logo IT Kontrakt Sp. z o.o.

IT Kontrakt Sp. z o.o.

Opinie o IT Kontrakt Sp. z o.o.

admin 2015-08-12 17:03:23
Jak wygląda atmosfera pracy w firmie IT Kontrakt Sp. z o.o. ? Trudno jest pracować czy zespół jest zgrany i pomocny? Twoja opinia jest ważna!
Ony 2016-04-07 10:52:48
Zależy od klienta i projektu, na jaki się trafi. W samej firmie jest raczej mało ludzi, wszyscy pracują zdalnie lub u klienta. Gł. nastawienie na jednego klienta. Managerowie nie zawsze kompetentni i pomocni - mają raczej podejście: sprzedałem Cię do klienta, to siedź tam, a jak masz problem, to niewiele Ci pomogę. Prawie zerowe szanse na zmianę projektu. Umowa jest ogólnie ok, zakaz konkurencji dot. tylko klienta, u którego się pracuje. Szczegóły dot. stawki i klienta są załącznikiem zwanym 'Protokołem uzgodnień". Stawki zależne od klienta, ale raczej uczciwe. Opieka medyczna za darmo tylko w b. podstawowej wersji (ok 10 wizyt w roku, w tym badania lab.).
Zostaw swoją opinię o IT Kontrakt Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT Kontrakt Sp. z o.o.