsze jest uzgodnione. Słyszałem że kiedyś było inne kierownictwo. Były też duże niszczenia sprzetu na budowie. Teraz jest dobrze.

JUR
@ddd

Np na czwartek "świętej Dygdy" czyli NIGDY :D

Bbb

Dobrze jest Moje sugestie dla INWESTOR: Zadnej

Ja obecnie koncze prace. Bylem na choirobowym ostatniej wyplaty przed choroba jak i za pierwszy miesiac chorobowego nie dostalem. Nie dostarcza papierow do zus czlowiek na chorobowe musi czekac 3 miesiace nim grosz zobaczy. Papierow, zaswiadczen itp sie nie doprosisz. Inspekcja nic nie moze zrobic bo nie ma go pod adresem firmy. Mialem otrzymac swiadectwo pracy i pit asle sie nie doprosisz. (usunięte przez administratora)Wyplaty placone nie na czas w ratach o ile w ogole sa wyplacane. Porazka a nie firma.

Czyli nic nowego

Agnieszka

@jjjj, pytam o takie kwestie dotyczące INWESTOR, które mogą okazać się ważne dla innych użytkowników forum poszukujących aktualnych informacji na temat tej firmy. Jeżeli zauważyłeś brak jakichś opinii, to decyzją administratora musiały one zostać zarchiwizowane, ponieważ nie przestrzegały zasad regulaminu tego forum. Z jego treścią możesz zapoznać się pod wskazanym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Agnieszka

@Jur, czyli ten problem występuje ciągle. Czy INWESTOR boryka się z jakimiś chwilowymi problemami? Czy wiadomo kiedy otrzymasz zaległe pensje?

@Agnieszka

Ja na szczęście już tam nie pracuję, ale wiem od ludzi którzy tam pracują że kiszka jest na całego

jjjj
@Jur

AGNIESZKA po co pytasz o tą firmę ,w trójmieście nie ma bezrobocia ,pracowałem tam szkoda czasu na ta firmę , nie będę się rozpisywał o tej firmie bo sporo postów piszących prawdę o tej firmie zniknęło , polecam omijać szerokim łukiem tą tzw.firmę

szym

praca idzie do przodu i wypłaty są na bieżoco. tyle w temacie.

@szym

szczyt szytów, przestań sam sobie opinie wystawiać shrek

@anonymous

Bravo Grzesiu, nie ma to jak sam sobie cukrować :D

Agnieszka

Część z Was w swoich postach na temat pracy w INWESTOR wspomniała o nieterminowych wypłatach. Jak to wygląda w tym momencie? Co możecie powiedzieć o Waszej współpracy z tą firmą i jej aktualnej sytuacji wewnętrznej?

@Agnieszka

No niestety jeśli chcesz zarabiać pieniądze a nie tylko wysłuchiwać obietnic Grzegorza że już dostał przelew i już robi Ci przelew.....daj sobie spokój szkoda nerwów

ddd

@ddd

haha sam sobie opinie wystawia, zenua

JUR

Pracowałem w tej firmie, chociaż trudno to nazwać firmą. Grzegorz G. pisze o sobie że jest pasjonatem telekomunikacji. Haa tyle że z ma zasadniczą wadę. Nie ma pojęcia o robotach telekomunikacyjnych o teletechnicznich nie wspomnę. Jaka panuje w firmie atmosfera? Kicha i to wielka. Szefuńciowi ciągle mało i mało, najlepiej to pracować po 14h dziennie, a On i tak obetnie godziny pracy wedle swojego widzi mi się. Jeśli wypłata jest terminowo to chyba wszyscy są w szoku i to wielkim. Nie zapomnę jak szef potraktował załogę przed wigilią.........nie dał wypłaty. SUPER. W czasie kiedy ja pracowałem komornik był na porządku dziennym, jak jest teraz nie wiem, ale wiem że w jednej z gdańskich hurownii teletechnicznej dług jest i to spory, a sprawa w sądzie.

Firme prowadzi czlowiek ktory nie ma pojęcia nic o byciu przedsiębiorcą.. do tego auta i maszyny bez ubezpień. ..szef'' wgl nie czlowiek k do tego odstraszający. Dno

były 2

Było bardzo dużo negatywnych opinii które w pełni i prawdziwie opisywały realia pracy (usunięte przez administratora)br /> W tej firmie nie ma nic pozytywnego, (usunięte przez administratora) słabe warunki zatrudnienia, ogólnie to szkoda czasu, masakra. Nie polecam.

Agnieszka

To bardzo dobrze, że jesteście zadowoleni z pracy w INWESTOR. Co więcej możecie napisać o plusach pracy w tej firmie? Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Czy od tego czasu w firmie zaszły jakieś znaczące zmiany?

były
@Agnieszka

nie jest to dobra firma ,rzekłbym nawet , że beznadziejna(usunięte przez administratora)

kobieta

pracowałam w biurze projektowym tej firmy przez kilka lat - dużo się nauczyłam, dobrze wspominam system pracy i atmosferę w zespole.

Zostaw merytoryczną opinię o INWESTOR - Gdańsk

INWESTOR