GS-Hydro

Gdynia

Opinie o GS-Hydro

dzięki 2016-07-18 14:40
Wiecie jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na montera hydrauliki siłowej? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że Budowanie systemów hydrauliki siłowej w oparciu o powierzoną dokumentację nie jest dużym obowiązkiem, a wypłata jest w pełni terminowa?
Weronika 2017-05-09 10:47
Pracujesz w GS-Hydro? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Jak firma motywuje pracowników? Jakie benefity oferuje? Czekamy na Wasze opinie.
MŁO 2017-09-21 15:53
Jestem pracownikiem w GS-Hydro, wypłata na czas, atmosfera zdrowa i dobra. Zakres obowiązków jest po to aby pracownika rozliczać i jest to bardzo klarownie określone.
Zespół wykształcony, kompetentny i wie czego chce. Ci co "odeszli (sami albo im podziękowano)" nie powinni mieć żalów, bo jak jest rekrutacja to składają papiery.
Weronika 2017-09-21 21:13
@MŁO dzięki za aktualne informacje. Możesz napisać coś więcej o samych warunkach zatrudnienia, jakie obowiązują w GS-Hydro? Czy obowiązuje w firmie dodatkowo jakiś pakiet socjalny, czy też inne dodatkowe benefity?
Zostaw swoją opinię o GS-Hydro - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GS-Hydro