logo IT Kontrakt

IT Kontrakt

Opinie o IT Kontrakt

admin 2015-08-12 17:03
Jak wygląda atmosfera pracy w firmie IT Kontrakt Sp. z o.o. ? Trudno jest pracować czy zespół jest zgrany i pomocny? Twoja opinia jest ważna!
Ony 2016-04-07 10:52
Zależy od klienta i projektu, na jaki się trafi. W samej firmie jest raczej mało ludzi, wszyscy pracują zdalnie lub u klienta. Gł. nastawienie na jednego klienta. Managerowie nie zawsze kompetentni i pomocni - mają raczej podejście: sprzedałem Cię do klienta, to siedź tam, a jak masz problem, to niewiele Ci pomogę. Prawie zerowe szanse na zmianę projektu. Umowa jest ogólnie ok, zakaz konkurencji dot. tylko klienta, u którego się pracuje. Szczegóły dot. stawki i klienta są załącznikiem zwanym 'Protokołem uzgodnień". Stawki zależne od klienta, ale raczej uczciwe. Opieka medyczna za darmo tylko w b. podstawowej wersji (ok 10 wizyt w roku, w tym badania lab.).
It konf 2017-01-15 13:23
Dzieki IT KONTRAKT przeglądanie ogłoszen staje sie szybsze. Po prostu omijam ich ogłoszenia :)
kandydat 2017-02-03 21:25
Panie rekruterki nie dość że są aroganckie, to jeszcze kłótliwe. Ciężko znaleźć pracę dzięki tej firmie. W zasadzie w ogóle nie przekazują kandydatów do klientów. Nie wiem na czym ta firma zarabia, chyba tylko na robieniu ogólnie wrażenia.
Zostaw swoją opinię o IT Kontrakt - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT Kontrakt