Metro Internet Sp. z o.o.

Opinie o Metro Internet Sp. z o.o.

admin 2015-08-12 16:58
Jesli byłeś pracownikiem firmy Metro Internet Sp. z o.o. to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum.
janka 2016-05-19 15:48
To fajnie, ze wyposazaja stanwoisko pracy a czy na Racownika Działu Handlowego jest podobnie? I też daja auto służbowe i telefon? Ciekawe czy premie sie wyrabia
były pracownik 2017-03-22 20:38
w metro byłem krótko. Praca jako technika jak każda. opiekun techników człowiek który nie ma pojęcia o życiu. Gada bzdury i łagodzi sytuacje przed prezesem. Prezes choleryk który stawia tylko na wyniki. Ludzie różni w technicznym fałszywi. zwłaszcza jeden z kitką. Dziewczyny na obsłudze i handlowcy mają przekichane. Klienci dzwonią z pretensjami o instalacje. Robota tam stoi. nie polecam chyba ze na przeczekanie. Mimo narzędzi typu auta - średnie, telefon to warto się zastanowić.
Brak awansu, rozwoju. krzyki i brak jasności. Kasa słaba premie jak opiekun technicznych nie zapomni.
Pani kadrowa asystentka jest jako Wice. Zazdrośnica na która bardzo trzeba uważać. Pamiętam jak na rozmowie na stawkę 3000 zrobiła tęga minę. Szef na pierwszym spotkaniu wrażenie robi dobre i chwilkę się stara a potem już leci sobie bez zahamowań. Wkońcu w chinach za miskę ryżu się pracuje.
Na szczęście było minęło. Ogłoszenia będą na pewno bo są tam ambitni technicy i handlowcy których rynek wyciągnie albo sami odejdą.
Zostaw swoją opinię o Metro Internet Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metro Internet Sp. z o.o.