IBP Instalfittings

Sady

Opinie o IBP Instalfittings

robol ibp 2011-12-22 17:04:14
Zanim cokolwiek kiedykolwiek będziesz chciał wyrazić w sieci, nie ćpaj proszę.
mały 2012-01-03 13:04:16
Ktoś ci głupot na opowiadał to praca bez przyszłość kiedyś było spoko w tej firmie ale debile dostały się do władzy i jest do bani proste. Pełno tam ludzi zakłamanych i fałszywych za pochwale wzrokowa szefa [usunięte przez moderatora] cie za błachostke i tak tam wyglada chyba ze zostaniesz dziobakiem hahahah
jbravo 2012-06-22 23:53:40
IBP w Sadach koło Poznania przypomina kołchoz niewolniczy. Odległość i dojazd autobusem pracowniczym zajmuje od 20 do 30 min. (z Ogrodów lub Kaponiery). Mowa o Trade (produkcja). Normy są zawyżone do granic absurdu, praca tam w dość uciążliwych warunkach jest strasznie nudna, monotonna oraz odmóżdżająca. Od pracowników wymaga się ogarnięcia oraz pełnego skupienia przez cały czas. Jest to efekt ciągłej chęci podwyższania wydajności za którą pani kierownik otrzymuje premię. W zamian za pracę dostaniemy co najwyżej umowę zlecenie na pół roku, w której nie przewidziano żadnej premii jak również dodatków za nockę czy wyższej stawki za jakiekolwiek nadgodziny. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Oczywiście odpowiedzią na wszelkie pytania o podwyżkę czy polepszenie warunków pracy jest mowa o kryzysie oraz wolności swojego wyboru (jednym słowem: nikt Cię tam na siłę nie trzyma).
Szuka pracy 2013-07-30 11:37:14
Witam wszystkich,

a jak sprawy mają się na Obodrzyckiej? Szukam pracy i chciałabym aplikować na Specjalistę ds. zakupów. Jak wygląda kultura organizacyjna, jakie firma ma wymagania oraz ile mniej więcej można zarobić przy podstawie wynagrodzenia? Będę wdzięczna za rzetelne informacje. Pozdrawiam serdecznie
on35 2013-09-08 21:37:00
Dokładnie tak jak piszecie, siedziec trzeba cicho, bo jak sie odezwiesz to zrobią z ciebie debila oczernią i za kare nie dadza umowy, a jebiesz jak mały samochodzik, ale to ciągle mało. Na liderów wybierają prostaków( nie mam na myśli wszystkich) którzy nie mają podejścia do pracownika i wszystko załatwiają szantażem i krzykiem.
pracownik 2014-08-11 13:36:41
Jak będą podwyższać normy to będą przysyłać reklamacje.
nicki 2014-09-17 18:04:01
Jakie zarobki na magazynie?
ja 2014-11-19 21:43:18
Trade magazyn produkcja...? ludzie w większości
okej a ta reszta z tej większości idioci do kwadratu.ręka rękę myję a ty pysk zamknij bo jak nie to pani mgr od spraw niepotrzebnych z zawodu krawcowa która g wie załatwi ci zwolnienie.mowa o pani anet.magazyn ? Czasami ręce opadły z wrażenia jak tam zapieprzac ale życie nadgodziny masowo bo wylot.produkcja? Śmiech na sali lider który nawet komputera nie potrafi włączyć wszystko wie najlepiej a Hitler przy niej mógł się schować.nic nie wie o niczym i innymi się tylko wysluguje bo głowa by jej pękła chyba z przywracania oczami.
ja 2014-11-19 21:47:57
Także polecam ludzia którzy lubią nad ponad normy a odradzam ludzia którzy nie są odporni na stres wyzysk i układy tzw zazylosci z przeszłości a komu problem to musimy się rozstać.
ibp sady 2015-04-25 10:22:42
Kaja.. To nie tylko praca dla panow... W firmie ppracuje wiekszosc kobiet na produkcji.. Wiec smialo mozesz sie starac o stanowisko
Pracownik Fizyczny 2016-08-03 13:06:11
Jest dobrze w IBP :) ale jak ktoś nie umie pracować i jest mami synkiem albo wybrednym leniem to niech idzie do pracy innej (w tedy doceni to co ma), przecież nikt go na siłę nie trzyma !! Czasy sie zmieniają dla każdego ale pracować to trzeba umieć a nie pitolić !! Trzeba było sie uczyć ! ,,Nie chciało się nosić teczki będziesz nosić woreczki,, Pozdrawiam i do roboty hehe chodź sam jestem pracownikiem fizycznym to prace sam sobie wybieram!!! a jak już mam tą którą znalazłem odpowiednią to szanuje. Miłej pracy. :)
edi 2016-08-04 11:52:52
Nie daj Boże Ukraińcy zmienią normy i wypłaty ehh
kaja 2016-08-04 12:03:33
no wyaje mi się, ze normy to nie będa tak szybko teraz zmienione z tego co widze, a poza tym to jest ciekawa oferta pracy jako Operator Maszyn i tutaj można zarobić bardzo dobrze.
Zostaw swoją opinię o IBP Instalfittings - Sady
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IBP Instalfittings