Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział

Wrocław

Opinie o Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział

miki 2011-12-09 19:14:47
co prawda nie pracowałem w BEL-POLU ale byłem u nich na rozmowie... aplikowałem na sprzedawce. rozmowa wyglądała tak, że siedziały sobie dwie nadęte panienki - które widać że ludzi mają za nic (zwłaszcza blondyna) obie nie wykazywały żadnego zainteresowania tym co do nich mówiłem, wolały czytać gazety i gadać między sobą, po jakimś czasie zaczeły naśmiewać się między sobą z mojej byłej pracy i ogólnie ze mnie (z trudem ale wytrzymałem to bo zależało mi na pracy), po 10 min rozmowy jedna z nich spytała mnie na jakie stanowisko ja w ogóle tutaj startuje (szok!) no to odpowiedziałem że na sprzedawcę... na co ona: że ja chyba żartuje - że nie mam doświadczenia w handlu i o posadzie sprzedawcy moge jedynie pomarzyć (SZOK!!! - widziały moje cv wcześniej więc mogły mi zaoszczędzić wycieczki do wrocławia - widać nawet swoich obowiązków nie potrafia porządnie wykonać) po chwili blondyna dodała, że mogą mnie zatrudnić jako magazyniera i czy jestem zainteresowany? strasznie sie wkurzyłem wtedy i
bumbaja 2014-09-10 14:00:38
:D nie masz czego żałować kolego miki, te dwie leczyły swoje kompleksy:D
ok 2014-09-23 16:01:03
Bardzo czesto szukają nowych pracowników.Czy to znaczy że taka duza rotacja?
Tynio 2015-02-01 22:30:18
To była Regionalna (ta chuda) i jej zastępca (ta gruba). To prawda mają człowieka za nic. Podobnie jak nadęty, aspołeczny kierownik na Bielanach Wrocławskich. Nie polecam pracy.
co? 2015-02-22 11:30:45
wcale nie jestem nadęty:P wyjdź przez drzwi jak Ci się nie podoba:D
Krzysztof 2015-03-21 00:33:52
Na szczęście nie zamykają firm bo kilku osobom coś się nie podoba .Też pracuję w handlu choć w zupełnie innej branży ale jak wszędzie zdarzają się klienci ,którym wydaje się ,że jak wchodzą do sklepu to klękajcie narody i traktują sprzedawców jak służących .... Fakt ,że jeśli terminy się sypią i nikt nie reaguje to jest to wkurzające ale tak sie zdarza w co 2giej firmie i nie zawsze z winy sprzedawcy. Myślicie ,że oni lubią wysłuchiwać waszych narzekań i celowo się na nie narażają ??? ...ehhh trochę dystansu . Sam też robiłem zakupy w Bel -Polu roku temu , a teraz kupowała tam panele moja córka i podobnie jak ja jest bardzo zadowolona z obsługi na Brucknera . Miła, sympatyczna Pani świetnie doradziła, uczynni Panowie pomogli wpakować towar do samochodu. Także POLECAM .
KI 2015-07-14 22:29:56
Najpierw mialem rozmowe z kierownikiem sklepu, następna rozmowa z dyrektorka. Na rozmowie z kierownikiem mowa o innym wynagrodzeniu, na rozmowie z dyrektorką już inna śpiewka.Chcieli mnie zatrudnic. Ostatecznie kasa słaba. Dostałem sterte dokumentów do wypełnienia. o odpowiedzialności materialnej za towar, odpowiedzialności za kase, ze przeszedłem szkolenie bhp (nie przeszedłem), ze zapoznałem się z ich procedurami (nic mi nie pokazali). Nie poszedłem. Niepoważna firma. Burdel i tyle. Tylko dla desperatów. Nie polecam.
Ciekawski 2016-01-21 15:05:07
Nie rozumię jednej rzeczy w Bel- polu na Bielanach Wrocławskich pracują w szefostwie kretyni. Jak można tak mało pracownikowi płacić to raz. Przy tak dużej korporacji ludzie rządzacy nie radzą sobie. Pani dyrektor nieiwem do końca czy nią jest bo ciągle jej nie ma w firmie-ciagle podrózuje w ciepłe kraje. Jak ta firma ma prosperować?
Zadnych nie ma socjalnych bonów. Przy tak duzej korporacji dostajesz kubek na koniec roku-kpina.
Oszukują pracowników-oszukują budżety.
Nie idzcie tam pracować.
pracownik doceniony 2016-02-11 09:50:15
To Pani dyrektor jak
cię przyjmowała nie powiedziała ze resztę premi trzeba wypracować u montszystow. W tej firmie nie ma jasnych regul Pracowałem. w belpolu 4 lata zachorowalem ciężko nikt z dyrektorek nawet nie zadzwonił jak się czuję. Musisz cieszyć się z kubka słyszałem ze w tym roku był w kartonie może w przyszłym roku zdążą nadrukowac ich sztandarowe chaslo Wiemy płacimy mało ale zawsze dziesiątego. O socjalnych rzeczach to nie ma nawet co pisać jak oni przyjmując pracowników ubrań nie dają Jaki dyrektor taki porządek.
wladek 2016-03-03 17:35:32
to ile tam mozna zarobic na magazynie
z rynku 2016-03-03 17:52:01
ten bel pol to jeszcze nie( usunięte przez administratora ) całkiem? przecież ta firma jest od 5 lat w stanie agonii!!!
al ciapino 2016-05-15 17:55:36
paweł, a gdzie widziałeś ofertę pracy ? Ja tak naprwadę nie chciełem aplikować bo podobno słabą podstawę dają
Zostaw swoją opinię o Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział