Nestle Waters Polska S.A.

Nałęczów

Opinie o Nestle Waters Polska S.A.

sorros 2013-07-19 17:59
Pezes rządzi i nic nie wychodzi,
2013-08-15 11:05
Duża rotacja kadry zarządzającej, ostanio odszedł Dyrektor Zakładu.
xyz 2014-09-24 15:09
praca w miare ok pieniadze zawsze na czas... ciezko dosc sie dostac bo jest raczej stala ekipa...z umowami jest dosc ciezko załapać sie na stałe , wszystko na spokojnie sie robi nikt nie stoi i nie pogania, ogolnie polecam!
wk 2015-02-08 18:24
Debilem jesteś
były nosiwoda 2015-02-25 19:44
praca do du py 5 ton przeżuć to zobaczysz jaka fajna robota kolega wyżej dobrze ci napisał debilem jesteś
eden 2015-03-03 20:44
siema chłopaki co tam słychać ,jaka atmosfera przed połączeniem nic nie piszecie ???????????????????????????????? co wszyscy załamani czy hepi???????????????????
DEBILIZM 2016-04-14 10:08
wypowiedzi debila z 2014 09 24 nie skomentuje myslę jednak ze to jest człowiek o niespełnionych inspiracjach jego miejsce jest w Tworkach takich jak on ludzi potrzeba w Nestle DURZE BRAWA DLA IDIOTÓW
xyz 2016-08-20 18:38
wyglada na to ze nie nadajesz sie nigdzie i płaczesz :) kilka butelek wycieles i juz płacz ? do szkoly idz zrob wyksztalcenie na prezesa ,a nie płaczesz :) pozdrawiam :)
xyz 2016-08-24 21:10
podejrzewam moniq ,ze ta praca to w Warszawie moze byc chociaz pewien nie jestem... numerymożna załatwić a z tym ,ze zazwyczaj chcą osobe z doswiadczeniem (wszedzie chcą z doświadczeniem) ,ale zycze powodzenia! :)
rymik 2016-08-30 15:52
Kasa pewnie ponadprzeciętna, ale czy wypłata terminowa?
zylo 2016-11-05 07:20
terminowa
Lidia 2017-08-11 08:20
Poprzednie wpisy, pomimo braków odpowiedzi i dat są pozytywne, napiszcie jednak ,co najbardziej jest w firmie na plus? Czy jesteście zadowoleni z wynagrodzeń? Firma posiada dla pracowników dodatkowe pakiety socjalne? Obecnie firma Nestle, prowadzi rekrutację do biura w Warszawie, aplikował ktoś?
Zostaw swoją opinię o Nestle Waters Polska S.A. - Nałęczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nestle Waters Polska S.A.