Opinie o IBP Instalfittings w Sady

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy IBP Instalfittings. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IBP Instalfittings na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IBP Instalfittings w Sady

Noname Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia dla spedytora? Jest to praca w biurze czy na magazynie? Ile zarabia spedytor?

Noname Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jakie są warunki pracy spedytora? Jaka płaca? Czy atmosfera w dziale jest przyjemna? Spedytorzy siedzą na magazynie czy w biurze?

Jakie są warunki zatrudnienia w IBP Instalfittings?

Qmplklk Nowy wpis

Firma stara się respektować prawo, rośnie płaca minimalna w Polsce, rosną pensje pracowników.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie IBP Instalfittings? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Drukarz fleksograficzny
Asistnet Work Group
logo firmy Pracownik produkcji
PPT Sp. z o.o.
Sebastian

Z tego co czytam to na magazynie obowiązuje umowa o pracę. Na jak długo jest ona zawierana? Ktoś wie? W sumie pierwszy raz się spotykam z sytuacją, żeby pracownik magazynu miał umowę o pracę.

Magaz
@Sebastian

pierwszą dostajesz na 3 miesiace, pozniej jak jest ok to na 2 lata, a następna na nieokreslony

Katarzyna
@Magaz

a warunki finansowe są takie same na tej 3 miesięcznej jak na tej następnej czy może wraz z przejściem na kolejną umowę dostaje się jakąś podwyżkę?

Halina
@Magaz

a jest szansa na zlecenie? bo mnie na dzień dobry nie interesuje umowa o pracę. nie chce się tak poważnie wiązać od pierwszego dnia.

Magaz
@Katarzyna

Ja dostalem wiecej o 2 zeta, ale to wszystko zalezy od ciebie

Halina
@Magaz

Tylko po 3 miesiącach już dwójka wleciała? A po toku też podbijają więcej?

Emilia

Ale w ogóle jakieś podwyżki to są możliwe? Albo jakieś awanse? Nie chciałabym podejmować pracy bez perspektywy poprawy warunków

gogo
@Emilia

o indywidualnej podwyżce zapomnij. podwyżki tylko inflacyjne dla wszystkich

Czy w IBP Instalfittings poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Magazyn sądy do 30 procent zależna od wydajności i jakości wysylek

Nat

Na wszystkie święta jest wyplata świadczeń. Dodatkowo dodatek za niechorowanie wypłacane co 3 miesiące ????

Czy w IBP Instalfittings występują paczki/bony świąteczne?

Ibp sady

Bonus swiatezny na wielkanoc i boze narodzeni oraz wczasy pod grusz. Wplyw na konto w formie gotowki

Nat

Nie ma bonów. Na każde święta są pieniążki.

rak

co do umowy to do ostatniego dnia zero potwierdzen, czy umowa zostanie przedluzona. mialem kolezanke, ktora ostatniego dnia dowiedziala sie, ze nie bedzie miec przedluzonej umowy - a ona i wszyscy spodziewalismy sie, ze dostanie podwyzke. zero wyjasnien, traktowoanie czlowieka jak zbedny balast gdy juz zrobil swoja robote

Fiodor

Praca w magazinie jest bardzo okej. pracujem na dobre wózki toyoty. Nie ma pośpiecha, są normy ale które spokojnie są do zrobienia. Wiadome ze praca jest po to zeby pracować lecz nie ma że kierwonictwa poganiajoł i lider i kierownik ok. Problemy to tylko pieniedze. Trzeba wiecej płacić wtedy super firma bo jak na teraz to juz slabe zarobki.

najlepszy pracownik
@Fiodor

Potwierdzam. Pracować trzeba ale nie ma że trzeba jak dziki osioł siódme poty wyciskać. Podwyżki musza być bo stawki już nie są atrakcyjne.

Młoda

Bo tam pracują same debile z poznania mają dowoz za darmo a jak juz dojezdzasz z innej miejscowosci to mają taką osobe gdzies!!! Wielkie panie z miasta! A lewe łapy mają i tylko chodzą obgadują i o byle co lecą do brygadzisty i skarzą ,zeby sie podlizac za te grosze chapiesz jak woł ,a człowieka tratują jak śmiecia

bardzo ciekawy
@Młoda

doprawdy rękawy sobie wyrywasz chapiesz jak wół dostałem obstrukcji ze śmiechu

Stary
@Młoda

To się zwolni nikt nie trzyma cię na siłę

ttt
@Młoda

Najlepszy jest elektryk Paweł nic nie robi tylko kierownikowi auto naprawia i wiecznie nam mów i ze jest nie do ruszenia.

Mmmmm
@ttt

Dyrektorowi też auto naprawia nie tylko kierownikowi

Jakie wartości są cenione w IBP Instalfittings?

Jimmi

Znajomosci bo ciezko i uczciwa praca niczego nieosiagniesz

Jaka atmosfera jest między działami w IBP Instalfittings?

stary

praca na produkcji

Jaka umowa obowiązuje w IBP Instalfittings podczas okresu próbnego?

Sady na magazynie umowa o prac

Umowa o prace magazyn sady

Maja

Na jakiej ulicy mieści się siedziba firmy w Sadach? Czy pracodawca zapewnia dojazd pracowników z Poznania? Dziękuję za informację :)

Yy
@Maja

Tak,autokar wyjeżdża z ronda rataje, kaponiery i ogrodów.

Magda

@młoda a nie płaca za przejazd wszystkim?

Mirek

Jaką macie atmosferę i zarobki? Może dowiem się jeszcze jaka umowę jest praktykowana?

Za czasów śp. Irka Grupy, pracowało się tam jak w rodzinnej firmie. Miła atmosfera, zero stresu. Szkoda że te czasy już nie wrócą.

Bolo

Może to nie była praca dla niektórych, ja nie narzekam i pracuje mi się dobrze.

Cytryna

Ciekawe ile jeszcze dzial miedzi pociagnie(usunięte przez administratora) przed kompem plaszy 8h i za to kase bierze kupa smiechu

Jasiek

Chyba przed napisaniem ktoś nie zastanowił się co pisze? Dobra firma ale niestety nie każdy potrafi to docenić.

Zostaw merytoryczną opinię o IBP Instalfittings - Sady

• Jak się pracuje w IBP Instalfittings?

Zobacz opinie na temat firmy IBP Instalfittings tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBP Instalfittings?

IBP Instalfittings