Opinie o medicover.pl - Medicover Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Medicover. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Medicover o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Warszawa

Szczęśliwy były pracownik

Dla nowych kandydatów - zapytajcie podczas rozmowy jak traktowali pracowników w czasie pandemii, jak obniżali pensje bez obniżania wymiaru godzin. Ogólnie firma to słaby średniak dla pracownika, kiepskie benefity(tylko medicoverowe), atmosfera tragiczna z kim się nie rozmawiało to szukał pracy. Management tylko z nazwy - brak planowania, wszystko ma być na już bo konkurencja to już ma, szkoda, że nie ma ludzi do pracy i budżetów aby realizować projekty wysokiej jakości. Wszystko co znajdziecie w tej firmie można określić, że zostało spięte na trytytkę. Masa systemów niezintegrowanych, każdy dział robi co chce, brak procedur, brak planu na jutro a tym bardziej brak planu na pracowników - byle robić i robić szybko. Sytuacje na tyle kuriozalne, że elektroniczne faktury się drukowało, aby księgowość przyjęła. Firma dla miłośników lat 80-90, tutaj czas się zatrzymał. Podsumowując: Plusy: - lokalizacja centrali koło dworca zachodniego - jak nie macie planu na siebie to firma tym bardziej nie będzie miała go na was, więc możecie żyć dalej bez obaw że coś się zmieni Minusy: - pseudo management - płace - bardzo złe traktowanie pracowników - brak planowania - niskie zarobki - podłe traktowanie pracowników w trakcie trwania pandemii - obniżki pensji, wynagrodzeń na stałe itp. jakoś nie słyszało się aby firmy przestały płacić abonamenty. - liczy się tylko firma, zapomnijcie o prywatnym życiu, nadgodziny to norma - brak kasy na szkolenia - wszechobecnie panujący chaos - zwolnienia, redukcje etatów - pozostałe negatywne opinie to prawda.

Kondzio
@Szczęśliwy były pracownik

Komentarz przesadzony według mnie. Nie jestem jakimś zwolennikiem pracy w tej firmie, ale tutaj akurat widac, że ktoś typowo wylewa swoje żale. Nieważne.... Do nowych kandydatów mam taką rade, ze jesliliczą na jakies super wynagrodzenie, to na dużej czesci stanowisk podstawowych, tutaj tego nie zaznaja. Ale, jeśli postawią sobie za cel awans i rozwój ścieżki kariery, to mysle że medicover jest dobrym miejscem. Można sie duzo nauczyc, a zespół tez nie jest najgorszy

JulitaZ

O matko....co tutaj się dzieje. Gdyby rzeczywiście w medicover tak tragicznie jak niektórzy piszą, nikt by tam nie pracował. Pensje obniżyli pracownikom, bo tego wymagała sytuacja zwiazana z covid. Nie chcę tutaj nikogo bronić, ale to chyba lepsze niż zwolnienia? Poza tym zarząd zrezygnował z wynagrodzenia, a to pokazuje, że rzeczywiscie czas wymaga poświęcenia. Sytuacja sie przeciez powoli normuje. Nie siejmy zamętu, tylko skupmy się na tym, by rzeczywiście wracać do normalności

Klara
@Monia

To racja, rzeczywiście atmosfera się zmieniła i opadły emocje. Jest bardziej 'propracująco' i 'propracowniczo'. Mozna dojść do porozumienia z przełozonym, a i z wolnym czy z zamianą godzin pracy nie ma generalnie problemu

Szok

Jeśli ktoś chce zarabiać najniższą krajową na recepcji i do tego być pomiatanym przez niektórych pracowników oraz kierownictwo to proszę bardzo. Szczególnie ktoś powinien przyjrzeć się placówce przy Elektronowej, gdzie są lepsi i gorsi pracownicy, jedni mogą przychodzic do pracy kiedy chcą bo kolegują się z koordynatorką a inni nie mają nic do gadania mają robić pracę swoją a najlepiej jeszcze koleżaneczki koordynatorki. Pracownicy na długich zwolnieniach lekarskich wiem, że też między innymi przez atmosferę i mobbing. Ci którzy cenią swoją pracę i swoją wartość odchodzą stamtąd szybciej niż przyszli i to polecam zrobić pozostałym pracownikom. Mam nadzieję że ktoś przyjrzy się temu co się tam dzieje i porozmawia z pracownikami obecnymi oraz byłymi bo ktoś musi w końcu zakończyć samowolkę i mobbing pracowników!!

Żaneta
@Zalamka

Z tego co wiem sytuacja sie poprawiła. Watek się ciągnie od zeszłego roku, a w tym czasoe zaszło sporo zmian. Wiadomo że nie dogodzi sie wszystkim, ale nie mozna powiedziec ze nie poprawiło sie.

Śledziorek

Ja tam lubię pracę w Medicover. W firmie panuje wysoka kultura pracy i przyjacielska atmosfera. Firma płaci za nadgodziny ale rzadko się zdarza, że trzeba zostać po pracy. Benefity bardzo dobre, z dnia na dzień wizyta u specjalisty. Polecam. A ci frustraci co narzekają i piszą bzdury, nie nadają się do pracy z prawdziwymi wyzwaniami.

Kamil
@Darek

Są liczone odgórnie. Ale samemu też dobrze jest to monitorować i skontrolować na koniec

Zawiedziona

Niestety idac do tej firmy myslalam, ze bedzie super. Zawsze Medicover wydawal mi sie idealna firma, pracodawcą. Piękne centra, biuro nowoczesne. Ale jak sie juz tu pracuje okazuje sie, ze to tylko piekna bańka. Wiekszosc osob pracuje zdalnie i to jest plus i minus. Przez to nie ma integracji w zespolach - chyba ze szef o to dba. Ludzie sa anonimowi. Nie dba sie o pracownika, jesli nie jestes Managerem, to jestes niezauwazalny. Ludzie sie czesto nie szanuja. Donosicielstwo niestety tu jest na porzadku dziennym, a szefowie to pochwalaja. Benefity sa. Ale pracownik majacy pakiet medyczny, ktory nie odwola 1 raz wizyty lekarskiej, ma zablokowany pakiet do odwolania. Do poki nie zaplaci 100 zl kary. Zanim kadry Ci potraca z pensji, nie masz dostepu do lekarza. Takze tak sie dba o pracownikow w tej firmie. Procesy trwają miesiacami, kazda fv musisz wprowadzac w pierdylion systemow i czekac na 10 akceptow. W dziale prawnym jest 1 prawnik ktory zajmuje sie wszystkim. Jest bardzo duzo pracy, wymagania ciagle rosną, a pensje sa marne. Ludzie bardzo narzekaja ze slabo zarabiają. Jest duza rotacja. Ludzie czesto uciekaja na dluzsze zwolnienia, bo albo są mobbingowani albo nie nadążają za tym tempem pracy. Wczesniej spotykalam osoby ktore po kilku mies poszly na zwolnienie, dzisiaj to rozumiem. To nie jest mile srodowisko pracy, tylko toksyczny swiat, gdzie liczy sie tylko wynik, zadowolony pacjent, piekne obrazki na Social Mediach. Smutne ale prawdziwe ????

Pracująca
@Zawiedziona

To fakt o integracje w Medicover było, jest i pewnie jeszcze będzie trudno. Chociaz wszystko zalezy od działu, bo niektóre dbają o relacje we własnym zakresie. U mnie dla przykładu nie jest źle. Atmosfera jest spoko, z ludźmi idzie się dogadać. O tej karze 100 zl w pakiecie medycznym, to nie słyszałam. A zdarzyło mnie się dwukrotnie nie przyjść i nie odwołać, wiec się dziwie temu co piszesz. Firma jaka jest taka jest. Ale sama nie narzekam. Myślę, ze wiele zalezy od klimatu w dziale

Były pracownik Nowy wpis
@Zawiedziona

Moja opinia dotyczy pracy w siedzibie głównej w Warszawie. Uważam,że tego typu opinie zawsze zależą od indywidualnej sytuacji zależnej od przełożonego, działu i momentu w którym trafia się do firmy. Tym bardziej w tak dużej organizacji jak Medicover. Generalnie w biurze brak poczucia bycia częścią zespołu, duże powierzchniowo biuro świeżo po remoncie świeci pustkami, dużo osób pracuje zdalnie. Jeśli szef nie dba o atmosferę i pozytywne relacje w zespole to czujesz się tam jak obcy i nie wiesz kogo mijasz na korytarzu, tak było u mnie. Paradoks polegał na tym, że pomimo pustych biurek trzeba je było odpowiednio wcześniej rezerwować ;). Przypisane do siebie mieli tylko dyrektorzy. Ja nie mialam miejsca/biurka jako osoba pracująca w finansach. ludzie rezerwują biurka i nie przychodzą do pracy, dlatego często wychodzi tak że za każdym razem siedzisz na innym piętrze bez dostępności do klawiatury i monitora. Jak chcesz monitor to wydadzą Ci taki na nazwisko, zainstalujesz na jednym biurku, ale jak innego dnia siedzisz gdzieś indziej to nie masz go gdzie przechować, bo w piękne szafki/lockery które są dostępne,monitory się nie mieszczą. Dodatkowo o przypisanie szafki piszesz wniosek. Szafkę przyznali mi na ostatnim piętrze, na którym nigdy biurka nie udało się zarezerwować i zmiana szafki nie wchodziła w grę. Więc nawet gdyby w szafkę się mieścił to rano trzeba byłoby poświęcić 30 minut na zniesienie monitora, klawiatury i kabli z innego piętra i podłączenie tego wszystkiego. Bez pomysłu i logiki i na codzień bardzo zniechęcające. Jak nie odwołasz wizyty w Medicover to blokują Ci jako pracownikowi usługę, odblokują jak zapłacisz karę. HRy chwalą się że pracownik to ich najważniejszy zasób i szumnie opowiadają o procedurach typu antymobbingwe i jednocześnie zasłaniają oczy na zgoła inną sytuację. Szefowa dopuszczała się nagminnie nagannego zachowania polegającego na poniżaniu, ośmieszaniu w obecności innych, psychicznym wyniszczaniu. Zachowywała się agresywnie, albo ignorowała i podważała bezpodstawnie działania i decyzje. Zadania zlecane w terminach nierealnych do wykonania bez możliwości zgłoszenia słowa sprzeciwu i jakichkolwiek argumentów. W swojej długiej karierze nie spotkałam się z taką sytuacją, znałam takie zachowania tylko z opowiadań. Firma nastawiona na akwizycje które od lat prowadzi w sposób masowy i chaotyczny przez co panuje tam totalny chaos proceduralny, procesowy i w strukturach, masa różnych przestarzałych systemów pochodzących m.in od kupionych spółek, które ze sobą nie współpracują. Po złożeniu przeze mnie wypowiedzenia ktoś z HR jedyne o co mnie spytał to jak się nazywam :) O to chyba kwintesencja tzw „dbałości o pracownika”

Pełna zgoda Nowy wpis

Dawno już nie pracuje w finansach ale nie sposób się nie zgodzić z tym co piszesz. Szefowa pełna humorów, które zmieniają się z dnia na dzień, a nawet z godziny na godzinę. Sama chyba jeszcze niczego nie pokazała poza krytykowaniem wszystkich dookoła. Parę osób, które były wartościowe odeszło. Co do HR - to jest to zbieranina osób, które mają za zadanie powtarzanie papki korpo w kółko. Brak jakiejkolwiek ładu.

Odradzam pracę w Medicover. W wielu zespołach jest tak duża rotacja, że w 2 lata potrafi zmienić się w 100% skład zespołu. Bałagan w procesach, archaiczne systemy, klimat lat 90, niski poziom cyfryzacji i wielki dług technologiczny, permanentne pozorne oszczędności, płace na bardzo niskim poziomie.

Jeszcze pracownik Nowy wpis

Niestety to prawda. W moim projekcie w ciągu roku wymieniło się ponad 90% osób. Smutne, że wszyscy udają, że tego nie widzą. Organizacja pracy tragiczna, wszędzie chaos, kiepskie wynagrodzenia, wiecznie brak pieniędzy w budżecie, a oczekiwania biznesu coraz większe. Też już szukam nowej pracy i żałuję, że zbyt długo tkwiłem w tym (usunięte przez administratora) i naiwnie wierzyłem, że będzie lepiej, tylko trzeba jeszcze trochę wytrzymać. Rada dla nowych osób zaczynających pracę w Medicoverze - jak widzisz na początku, że jest źle, to nie licz, że coś zmieni się na lepsze, prawie na pewno będzie tylko gorzej, aż w końcu całkowicie się wypalisz.

Elka Nowy wpis
@Jeszcze pracownik

Jak Ci źle to pewnie, że trzeba zmienić, bo po co się męczyc. Podstawa to czuc sie dobrze w pracy. Trzymam kciuki, bo wiem że łatwo nie bedzie. Przerabiałam juz temat odejścia. Wróciłam po 2 latach, bo w innej placówce wcale nie było tak kolorowo. Jak sie okazało, na jej tle medicover wypadał znacznie korzystniej.

Medicover Szpitl

Pracodawca mało wymagający, ogólnie w biurze się pracuje tylko jak jest Pani Dyrektor, wtedy Panie z recepcji wreszcie biorą się do pracy i nie słychać ich śmiechów w całym biurze. Ilość etatów zdecydowanie przewyższa ilość pracy przez co jest luz, czas na ploteczki jak to jedna z Pan lekarzy mówi. Ale sama atmosfera dość ciężka ludzie zazdrośni, mało życzliwi. Albo wpasujesz się i musisz udawać, że Cię bawi obgadywanie innych, wspólne obiadki albo jesteś poza systemem. Ogólnie jak pracujesz to się tam nie nadajesz, trzeba umieć lawirować w korporacji. Ja nie potrafiłam i nie chciałam. Jest tak mało pracy, że pani doktor w trakcie jednej pracy dzwoni do swoich pediatrycznych pacjentów i Medicover płaci dwa razy za te same godziny pracy. Szkoda bo dla osób na front desku nie ma podobno pieniędzy na wyrównania. Do decyzji przyszłego kandydata pozostawiam decyzje czy potrafi lawirować i lizusować to się nadaje i nie napracuje, bo tego tam nie wymagają. Czy lubi pracować i potrzebuje merytorycznych decyzji, konkretu, docenienia, to nie Szpital Medicover.

Weronika
@Medicover Szpitl

Kiedyś tak było i owszem jak zaczynałam prace. Ale teraz jednak wymagania są dookreslone i co najważniejsze każdego sie rozlicza ze swojej pracy, co jest zreszta naturalne. Nie nazwałabym siebie leniuchem, raczej odwrotnie. A w samym medicover nauczyłam sie calkiem sporo

Nie polecam nikomu medicover stomatologia straszne plotkarstwo , zero zasad i poszanowania pracownika a przełożeni wynieniani co chwilę na nowych, często beż doświadczenia w branży i podstawowej wiedzy.

Fanta

Znam kilka osób które pracowały w medi stomatologia i raczej miały wrecz przeciwne zdanie. A co do plotkarstwa, to taka juz natura ludzka szczególnie gdy w zespole jest sporo kobiet. Niestety w każdym dziale tak jest

Recepcjonistka

Aplikowałam na stanowisko recepcjonistki stomatologicznej (Poznań). Pani Kierownik podczas rozmowy była bardzo miła i uśmiechnięta. Niestety, ostatecznie rozczarował mnie brak profesjonalizmu z jej strony. Pytałam wyraźnie- czy kontaktują się również z tymi osobami, które nie przejdą rekrutacji. Pani odpowiedziała wtedy, że stara się dać feedback każdemu. Następnie zapytałam kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi zwrotnej. Pani Kierownik podała konkretną datę i ZAPISAŁA JĄ SOBIE NA MOIM CV. Telefonu nie otrzymałam, a ogłoszenie pojawiło się ponownie w dniu, kiedy miałam dostać odpowiedź zwrotną. Rekruterzy oczekują, że kandydaci na dane stanowisko będą odwoływali rozmowy, kiedy im nie pasuje, a sami obiecują rzeczy, z których finalnie się nie wywiązują... Nie polecam.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
WatArun

Nie polecam - dużo niekompetentnych osób zatrudnianych po znajomości szczególnie na menadżerskich stanowiskach, bałagan w projektach, spychologia i coraz gorsza atmosfera z toksycznymi osobami (zwłaszcza w projektach 100% zdalnych) sprawiła, że bardzo dużo dobrych pracowników odeszło.

Rysiu
@WatArun

Rzeczywiście kiedyś pracowało się w lepszej atmosferze. Ja tam się staram nie mieszać i nie wchodzić w jakies 'relacje', ale jako obserwator, szczerze - uważam ze w dużej mierze jest to wina samych pracowników, czyli nas. To mys sobie 'pracujemy' na takie, a nie inne relacje :(

Salamander
@WatArun

Odeszło też sporo leserów, więc mała strata.

Maryśka

Dziewczyny, potrzebują recepcjonistki do ich lokalizacji(Śródmieście), podobno nie trzeba mieć doświadczenia ani w kontakcie z klientem, ani w sprzedaży. To prawda, taki ktoś zupełnie zielony da radę, wdrożenie w obowiązki jest wystarczające?

Zuzka
@Maryśka

Skoro tak piszą to takie mają wymagania. Osobiście nie byłam zatrudniana na to stanowisko, ale córa znajomej pracuje z tym że w innej lokalizacji. Wymagana była tylko miła aparycja i cierpliwość. Szkolenie przeszła bez problemu. Z tego co wiem jest juz tam kilka miesiecy, wiec najwyraźniej nie jest źle

Merlyn

Witam, czy ktoś wie czy oferta na managera do działu marketingu dot. pracy stacjonarnej czy w grę wchodzi również praca w pełni online lub chociaż hybrydowa?

Gośka
@Merlyn

Z tego co wiem jest to praca stacjonarna. Chociaz znajoma też aplikuje na to stanowisko i wspominała, że bedzie zabiegać o prace pół na pół. Mysle ze warto próbować jeśli jesteś spoza stolicy

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko administratora ds. cyberbezpieczeństwa. czytam w ogłoszeniu, że jest to praca zdalna. od samego początku? czy trzeba najpierw przejść jakiś okres wdrożenia? dopytuję, bo nie jestem z Warszawy i chcę wiedzieć, na co musiałabym się przygotować. poza tym, czy firma zapewnia odpowiedni sprzęt do pracy z domu? czy jednak leży to po stronie pracownika? z góry dzięki za informacje...

rejczel

Raczej z raz będzie trzeba się pojawić w firmie, chociazby zeby się pokazać. Praca zdalna to praca zdalna, jeśli tak jest napisane w ogłoszeniu, to prawdopodobnie rzadkością będą wizyty w siedzibie. Zreszta mozesz o to dopytać na rozmowie i określić swoją sytuację

Ktoś poda widełki albo kontekst a stawkę na stanowisku specjalisty ds TeleCentrum?

widełki
@Anna

minimalna, chyba, że masz doświadczenie i język angielski to możesz negocjować. ogólnie to nie są jakoś super płatne stanowiska.

Emka
@Anna

Moze super płatne rzeczywiście nie są, ale często robią rekrutację wewnętrzne. Można się załapać na wyższe stanowisko a tym samym lepszą płacę

@Emka

A posiadasz informacje jaka to konkretnie stawka brutto?

Emka
@Anna

Z tego co wiem to stawki są zblizone do innych placówek. Na kokosy na pewno nie ma co liczyć jak wszedzie zreszta. Plus w medicover jest taki, że są dodatkowe formy wynagrodzenia w tym prywatna opiera medyczna i platforma kafeteryjna

Katarzyna

Chciałabym aplikować na stanowisko obsługi pacjenta w cc. Ktoś orientuje się jaka jest stawka brutto?

Luizka
@Katarzyna

Na początek pewnie dostaniesz tyle co w innych placówkach proponują. Stawki są w medicover bardzo zbliżone. To co jest na plus tutaj to dodatkowe benefity w tym prywatna opieka medyczna coraz rzadziej spotykanaw innych miejscach pracy

Były pracownik- Białystok

Asystentki, higienistki jak i lekarze nie ma do czego się przyczepić,bo rewelacyjna załoga. Główna kierownik Małgorzata K. Wykonuje świetnie swoją pracę,tylko ma problem taki że narzuca swoje zdanie i nie słucha innych. Nie ma pojęcia o branży medycznej i przez to gabinet nie funkcjonuje jak dobrze naoliwiona maszyna. Druga kierownik,a bardziej brygadzistka higienistek I asysty... Totalna porażka,nawet lekarze z niej kpią. Jeśli głupota dostała by nóg to by się nazywała Julita Ł. Nakręca makaron na uszy głównej kierowniczce,ta jej wierzy, innym opowiada jaka z niej perfekcyjna asysta i higienistka,a co do czego dziewczyn prosi o pomoc,bo nie wie jak przygotować gabinet na zachowawczą. Grafiki nawet nie umie uozyc. Okłamuje główna kierownik że wszystko ma pod kontrolą,ale tak nie jest,zapomina uwzgledniac lekarzy w grafikach i potem nie ma asysty do danego lekarza..Potrafi nastraszyć, oszukać, nakłamać. Pamięć złotej rybki,coś powiesz zaraz zapomni. Przygotowanie u niej implantacji to jak konkurs bakteryjny i wirusowy,żadnej jałowości. Brudaska i kłamczucha. Nie powinna być na tym stanowisku. Nie wiem kto się nabrał na jej ściemy,ale ona całkowicie rozwala zespół dziewcząt. Aż się cieszę że już tam nie pracuję. Kto się pyta o stanowisko pracy w tym gabinecie stanowczo odradzam,bo szkoda swoich nerwów i oczu,bo już bolą od patrzenia na tą całą herezje i głupotę. Pacjent tam jest na szarym końcu, tak samo pracownik nie jest szanowany tak jak trzeba, najważniejsze są tabletki.

Była
@Były pracownik- Białystok

Pracowałam w zespole jakiś czas temu, ale sytuacja rodzinna spowodowała że zmieniłam lokalizacje. Osobiscie, wspominam załogę super. Fajna atmosfera, a kierowniczka była naprawde spoko. Chyba myslimy o tej samej. Grafik układała sama i nie było uwag, no moze co do jednostkowych przypadków jak ktos potrzebował konkretnej zmiany.

Ciekawa

Witajcie, Czy ktoś może ma informacje na temat stanowiska pracy: "PRACA ZDALNA: Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Hospitalizacji - personel medyczny"? Z góry dziękuję za podzielenie się opinią.

@Ciekawa

A co Cię dokładnie interesuje? Jesli aplikacja jest na stanowisko online to w zasadzie odchodzą kwestie atmosfery w dziale itd.

@Paula

Od kwestii rekrutacji po kontakt z kierownictwem, widełki wynagrodzenia, czy godziny pracy są faktycznie elastyczne, subiektywne odczucia, każda informacja jest cenna :)

@Ciekawa

Praca jest dosyć swobodna, bez stresu. Kontakt z przełozonym bardzo na luzie, chociaz wiadomo że wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Godziny pracy: tak są elastyczne, ale jeśli jest jakis pilny projekt to zrobienia na cito, to trzeba się zebrać, zeby zdązyc na cza

@Paula

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź:) a czy rozmowa kwalifikacyjna wyróżniała się w jakiś sposób?

@Ciekawa

Nie pamietam swojej, bo było to jakiś czas temu. U mnie też dochodziła inna kwestia, a mianowicie polecenia przez znajomego. W firmie działa program poleceń, więc kolega dodatkowo dostał fajny profit. Ale rozmowy raczej nie są skomplikowane. Pytanie jakie masz doświadczenie

Lala

Po czesci racja, nikt z nas nie pracuje tam charytatywnie. Ale też na drugą reke, co miesiac kasa jest na koncie

Pracując w tej firmie myślałam , że jest to rzetelna oraz mimo wszystko pro pracownicza placówka. Niestety przekonałam się , że tutaj liczy się tylko to czy jesteś dobrym kolegą/koleżanką koordynatora swojego działu. Osoby które obgadują za plecami, knują oraz ogólnie są dwulicowe są chronione przez przełożonych bo to ich dobrzy przyjaciele / koleżanki. Wprowadzenie do firmy Medycznej co by nie mówić suplementów jest też pomyłką pod każdym względem. Firma nastawiona na zarobek . Pracownik mało się liczy tam o ile nie ma tzw znajomości .. Firma nie ma pomysłu aby zmienić atmosferę panującą wśród pracowników. Kolejna sprawa finanse to kwoty które ledwo dają nam możliwość przeżycia , wiele osób w między czasie szuka innej pracy wiadomo lepiej płatnej.

Filipek

Nie powiem też liczyłem na fajny klimacik jak się zatrudniałem szczególnie że kolega mnie polecił. Z atmosferą jest róznie, zazwyczaj jest gęsto. Ale do tego się przyzwyczaiłem. W poprzedniej firmie było nawet gorzej, bo nie było do kogo otworzyć ust na przerwie. Tutaj chociaz mozna pogadac chocby o pogodzie. Ale na przyjaznie nie ma co liczyc. Co moze i ma swoje plus. Z tym nastawianiem na zarobek, to gdzie tak teraz nie jest? To nie jest rodzinny biznes, wiec trzeba sie liczyc z korpo-podejściem

Wiktor

jest tak jak piszesz. W Medicover tylko są dwie grupy, które są zadowolone. Pierwsza to osoby zatrudnione po znajomości z parasolem ochronnym. Druga to ludzie którzy chcą odwalić swoje i po 8h wyjść z biura, bez ambicji, którym nie przeszkadza brak kompetencji u przełożonych . Awansować można jeżeli stanowisko nie jest zbyt wysokie i żaden znajomy kadry kierowniczej nie szuka w tym czasie pracy. Równość wynagrodzeń i premii to kpina. A zarobki.... tłumaczą się za każdym razem, że nie znają firm, które podnoszą pensję, szczególnie nie znają tych, którzy podnosili pensję starając się zminimalizować skutki inflacji. A na pytanie dlaczego średnia pensja rośnie to nie odpowiadają. Firma nastawiona na ROTACJĘ pracowników, tu nikogo nie interesuje atmosfera.

Kogut
@Wiktor

Nie znam firmy która bylaby nastawiona jak piszesz 'na rotacje'. To mija sie z jakimkolwiek celem biznesowym. Jest zwyczajnie nieopłacalne dla firmy. Nie chce ich bronic, bo i po co, ale nie chce tez tego tak zostawiać bez komentarza, bo jakby nie patrzec w pewnym sensie mnie obrażasz. Może i nie mam ambicji.... chociaz wydawało mnie sie ze jakieś tam mam. Tak czy inaczej. Robota jak każda. A narzekać wszedzie mozna. Taka juz nasza natura

Mako
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Hej, pojawiła się oferta pracy na stanowisko: Specjalista ds. Projektów Operacyjnych w systemie hybrydowym 50/50. Czy możecie się podzielić swoją wiedzą na temat pracy w tym charakterze? Czy 50/50 to znaczy tydzień w biurze i tydzień pracy w domu na zmiane? Jak wygląda sprawa wysokości wynagrodzenia? Jestem spoza Warszawy i musiałam wynajmować mieszkanie na czas pracy w biurze... Obawiam się, że skoro zarobki nie są wysokie, to wyjdę na zero.????

Zbyszek

Zostawię opinię skoro przeróznej treści się tutaj pojawiają wpisy. Z medicover mam dwie historie. Pracowałem kilkanaście lat temu jako pielęgniarz. Po 3 latach zrezygnowałem, bo nie mogliśmy się dogadać z przełożonym. Ale tak się życie poukładało, że wróciłem po 2 latach, bo mówili że sie poprawiło, że warunki się zmieniły itp. I rzeczywiście tak było. Dużo lepiej się pracowało, atmosfera była bardziej przyjazna, ludzie też jacyś bardziej nastawieni pro. Niestety po kilku latach musiałem się pożegnać z przyczyn prywatnych. Chcę tylko zostawić po sobie ślad, sugerując że ksiązki nie ocenia się po okładce i opiniach innych, bo czasami to co komuś przeszkadza, nam może pasować. Dlatego rada ode mnie, jak ktoś szuka pracy szczególnie gdy zaczyna swoją ściezkę kariery w medyce, niech aplikuje i próbuje. Medicover to dobra szkoła życia

Prawdziwy
@Zbyszek

Cos w tym jest. Nie powiem żebym był jakoś super zadowolony z warunków a zwłaszcza z pensji, ale mam porównanie bo żona pracuje w innej placówce i jest no duuużo gorzej. Dlatego nawet rozważa zmianę pracy i aplikowanie do medicover

FajnoPolak

1.5 miesiąca po rozmowie! Zero odzewu z działu HR. Pisałem wiadomości z prośbą o informację - przepadła bez słowa. Brzydkie zachowanie!

Chomik
@FajnoPolak

To samo , bardzo slaba rekrutacja. Rozmowa przez telefon, test z exela i cisza. Cały proces rekrutacyjny dno. Kompletnie nie szanowanie drugiego człowieka. Życzę rekruterom żeby ich potraktowali tak samo w przyszłości.

Nelcia
@FajnoPolak

Zadzwoń lepiej jeśli ci naprawde zależy. PAmietam jak mnie rekrutowali, to było podobnie. Chyba ze 2 miesiące nie było odpowiedzi. Okazało się, że zmieniły się troche oczekiwania i pani z hr musiała to doprecyzować z górą. Ostatecznie mnie zatrudnili

Nelcia

Wiesz co osobiście spotkałam sie juz kilkukrotnie w swojej karierze zawodowej, że brak kontaktu po rozmowie rekrutacyjnej jest często kwestią losową, bo np. ktoś z kadr zachorował albo zwyczajnie firma potrzebuje więcej czasu na przeprocesowanie rekrutacji

Magda

Czy ktoś wie na czym polega proces wewnetrznych rekrutacji? Mam na myśli jak to to sie dokładnie odbywa, jak mozna aplikowac itd.?

Aurelia
@Magda

Bardzo podobnie jak zwykłych rekrutacji, ale wewnętrznie. Raz na jakiś czas kadry udostępniają informacje o możliwych dodatkowych etatach, ale nie dla osób z zewnatrz, a pracowników. Sama nie widziałam, żeby ostatnio coś sie pojawiło, ale moze po prostu zapytaj czy coś przeoczyłeś lub zwyczajnie idź i pogadaj, że chcesz się rozwijać i jakie są mozliwości

Szczęśliwy były pracownik

Kolejny były pracownik
@Szczęśliwy były pracownik

W pełni zgadzam się z tą opinią. Jak tylko mogli od razu skorzystali z możliwości obniżenia pensji podczas pandemii, zwolnienia też były. Kadra zarządzająca bez odpowiednich kwalifikacji, działa chaotycznie. Najdziwniejsze jest to, że mogą zwalniać ludzi w zależności od humoru, a HR nie weryfikuja tego. Brak wytyczonych jasnych celów przez co pracownicy działają chaotycznie. Działy pomiedzy sobą nie współpracują. Ogolnie atmosfera fatalna, ciągle słyszy się narzekanie. W firmie jest duża rotacja na każdym szczeblu nawet dyrektorskim. Robią badanie opinii pracowniczej, przygotowują plan naprawczy, a potem...nic się nie zmienia, plany nie są wdrażane... Firma z kartonu. Tylko czekać aż to runie. Niby korpo, ale z systemami, narzędziami są zacofani.

Yyy
@Kolejny były pracownik

Systemy i narzędzia to prawda. Ale wiadomo że nic się nie zmieni - pupilek trzyma wszystko w garści i każdy udaje, że nie widzi.

Pracownik obecny
@Szczęśliwy były pracownik

BOZE co za farmazony..ta opinia nijak ma się do rzeczywistości:) przynajmniej na willanowie

Pablo Montoya
@Szczęśliwy były pracownik

Dzięki za opinię. Podobnie oceniam Szpital Medicover. Za rekrutację odpowiadają tam osoby z Ukrainy. Polak nie ma szans na pracę. Omijać!

Obecny pracownik
@Szczęśliwy były pracownik

Pracuje od 3 lat i potwierdzam kazde słowo - opis wypisz wymaluj rzeczywistość. Bajzel, zachrzan, ciągle wymagania i tryb eskalacyjny, niekompetentni pracownicy i managerowie, brak procesów chociaż twierdzą ze są.

Norbert

Pracodawca tragedia.

angie
@Szczęśliwy były pracownik

Firma zachowała wiele miejsc pracy i nie zwalniała ludzi tak jak inni, którzy nie oglądali się na ludzi tylko własne interesy. to odpowiedzialny pracodawca

@angie

Prosze sobie nie kpic.. Ta firma z odpowiedzialnoscia nie ma nic wspolnego

Jagna
@Ania

Naprawde trzeba sie 'postarać', żeby stracic prace, także nie rozumiem tych komentarzy o braku odpowiedzialności. Akurat medicover nie zwalnia ludzi z dnia na dzień jak to bywa w różnych firmach. Do tego wracajac z macierzyńskiego, kobieta ma pewny etat, nie musi sie obawiać, ze ktoś ją wygryzł w międzyczasie. Z czym sie spotkałam w innych placówkach

Życzliwa
@Jagna

Akurat wracająca z macierzyńskiego/rodzicielskiego jest chroniona prawem i przez rok nie można jej zwolnić, więc żadna to zasługa firmy że nie chce tracić na procesy w sądzie pracy.

Julka
@Życzliwa

Oj no niekoniecznie. Siostra męża po macierzyńskim chciała wrócić do firmy (nie chodzi o medicover) i poszła do kadr, żeby ustalić terminy i warunki. Okazało się, że nie ma dla niej miejsca na poprzednim stanowisku i.... skierowali ją na inne. Oczywiscie gorsze i pod względem płatnosci i pozycji

Sandra
@Julka

Też ostatnio słyszałam o takiej akcji w jakiejś prywatnej firmie, wiec prawo prawem, a firmy znajdą sposoby żeby robić po swojemu. I tu duży plus dla medicover za stabilność zatrudnienia i pewność, ze ma sie do czego wracać

Kondzio

Danka

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie na księgową ds należności czy ktoś orientuje się jakie sa kryteria oczekiwane w zakresie doświadczenia? Ile lat przepracowania w zawodzie firma oczekuje od kandydata?

Justyna
@Danka

Tutaj raczej nikt na to pytanie nie będzie w stanie konkretnie odpowiedzieć. Mnie co prawda nie do księgowości, zatrudniono przy 5 latach doświadczenia. Wczesniej pracowałam tylko w jednej firmie. Wiele zależy od rozmowy, jeśli jesteś dobra w tym czym masz się zająć, dostaniesz tę prace. Naprawde, trzeba się dobrze 'sprzedać' na rozmowie o prostu

Uuu
@Danka

tak naprawdę to zgodnie z tym co jest napisane w ogłoszeniu. to co trzeba umieć w należnościach - to rozliczanie sprzedaży (kasy fiskalne) praca jest dość ok - tylko trzeba sobie wypracować współpracę z klinikami.

@Danka

Ja Ci powiem jakie są kryteria. Myśl jak najmniej, mów jeszcze mniej, rob co Ci każą. Dobrze, żebyś nie chciała za dużo zarabiać, gdzie dużo oznacza powyżej minimalnej krajowej. I przypadkiem nie bądź bardziej doświadczona niż przełożony.

Patka

skoro piszesz, że chcąc pracować w tej firmie nie powinno się chcieć zarabiać więcej niż minimalna krajowa, to oznacza, że finalnie dostaje się tą najniższą? czy jednak można liczyć na jakąś ekstra pensję? :)

Anka

Dokładnie. Też mnie to zawsze dziwi, zeby nie powiedziec że irytuje jak ludzie godza sie na jakies warunki, podpisuja umowe i pozniej narzekaja. Poza tym jesteż przeciez okres próbny, to juz po tym czasie wiadomo czy komuś praca pasuje czy nie, wiec po okresie próbny, mozna przeciez odmówic dalszej współpracy

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Warszawa

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 207.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 13 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover