brak logo

Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział

Wrocław

Opinie o Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział

bumbaja 2014-09-10 14:00
:D nie masz czego żałować kolego miki, te dwie leczyły swoje kompleksy:D
3
ok 2014-09-23 16:01
Bardzo czesto szukają nowych pracowników.Czy to znaczy że taka duza rotacja?
1
Tynio 2015-02-01 22:30
To była Regionalna (ta chuda) i jej zastępca (ta gruba). To prawda mają człowieka za nic. Podobnie jak nadęty, aspołeczny kierownik na Bielanach Wrocławskich. Nie polecam pracy.
co? 2015-02-22 11:30
wcale nie jestem nadęty:P wyjdź przez drzwi jak Ci się nie podoba:D
Krzysztof 2015-03-21 00:33
Na szczęście nie zamykają firm bo kilku osobom coś się nie podoba .Też pracuję w handlu choć w zupełnie innej branży ale jak wszędzie zdarzają się klienci ,którym wydaje się ,że jak wchodzą do sklepu to klękajcie narody i traktują sprzedawców jak służących .... Fakt ,że jeśli terminy się sypią i nikt nie reaguje to jest to wkurzające ale tak sie zdarza w co 2giej firmie i nie zawsze z winy sprzedawcy. Myślicie ,że oni lubią wysłuchiwać waszych narzekań i celowo się na nie narażają ??? ...ehhh trochę dystansu . Sam też robiłem zakupy w Bel -Polu roku temu , a teraz kupowała tam panele moja córka i podobnie jak ja jest bardzo zadowolona z obsługi na Brucknera . Miła, sympatyczna Pani świetnie doradziła, uczynni Panowie pomogli wpakować towar do samochodu. Także POLECAM .
KI 2015-07-14 22:29
Najpierw mialem rozmowe z kierownikiem sklepu, następna rozmowa z dyrektorka. Na rozmowie z kierownikiem mowa o innym wynagrodzeniu, na rozmowie z dyrektorką już inna śpiewka.Chcieli mnie zatrudnic. Ostatecznie kasa słaba. Dostałem sterte dokumentów do wypełnienia. o odpowiedzialności materialnej za towar, odpowiedzialności za kase, ze przeszedłem szkolenie bhp (nie przeszedłem), ze zapoznałem się z ich procedurami (nic mi nie pokazali). Nie poszedłem. Niepoważna firma. Burdel i tyle. Tylko dla desperatów. Nie polecam.
1
Ciekawski 2016-01-21 15:05
Nie rozumię jednej rzeczy w Bel- polu na Bielanach Wrocławskich pracują w szefostwie kretyni. Jak można tak mało pracownikowi płacić to raz. Przy tak dużej korporacji ludzie rządzacy nie radzą sobie. Pani dyrektor nieiwem do końca czy nią jest bo ciągle jej nie ma w firmie-ciagle podrózuje w ciepłe kraje. Jak ta firma ma prosperować?
Zadnych nie ma socjalnych bonów. Przy tak duzej korporacji dostajesz kubek na koniec roku-kpina.
Oszukują pracowników-oszukują budżety.
Nie idzcie tam pracować.
3
pracownik doceniony 2016-02-11 09:50
To Pani dyrektor jak
cię przyjmowała nie powiedziała ze resztę premi trzeba wypracować u montszystow. W tej firmie nie ma jasnych regul Pracowałem. w belpolu 4 lata zachorowalem ciężko nikt z dyrektorek nawet nie zadzwonił jak się czuję. Musisz cieszyć się z kubka słyszałem ze w tym roku był w kartonie może w przyszłym roku zdążą nadrukowac ich sztandarowe chaslo Wiemy płacimy mało ale zawsze dziesiątego. O socjalnych rzeczach to nie ma nawet co pisać jak oni przyjmując pracowników ubrań nie dają Jaki dyrektor taki porządek.
4
wladek 2016-03-03 17:35
to ile tam mozna zarobic na magazynie
1
z rynku 2016-03-03 17:52
ten bel pol to jeszcze nie( usunięte przez administratora ) całkiem? przecież ta firma jest od 5 lat w stanie agonii!!!
4
al ciapino 2016-05-15 17:55
paweł, a gdzie widziałeś ofertę pracy ? Ja tak naprwadę nie chciełem aplikować bo podobno słabą podstawę dają
1
Klasa 2017-05-11 13:10
Ja myślę że problem polega w procesie rekrutacji i tylko i wyłącznie . Jeśli szefostwo nie ma kompletnie doświadczenia jak rozmawiać z ludźmi i jak nimi zarządzać to co oczekiwać ? Szału nie ma i nie będzie . Forma nie przynosi odpowiedniego zysku bo dyrektorzy nie nadają się do pracy z ludźmi i tyle. A jeśli się już tacy znajda to nie prychodza tu bo płacą śmieszne pensje. I ot to cała filozofia pracy w tej firmie . Naprawdę nie trzeba być jakimś mega analitykiem żeby takie rzeczy tutaj widzieć. Od razu można odpowiedzieć sobie na pytanie ... co robią Panie na tych stanowiskach ? Co robi Pani Dyrektor w tej firmie? Myślę że nic dobrego ...
3
Zostaw swoją opinię o Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bel-Pol Sp. z o.o. Oddział