Diagnostyka Sp. z o.o.

Kutno

Opinie o Diagnostyka Sp. z o.o.

admin 2015-08-12 17:01
Jakim pracodawcą Twoim zdaniem jest firma Diagnostyka Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.
Karolina 2015-12-21 19:48
Witam , ile zarabia początkujący przedstawiciel medyczny posiadający ok roku doświadczenia?
Karolina 2016-01-18 19:30
4000 zł razem już z prowizją? Czy bez?
4000 zł w każdym województwie?
Karolina 2016-01-22 11:24
A praca na czym dokładnie polega? Rozumiem od poniedziałku do piątku w trasie
Odwiedzamy lekarzy, przychodnie, szpitale, apteki? I oferujemy korzystanie z laboratorium? Cos jeszcze więcej?
pomarańczowa 2016-01-24 14:19
Będę wdzięczna za udzielenie mi informacji ile początkujący zarabia.

4 tys, raczej nie jest stałą kwota, bo nie zawsze będziemy mieć tą samą prowizję co miesiąc :)
Zainteresowana 2016-06-30 14:51
Czy zarobki przedstawiciele w Polsce wszędzie są takie same?
Ile zarabia sie na początek z premia?
rekrutant 2016-07-03 11:11
Kiedyś pani napisała mi, że na początek tak 4-5 tys brutto, ale nie napisała , czy z premią czy nie.
zanteresowany 2016-10-02 18:43
Proszę o informację jak wygląda typowy dzień przedstawiciela medycznego?
poik 2016-10-02 22:18
@Klocek ale to na jakim stanowisku sa taie zarobki? bo przeciez wiaodmo jest ze na kazdym stanowusku to sa raczej inne mam racje? dzieki za odpwoiedz.
Gosc 2016-12-28 10:57
Jak wygląda praca przedstawiciela? Dużo jeżdżenia?
Aneta 2017-05-31 14:11
Diagnostyka Sp. z o.o. aktualnie poszukuje do pracy pielęgniarek oraz pielęgniarzy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o tym czego mogą oczekiwać aplikujący? Czego powinni spodziewać się podczas rozmowy rekrutacyjnej? Wasze doświadczenie może być bardzo cenne dla osób, które biorą pod uwagę firmę Diagnostyka jako potencjalnego pracodawcę.
Zostaw swoją opinię o Diagnostyka Sp. z o.o. - Kutno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diagnostyka Sp. z o.o.