Tompłyt Hurtownia Tomasz Dunajski

Kiekrz

Opinie o Tompłyt Hurtownia Tomasz Dunajski

matiere 2012-11-06 22:24
Rokietnica - ciężka praca za średnie pieniądze. Trzeba się mieć na baczności. Sporo klientów.

Poznań - gdyby nie kierowniczka o słabych umiejętnościach organizacyjnych oraz beznadziejnych charakterze tych klientów było by więcej.

Leszno - sielanka, ale klientów nie brakuję.
nick 2013-01-09 16:25
chcesz byc oszukiwany przez pracodawce, zapraszam do tej firmy
murzyn 2013-01-16 19:53
Jeśli lubisz posiadać na umowie najniższą krajową oraz marzysz w przypadku braku wyrobienia planów sprzedaży przez oddział mieć potrącone parę stówek z wypłaty (z podstawy) to ta firma jest idealna dla Ciebie
hebraj 2013-01-22 20:35
WŁAŚCICIEL DO [usunięte przez moderatora], NIE POLECAM TEJ FIRMY. PRACA W ROKIETNICY TO PORAŻKA MOJEGO ŻYCIA
adam 2015-10-16 19:05
W Tompłycie nie ma dużej rotacji pracowników, także raczej aż tak źle chyba nie jest jak kolega wyżej pisał, bo pracownicy by się zwalniali.
adam 2016-05-25 00:49
Z tego co mi wiadomo to robili auta na centrum, żeby pokazać możliwości maszyny.
Bbbbbbbbb 2017-01-09 08:36
Chłopacy pracują w okropnych warunkach!!!!! Na hali mają 2 stopnie!!!! Gdzie Inspekcja Pracy przewiduje minimum 14 przy pracy fizycznej!!!!!
To jest stolarnia a nie magazyn mrożonek!!!!
Siła 2017-01-15 21:11
A to że palą tym dziadostwem laminatami i niewiadomo czym jeszcze gdzie ochrona środowiska.
Zostaw swoją opinię o Tompłyt Hurtownia Tomasz Dunajski - Kiekrz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tompłyt Hurtownia Tomasz Dunajski