Tompłyt Hurtownia Tomasz Dunajski

Kiekrz

Opinie o Tompłyt Hurtownia Tomasz Dunajski

matiere 2012-11-06 22:24:31
Rokietnica - ciężka praca za średnie pieniądze. Trzeba się mieć na baczności. Sporo klientów.

Poznań - gdyby nie kierowniczka o słabych umiejętnościach organizacyjnych oraz beznadziejnych charakterze tych klientów było by więcej.

Leszno - sielanka, ale klientów nie brakuję.
nick 2013-01-09 16:25:01
chcesz byc oszukiwany przez pracodawce, zapraszam do tej firmy
murzyn 2013-01-16 19:53:17
Jeśli lubisz posiadać na umowie najniższą krajową oraz marzysz w przypadku braku wyrobienia planów sprzedaży przez oddział mieć potrącone parę stówek z wypłaty (z podstawy) to ta firma jest idealna dla Ciebie
hebraj 2013-01-22 20:35:45
WŁAŚCICIEL DO [usunięte przez moderatora], NIE POLECAM TEJ FIRMY. PRACA W ROKIETNICY TO PORAŻKA MOJEGO ŻYCIA
adam 2015-10-16 19:05:46
W Tompłycie nie ma dużej rotacji pracowników, także raczej aż tak źle chyba nie jest jak kolega wyżej pisał, bo pracownicy by się zwalniali.
adam 2016-05-25 00:49:07
Z tego co mi wiadomo to robili auta na centrum, żeby pokazać możliwości maszyny.
Zostaw swoją opinię o Tompłyt Hurtownia Tomasz Dunajski - Kiekrz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tompłyt Hurtownia Tomasz Dunajski